poster

Panelák (TV film)

Krimi

Československo, 1992, 31 min

 • Bohemák
  **

  Neuvěřitelně špatně ozvučené dílko... To byl první dojem. Také trochu matné herecké výkony a námět inspirovaný jedním případem Sherlocka Holmese. Ale oceňuju pokus o detektivní příběh.(4.1.2011)

 • Crocuta
  **

  Toporné herecké výkony, plytké dialogy a nevalná technická kvalita - to jsou nejvýraznější dojmy které po sobě zanechá "Panelák", pokus o neotřelé zpracování jedné z městských legend. Dnešního diváka na něm spíš než co jiného zaujme dobový kolorit začátku devadesátých let.(1.5.2011)

 • mh.mail
  *

  20% - Boha jeho! Neoriginální námět, ale i tak - v Americe by z toho udělali opravdový thriller. A celé je to natočené tak, že to není ani trochu napínavé. Škoda materiálu, na kterém je ten film uložen.(17.8.2011)

 • Algen
  ***

  Musím souhlasit s Bohemákem. Ten špatný zvuk to opravdu kazí. Natočeno krátce po revoluci a už je to inspirováno americkými "trháky", jenže v Čechách se nenašli peníze na dalších X pokračování :)(6.1.2011)

 • Paity
  *

  Ničím překvapující a místy až nudící a nebavící záležitost, která se postupně přelévá ve zbytečně natočnou krimi povídku.(19.8.2013)

 • - Návštěvník domu hlásí domovníkovi zaseknutý výtah ve třetím patře. Když ale pak společně v další scéně výtah zprovozňují, je výtah podle číslovky na plechových dveřích výtahu zaseknutý v pátém patře, nikoliv ve třetím. (navabaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace