Reklama

Reklama

Noční dobrodružství: Chůvy v akci

(TV film)
  • USA Adventures in Babysitting (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Nudný večer chův, věčných rivalek Jenny a Loly, se změní v neuvěřitelné dobrodružství ve velkém městě poté, co jedno z hlídaných dětí uteče. (Disney Channel)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

Psycho.R 

všechny recenze uživatele

Původní Noční dobrodružství jsem měl jako capart docela rád. Nové zpracování nemůžu hodnotit tak tvrdě, protože je mi jasné, že je určeno pouze dětem, nikoliv celé rodině, jako starší bráška. Je to nudné, předvídatelné, ale vzhledem k cílové skupině se asi nedalo vymyslet nic dospělejšího. Znovu to však neuvidím a spíše se podívám na Columbusův film. ()

Kacitr 

všechny recenze uživatele

Potenciál to mělo. Začátek velmi dobrý. Jenomže pak se chůvy vydávají hledat ztracené dítě do města, a tam nastává problém. Je to buď nuda, nebo jednoduše blbost. Dějová linie spadá ke klasickým odpadům od Disney Channel. Ke konci to opět šlo. Takže takový průměr. Navíc, obsazení (hlavně tedy Sabrina) bylo celkem sympatické,přihlížím i k tomu. ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

Vím, že jsem Velkým Všehomírou nebyl na tuto planetu seslán jako cílová skupina povečerníčkových dobrodružství Disneyovské opatrovnice dětí a ani se tak netvářím....každopádně já se bavil. Nejsem dvanáctiletá slečna a už jí hádám nikdy nebudu, ale proč ne. Na nic si to nehraje....jsem takový a takový filmek a tak se i chovám. Navíc rozpětí potencionálních diváků je víc než nemalé. Je to jízda....sice stylem dětská pyžamová párty, ale jízda. Dejte svým plyšákům vařit imaginární čaj, poházejte po podlaze polštáře a rodiče nechce dělat si to svoje...noční dobrodružství začíná :D ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Ze začátku jsem si myslel, jaká je to strašná blbost, ale nemůžu si pomoct, mě tenhle film prostě vtáhnul a nesmírně se mi líbil a jen jsem sledoval každou další minutu. Asi jsem nějaký jednoduchý, ale Disney mě dokáže podobnými filmy dostat. Musím se podívat na původní film, jestli mě i ten dovede zasáhnout. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (2)

  • Jenny (Sabrina Carpenter) je chůvou dítěte, které se jmenuje stejně, jako matka postavy Mayi, kterou také ztvárňuje Sabrina Carpenterv seriálu Girl Meets World (od r. 2014), Katie. (Kacitr)

Reklama

Reklama