• Mr.Roman

Videl som len pilot a časť druhého dielu. Už teraz som si však pomerne istý, že ďalej sa nedostanem. Atraktívne prostredie a námet trpia absenciou originality a šťavy, ktorá by dokázala diváka upútať, celé to pôsobí trocha lacne, falošne a zastaralo. Postavy sa snažia byť neustále cool, u snahy však aj ostalo a pozerať niekoľko dielov ako sa hlavný hrdina konečne dokope k tomu, čo je od začiatku jasné, sa mi ozaj nechce. To by sa Holt McCallany, ktorého si pamätám ako sympatického herca vo vedľajších úlohách, nesmel ukázať ako herecké drevo, neschopné utiahnuť celý seriál.(27.1.2011)

provizorní hodnocení po prvním díle nikdy nedělam, tady jsem nemohl rezistovat. Naprosto mě dostal jak začátek, tak konec, middle není ani trochu, opravdu ani trochu nudný, více než relativně reálný a perfektně natočený a vygradovaný na konci u zrmrzliny s dcerkou. fantastický pilot, který mě připoutá k rukavicím pro dalších 12 dílů. Sympatická snaha hlavní postavy chodit stejně zmoženě jako Rocky u mě funguje, zatímco pěstní souboje (+zvuk) vypadá technicky hodně dobře.(9.9.2011)

nejlepsi serial co sem kdy videl. 50 hvezd!(9.8.2011)