Noční dobrodružství: Chůvy v akci (TV film)

Adventures in Babysitting

Further Adventures in Babysitting

(neoficiální název)

Opatrovateľky v akcii

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 105 min

Potenciál to mělo. Začátek velmi dobrý. Jenomže pak se chůvy vydávají hledat ztracené dítě do města, a tam nastává problém. Je to buď nuda, nebo jednoduše blbost. Dějová linie spadá ke klasickým odpadům od Disney Channel. Ke konci to opět šlo. Takže takový průměr. Navíc, obsazení (hlavně tedy Sabrina) bylo celkem sympatické,přihlížím i k tomu.(10.9.2016)

Ze začátku jsem si myslel, jaká je to strašná blbost, ale nemůžu si pomoct, mě tenhle film prostě vtáhnul a nesmírně se mi líbil a jen jsem sledoval každou další minutu. Asi jsem nějaký jednoduchý, ale Disney mě dokáže podobnými filmy dostat. Musím se podívat na původní film, jestli mě i ten dovede zasáhnout.(6.11.2016)

Vím, že jsem Velkým Všehomírou nebyl na tuto planetu seslán jako cílová skupina povečerníčkových dobrodružství Disneyovské opatrovnice dětí a ani se tak netvářím....každopádně já se bavil. Nejsem dvanáctiletá slečna a už jí hádám nikdy nebudu, ale proč ne. Na nic si to nehraje....jsem takový a takový filmek a tak se i chovám. Navíc rozpětí potencionálních diváků je víc než nemalé. Je to jízda....sice stylem dětská pyžamová párty, ale jízda. Dejte svým plyšákům vařit imaginární čaj, poházejte po podlaze polštáře a rodiče nechce dělat si to svoje...noční dobrodružství začíná :D(18.10.2017)

• Psycho.R

Původní Noční dobrodružství jsem měl jako capart docela rád. Nové zpracování nemůžu hodnotit tak tvrdě, protože je mi jasné, že je určeno pouze dětem, nikoliv celé rodině, jako starší bráška. Je to nudné, předvídatelné, ale vzhledem k cílové skupině se asi nedalo vymyslet nic dospělejšího. Znovu to však neuvidím a spíše se podívám na Columbusův film.(6.11.2017)

• hygienik

Sabrina Carpenter a Sofia Carson sú jediné dôvody, prečo sa to oplatí pozerať. Dej... tuctový, afektovaný, OMG.(10.9.2016)