Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vítejte na Planetě YÓ!   Budeme se potkávat na zatím zcela neznámé planetě, schované kdesi mezi hvězdokupami a temnými mlhovinami... Málokdo by čekal, že ve vesmíru, mezi vlasaticemi, černými dírami, asteroidy, planetoidy a dalšími kosmickými objekty existuje velmi útulné místo, kde žije přátelský mimozemšťan se záhadným jménem Tý-Yó. A že na návštěvu za ním létají naši moderátoři Honza Cina a Maruška Doležalová a také mnoho zajímavých hostů. Proč? No protože odtud mohou pro vás nerušeně vysílat spoustu zajímavých věcí - animované i hrané seriály, pohádky, soutěže a také plno informací o světě, na který se odtud - z hloubi vesmíru, můžeme podívat pěkně s nadhledem! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (45)

kulyk 

všechny recenze uživatele

Jděte už do prdelí s pokusy indoktrinovat děti svým sebevražedným pohledem na svět, kreténi! Po shlédnutí ekofašistického bludu Adži Badži jsem vzteky ukopal jabloň, a to mám jinak kytky rád více, než Olda, co přitáhnul Suchýmu tulipán. Po planetě Multikulti mám chuť.... nepovím. Makrelina Stasi určitě hledí. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Česká verejnoprávna televízia chce touto reláciou vyplniť priestor určený pre mládež. Čas pre mladého, nenáročného diváka v predpubertálnom veku. "Planéta Yó"! Nie som si však celkom istý, či toto je zrovna ten správny spôsob ako osloviť a zaujať spomínanú cieľovú skupinu. Mne sa to zdá, ako by to bolo natočené pre žiakov z pomocnej školy. Hlúpe otázky a kostrbaté vstupy neskúsených moderátorov sú vysoko neprofesionálne. Niekedy ani neverím vlastným ušiam, čo im víde z úst. * ()

Reklama

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem to sice jen párkrát, ale Saša, pardon, ctěná autorka a držitelka Magnesie Litery a hvězda reklam na ČSOB, Maruška "jeden xicht" Doležalová, tady působila podobně jako pionýrky, když uváděly Pionýrskou vlaštovku, i když musím přiznat, že ta pionýrka s vadou sanice a výslovnosti mi byla sympatičtější. Taky je to agitka, a to multikulti, vnucovaná dětem bez kouska studu podobně jako dříve a kdysi komunistické ideologie, ale ono to od sebe nemá tak daleko, že? ()

LiVentura 

všechny recenze uživatele

Nevím, zda-li mi přísluší coby dospělému hodnotit tento dětský program, ale coby člověk obklopený mnoha rodiči a jejich dětmi soudím, že tato doba již dětem nenabízí daleko takové kvality, jako ta stará nám... Inu, komerce je všude i sem vlezla a znehodnotila program, zúčastnění se snaží, ale koho by tohle bavilo...? :-( ()

ivishka odpad!

všechny recenze uživatele

Další projev společnosti "milovníků" dorostové části populace, která nenabírá inteligenci jinde, než pomocí internetu a televize. Pokud se někdo dobrovolně a pravidelně dívá na Planetu YÓ tak si dokážu živě představit, že se jejich inteligenční kvocienty ztrácí neznámo kam. Smutné sledovat jakoukoliv část tohoto pořadu. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama