poster

Robot Chicken: Star Wars Episode III (TV film)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi / Krátkometrážní

USA, 2010, 45 min

 • DannyVlk
  *****

  Nejlepší parodie na star wars jakou jsem viděl (ano lepší než family guy). Nezapomenutelné momenty, u kterých se s kámošem válíme pod stolem ještě teď po několikátém shlédnutí. Pro fanoušky sw povinnost, pro ostatní nepochopitelný díl robot chicken. Píšu sem komentář za všechny tři, ale trojka je nejlepší, víc času tomu rozhodně neuškodilo.(5.5.2014)

 • Spike23
  *****

  Nejlepší z epizod. Tohle je přesně to, co každý fanoušek SW potřebuje. Vysvětlení celého příběhu, jak to doopravdy bylo. Ne teď vážně, nejhorší na tom ale je ( a dost možná i nejlepší ), že to tak opravdu mohlo být. Scény navazují na ničím nepozměněný originál, což se mi moc líbilo. Předchozí díly byly klasicky útržkovité, jak to už v Robot Chicken bývá a je to na tom celé založené, takže bylo velké překvapení, když se 3. díl ukázal jako jeden perfektně navazující celek. A jedno velké plus za hlavní hrdiny, Garryho a Boba Fetta, kteří ve filmech moc dlouho nepobyli :-).(15.12.2011)

 • nirvana91
  *****

  ... posledný Robot Chicken špeciál. Tak ako filmové epizódy Star Wars (Episode III. / Episode VI.) boli vo vyvrcholení najlepšie, tak to dopadlo aj u Robot Chicken. Predošlé epizódy majú taktiež u mňa 5*, ale táto keby môžem má o * viac! 110% - PECKA! 45 minút neopakovateľných scénok, čo viac si človek môže priať? :) My lord... Stormtrooper... My lord... Jou... My lord... Eh... My lord... Go f**k yourself.... http://www.youtube.com/watch?v=jb0AK6Jng4E(23.1.2011)

 • Terva
  *****

  ....kdysi dávno....hej počkej, je to kdysi dávno, jak to, že maj světelný meče!!??. Poprvé je zde vidět Millennium Falcon. Ale příběh je o někoj jiném a v jiné době. CITÁT - Můj život byl plný "co-se-kurva-děje" momentů........ Palpati a jeho tyranie. Děkuji vám, vaše Galaxie...... Tyhle příběhu jsou prostě Chicken, tedy supr, každý si tu přijde na své. Když ho nezparodujeme, tak ho zabijeme. Sexuální scéna Padmé vs. Anakin mě dostala. CITÁT - Přechod na Temno stranu bylo těžké rozhodnutí....... Ve filmu jsem se zamyslel nad otázkou, jak vyndat z peněženka kreditku, když máte jednu ruku, (27 minuta). Proč už nikdo neříká "hustý"? Tohle je fakt hustý.(22.7.2014)

 • kubas369
  *****

  Pro fandy jasná záležitost, pro ty co film jen vyděli by to taky mohla být sranda ale né asi taková jako pro ty blázny, ke kterým taky patřím, co tohle žerou. Ale ano zkopíroval jsem komentář z prvního a druhého dílu, protože hodnocení a úroveň srandy zůstává stejná tak proč by nemohl být stejný i komentář, že :). Provázej vás síla.(20.2.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace