Tisíc a jedna noc (TV seriál)

• Turecko

1001 Gece

• Turecko

Binbir Gece

Tisíc a jedna noc

Telenovela / Drama / Romantický

Turecko, 2006, 180x45 min

• kingik

Třeba lituji dabérů, že to museli nadabovat a to tam jsou ke slyšení špičkový dabéři. Sedět ve studiu a dabovat tuhle hrůzu je fakt za trest. Já bych ten seriál vzal, hodil na hromadu a zapálil jako vatru. Soudný člověk tohle nemůže sledovat. Viděl jsem jen útržky, ale i to stačilo. Film je vyhodnocen jen jako 17 nejhorší seriál, ale já jsem neviděl nic horšího než je tohle.(7.2.2011)

• Beckett51

Má vůbec cenu to hodnotit?(15.3.2011)

• Zíza

Tohle je přesně jedna z těch mála věcí, které nebudu ani zkoušet, protože se (oprávněně) bojím, že bych dala odpad! a ten já sakra nerada dávám. Nepustím, budu spokojená, nebudu mít sice o čem se bavit s milionem a půl lidí, ale to přežiju. Ale je to poprvé, co vidím hodnocení složené jenom z odpadů. Zajímavé, chudáci Turci ^^(10.2.2011)

• Le_Chuck

A toto vytlačilo z plánovanej ponuky Markízky sólo-show Kleopatry z Turca! Ináč ďalší zo zástupu trashovej južanskej telenovelackej pásovky, len ten prime-time, sledovanosť a mediálny humbuk ma desí. Dno. 0%(27.1.2011)

• Spinosaurus

Viděl jsem jen jeden díl a musím konstatovat, že tady je bohužel všechno špatně. Ono je prakticky jedno, jestli se díváme na turecké Hvězdné války nebo na tohle, ale u těch válek se alespoň zasmějeme.(14.2.2011)

• - V Chile se stal seriál takovým hitem, že lidé začali své děti pojmenovávat jako Onura (Halit Ergenc) a Šeherezádu (Berguzar Korel). (fiLLthe3DD)

• - Bergüzar Korel a Halit Ergenç jsou ve skutečném životě manželé. Seznámili se ještě před natáčením seriálu. V roce 2009 se vzali a mají syna. (Lex Luthor)

• - Kvůli nízké sledovanosti přeřadila TV Nova telenovelu z původního hlavního vysílacího času na 17:30 hodin. (fiLLthe3DD)