Parta tří zlodějů a nerozlučných kamarádů z dětství provede loupež diamantů. Po zdařilé akci jeden z nich chladnokrevně oddělá své parťáky a v domnění, že se jich zbavil navždy, pláchne i s tučným lupem neznámo kam. Sonny (Curtis „50 Cent“ Jackson) však přežil a jediné, po čem teď touží, je pomsta. Za zády mu navíc stojí Biggs (Bruce Willis), největší boss celého podsvětí, který chce dostat zpět to, co mu patří ... (oficiální text distributora)

Wilko70161

Pre mna odpad ale kedze mam rad Willisa tak to kvoli nemu kus zachranim film ktory mi pripomenul ze je velmi tazke sklbit tarantina s guy ritchim proste nic bez napadu iba s obrovskym vykradanim kde 50 centik vyznel skor ako 50 haliernik a phillipe ktory ma byt nekompromisny tvrdak tak tretinu filmu preplace no proste hroza a randy co si sam vystreli hlavu nooo odpad ()

kino13

21 Questions:Teď jedete.....s 50 a půl HALÍŘEM...a to se vám musí líbit........hm..c,hm..c..Nemůžu PROČ SI?potáhnout z jo-inta,filmík by ztratil veškerá po-inta,v 745 BMW machruju,nemůžu PROČ JSI?kočko já tě miluju,ty mě nechceš?já tě moc milovat,nemůžu PROČ TI?nehtíky pilovat,já budu každý den moc,moc po-silovat,ale nemůžu PROČ SI?diamanty kilovat,ty mě furt nechceš?že nemám ty diamanty?nemůžu PROČ TI?vyskládat s nimi panty,já se z toho asi vážně moc zcvoknout,nemůžu PROČ SI?ze studánky loknout,chtěla by ses vidět?v lesku diamantů?Nemůžu PROČ JSI?Volám KLAUSE...SANTU!!!...................crrrrrrrrr....crrrr.DYK TADY NEGGA SANTA,CO?JE TO ZA BUZERANTA!..Já jsem 50 a půl halířů,nechceš sadu talířů?Diamanty mi jen dej,nebuď brácho kurva zlej...PROČ?MOTHER FUCKER BITCH!NEJSEM KRIPL,TÁHNI PRYČ!nemůže PROČ MĚ?bez nich milovat,a já jí pak nebudu nehtíky pilovat,nemůžeš PROČ MĚ?diamanty dát,budu tě každý rok,mít moc,moc rád.FUCK YOU,VÍŠ KDO JSEM?I`M BIG DADDY SANTA KLAUS,TÁMHLE JE MŮJ PALÁC DIAMOND HOUSE,NEMŮŽEŠ UŽ DÁŠ?NA KONEC POINTA,HALÍŘI GANGSTO...NEDÁME JOINTA?.....PROČ?...34% asi jako ten RAP...! ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Když jsem byl mladší, chtěl jsem být knězem. Chtěl jsem bojovat za spásu lidských duší před zlem celého světa. Ale když jsem vyrostl... uviděl jsem svět takový, jaký doopravdy je. Už nešlo o to, koho zachráním, ale kdo zachrání svět přede mnou." Podraz naprosto nepřekvapivý a v podstatě nijaký... Plus na thriller málo napětí a na komedii málo humoru. Ten humor vnášel Bruce Willis a jeho chladnokrevný šéf gangu, který měl několik dobrých hlášek. Plus scéna s topením rusáka byla fakt zábavná. Jinak nic moc film. - 40%. ()

PORTER44

Klasický příběh ,tři zlodejíčci okradou překupníka diamantů jeden z nich je podrazí zastřelí ty druhý dva ,jenže jeden přežije a chce se pomstít akorát že to nemá vůbec vymyšlený a dělá zmatek všude kolem aby se zviditelnil a narazí na mafiánského bose B.Willise toho taky okrade a začne ještě vetší zmatek,dalo se na to koukat,B.Willis jenom přicmrndává ,hlavní roli hraje 50 cent chvílemi neví co dělá, sem tam i vtipnější scéna (porcování gorily B.Willise bylo vtipný). ()