Planeta Yó (TV pořad)

Rodinný

Česko, 2011, 55 min

• EasternJoe

Domníval jsem se, že ČT už hlouběji klesnout nemůže. Opět jsem se spletl. A nemyslím tenhle pořad obecně, myslím díl "o utečencích z planety Ne" (viz youtube). Vstát normalizační cenzoři z hrobu, došlo by jim, že v porovnání s ČT byli jen břídilové. Česká televize klesla na úroveň normalizační televize a zneužívá děti k politickým cílům.(11.9.2015)

• waits

Vůbec nechápu, proč do pásma více či méně vkusných seriálů ČT vkládá bezduché plácání teenagera (ů), za kterými poskakuje odpudivá animovaná figura, jen o chlup méně sympatická než onen skřet z Alzy. A to jsem neviděl často diskutovaný díl, ve kterém moderátor dětem sdělil k migrační krizi toto „Kdybychom těm uprchlíkům řekli ne, tak nebudeme o nic lepší, než ty slizké potvory z planety Ne.“ A to se mi, soudruzi z programu Yo, už nelíbí vůbec.(28.11.2017)

• strigoii_mortii

Po zhlédnutí mnoha (rozumějte statisticky dostatečného množství, abych si mohl dovolit korektně posoudit kvalitu) dílů tohoto "pořadu" mi stále vrtá hlavou, kdo a s jakým účelem vypouští tento zcela absurdní brak do éteru. Vynechám pohádky jako takové (bylo by irelevantní zkreslovat hodnocení jinými, převzatými, subjekty), a stroze sepíšu dojmy. Moderátoři (či co to má být) - naprostá a zcela diletantská mizérie. Stupidní dialogy, které evidentně slouží pouze k výplni času. Těžko by se dalo říci, že jsou tito amatéři nějakým způsobem sympatičtí. Uniká mi, pro koho je tento pořad vlastně určen... zda pro děti po transplantaci mozku, zda pro mentálně zcela inkompetentní... Možná by se dal využít jako jistá forma eutanázie v zemích třetího světa. Se vší úctou, za něco takového bych se styděl podepsat.(3.3.2016)

• Plechovka95

Chudáci děcka !! Vyrůstat v dnešní době musí být asi utrpení...zlatá kouzelná školka. Tohle je výplod jedince,který kromě užívání psychoaktivních látek má dojem,že rozumí dětské duši,opak je ale pravdou a tento člověk ne jen že obsadí dva hrozné moderátory (Cinu navíc teď cpou kam se dá),ale ta mluva mimozemšťana musí urážet i dítka předškolního věku. Jsem pro zrušení celého pořadu,akorát to zabírá čas a ČT by místo toho mohla dát několika pohádek bez zbytečného matení dětských duší.(6.1.2013)

• ivishka

Další projev společnosti "milovníků" dorostové části populace, která nenabírá inteligenci jinde, než pomocí internetu a televize. Pokud se někdo dobrovolně a pravidelně dívá na Planetu YÓ tak si dokážu živě představit, že se jejich inteligenční kvocienty ztrácí neznámo kam. Smutné sledovat jakoukoliv část tohoto pořadu.(26.11.2012)