poster

Tým na hraně (TV film)

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2010, 61 min

Režie:

Karel Jonák

Scénář:

Robert Záruba

Kamera:

Pavel Brynych
 • Hanys_
  *****

  Fain povídání s přímými účastníky ms 2010, které osobně považuju za český Zázrak na ledě. Podceňovaný tým, který rozhodně nepatřil mezi těch 5-6 favoritů turnaje, a který turnaj rozjel stylem, že hrozila největší blamáž v naší hokejové historii, se nakonec semknul a dokráčel až k titulu. Tuna zážitků.(8.5.2017)

 • montel
  ****

  Dokumentární snímek o vítězství podceňovaného českého týmu na hokejovém mistrovství světa v Německu 2010...60 minut sestřihů a rozhovorů z hokejového šampionátu, které sledovali milióny lidí a já nebyl samozřejmě vyjímkou. Sport, který miluju, ale který raději hraju a sleduju živě. Proto nedávám plný počet, ale i tak je tento dokument příjemnou vzpomínkou na nejkrásnější pocity a zážitky. 75%(10.7.2011)

 • otík
  ****

  Ono se toho moc pokazit nedá v dokumentu o týmu, který na MS v hokeji v roce 2010 dokázal porazit všechny silné soupeře a zásluhou ne tolik známých, ale o to bojovnějších hokejistů se stal Mistrem světa. Český tým opět ukázal, co je to týmový duch a komentář Miroslava Táborského tomu nemohl ublížit. Rozhovory jsou zajímavé, ale nejlepší jsou stejně hlavně autentické záběry ze zápasů s původními komentáři. Olympiáda v Naganu měla své "takhle střílí guma", toto mistrovství zase svou "kachnu rachnu".(14.1.2011)

 • Likan7
  *****

  Mám rád sportovní sestřihy s původním komentářem. Je to o to umocněné. Asi všichni jsme prožívali cestu turnajem, a je fajn si to znovu připomenout. Hodně rozesmutní vidět Marka a Rachůnka, a poslouchat jejich názory na turnaj, ale jak mluví Jágr, je vidět, jaký člověk to je. Jakoby okolo sebe měl neviditelnou auru. Pěkné.(10.2.2016)

 • Pedross800
  *****

  "VŠECHNO NA SVĚTĚ JE MOŽNÝ, ŽE POKUD DO TOHO DÁŠ SRDCE, VŮLI, BOJOVNOST, TAK I Z PODCEŇOVANÝHO MUŽSTVA MŮŽOU SE STÁT ZLATÍ HOŠI". Čím jiným se nabudit, než tímto skvělým dokumentem mapujícím nejpřekvapivější, ale o to krásnější a intenzivnější cestu za zlatem na MS 2010. Pro mě po Naganu nejcenější titul a Jardova moudrá slova, která snad zítra znovu ožijí......takže VZHŮRU na Kanadu, vše je možné!!!!!!!!!!!!!!(15.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace