poster

Avalonská střední (TV film)

 • USA

  Avalon High

 • Slovensko

  Dedičstvo kráľa Artuša

Drama / Rodinný / Fantasy

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zdenny
  ****

  Mé hodnocení může působit dojmem vyšinutí nebo pomatení mysli. Není tomu ale tak. Díval jsem se na něj s celou rodinou a sám jsem se jej snažil vnímat teenagerovskýma očima. Celé mé rodině se líbil. A myslím si že proto, že v něm bylo trochu fantaskna, více ze života studentů a dost romantiky (ale ne zase přehnaně dost). Děti se mohou cosi málo dovědět o historii, což neznamená, že je tento film může vzdělat, může je však k oblibě dějepisu dovést. Film byl navíc příjemně komediální a dá se říct i napínavý. Co se týče mládežnického publika, měl dost zvratů. A jen protože je z Disneyho produkce a vysílá se pouze na Disney Channel, vidělo ho tak málo diváků. Přičemž tento film by si zasloužil těch diváků mnohem víc a dejme tomu o deset procent vyšší hodnocení. PS: Tento film bych doporučil vysílat v poslední čtvrtině prázdnin, aby teenagery příjemným způsobem naladil na nadcházející nepříjemný školní rok.(26.2.2011)

 • suzanne1997
  ****

  Popravdě řečeno, čekala jsem něco jiného, něco mnohem horšího. Ten konec, tak ten každopádně musím doporučit, překvapivý zvrat v příběhu, každá z postav v příběhu měla určitou roli a to se mi na něm líbilo. Tvůrci dostali dobrou myšlenku a tu rozvili do filmu, kterému prakticky nelze nic vytknout, člověk se u něj nenudí a já jsem ani kousek nepřeskočila. Celou dobu jsem si přitom myslela, že králem Artušem je jiná postava příběhu. Takže určitě doporučuji víc než jiné filmy od Disney Channelu.(10.12.2015)

 • JohnCZ
  *

  Logiku v tom třeba opravdu nehledat. Je to čistě film pro děcka, s cringeworthly dialogy a dementním předvídatelným dějem. Dospělej divák to přežije ve zdraví jen díky Britt Robertson v přiléhavých teplákách. Chtěl jsem vzhledem k cílové skupině přihodit ještě jednu hvězdu, ale ten příšernej konec s naprosto nehodícím se slaďákovým songem to zničil úplně. 1* za Britt a Alexis z Castla.(8.10.2016)

 • Zíza
  *

  Ale no tak, já se těšila, že dostanu onvyklou dávku Disney Tv filmu a dostala jsem něco, co jsem nemohla ani urazit. jen na to koukat a to dosti nevěřícně. Sakra, ono to fakt mohlo bejt dobrý, kdyby tam byli lepší zvraty dialogy, (lepší bitvu ani nechci, vždyť je to Tv film) a na konci si spolu nesesedli u jednoho kulatého stolu. OMG.(17.3.2011)

 • ABLABLABLA
  *

  Děs a hrůza, příběh, zpracování, herci...otřes...Ta hvězdička je za překvapivý konec alias vyústění aneb - Spoiler - kdo by to čekal, že někoho napadne udělat převtělení Artuše a k tomu všemu to bude holka?:D - konec Spoileru - ale úplný konec, jak seděli u kulatého stolu byl už zase naprosto kýčovitý.(9.9.2012)

 • - Natočeno na motivy stejnojmenné knihy od americké autorky Meg Cabot. (Mara12)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace