Planeta Yó (TV pořad)

Rodinný

Česko, 2011, 55 min

• honajz2

Zavítali jsme na planetu Yo, i když podle astronomů to není planeta ale jeden z měsíců planety Jupiter. Sem létává Marie Doležalová za svým retardovaným (a hlavně imaginárním) kamarádem. No jo, někdo si řekne, že je to ufon, no ale když používá tak čtyři slova, tak si nemyslím že se jedná o řeč. Někdy tam přiletí i Jan Cina, kvůli stejnému důvodu jak Marie Doležalová. Pak tam mají ještě nějakou televizi, která vypadá jako zničená rychlovarná konvice. A copak nám v té televizi dávají? Samé kraviny, které nejsou na dívání, ale na jiné účely: spáchání sebevraždy, unudění se k smrti, přijít za 2 minuty o svoje IQ...(17.3.2015)

• Knor

Odpornej propagandistickej pořad sluníčkářů, kterej jen vymývá mozek dětem. Moje děti se na tohle nikdy dívat nebudou, to radši tu televizi rozsekám lopatou. Na ukázku : https://www.youtube.com/watch?v=7TeitNEQM6Y. Ať jde celá ČT do prdele !!!!!! Hajzlové prodejný !!!!(2.10.2016)

• DarkSikorski

Mluvme na děti jako na pitomce aby z nich i pitomci vyrostly. Jinak se tohle nazvat nedá. A hlavně nikdy nezapomenu a neodpustím tvůrcům tohoto paskvilu, jak se snažili vymýt mozky malým dětem během uprchlické krize. To je prostě hnus, který se nedělá!!! A vrchol pointy tohoto blbého vtipu je to, že za tento odpad, který je škodlivější než kde jaký toxický sajrat, si ještě platíme.(15.6.2016)

• ivishka

Další projev společnosti "milovníků" dorostové části populace, která nenabírá inteligenci jinde, než pomocí internetu a televize. Pokud se někdo dobrovolně a pravidelně dívá na Planetu YÓ tak si dokážu živě představit, že se jejich inteligenční kvocienty ztrácí neznámo kam. Smutné sledovat jakoukoliv část tohoto pořadu.(26.11.2012)

• orkadimenza

Dvě hvězdy dávám za snahu obměnit nějaký pořad pro děti, a taky za to, že když jsem tam byl na natáčení (za Zlatý oříšek), tak všichni byli milí, natáčení probíhalo hladce, a celkově panovala pohodová atmosféra. Jinak bych asi neměl moc co vyzdvihnout- pohádky by šly určitě vybírat lépe...a taky se pokusím zapomenout na vymývání mozků s uprchlíky, to bych šel ještě níž! Raději nesleduji pravidelně, to bych se dozvěděl víc takových "zajímavých" věcí.(21.6.2016)