Beneath the Darkness

Christopher Stull

Kostýmy:

Amy Maner
  • grizly007

Naprostý utrpení. Dementní scénář i jednání všech postav. Do toho tragickej Quaid kterýmu jdou snad jen role kolem americkýho fotbalu. (minispoiler) Např. hned úvodní zápletka vidíte dvě postavy za záclonou jak tancují....NO TO MŮŽOU BÝT JEDINĚ DUCHOVÉ CO JINÉHO no a co uděláme? vloupáme se do baráku. Geniální....(23.2.2012)

Taký pohodový kríženec skvelého After.Life a teenagersky ladenej Disturbie, o malomestskom funebrákovi, ktorý pod maskou slušného občana ukrýva svoje maniacke chúťky, občas niekoho zabije a večer si zatancuje so svojou mŕtvou ženou. Teenageri, ktorí si myslia, že v jeho dome nájdu duchov sa k nemu v jeden večer vlámu, no zisťujú, že si s ním začínať radšej nemali. Mňa to celkom bavilo a hodnotenie by som videl niekde medzi 3 a 4 *, no za Dennisa Quaida v úlohe šialeného hrobára, sa prikláňam k 4*.(27.4.2012)

Ten začiatok ma trochu štval - najskôr "duchovia" a potom si len tak skočíme k susedovi na dom...Film ku ktorému som sa dostal kvôli Dennisovi a ktorý stojí práve na jeho výkone. Snáď prvá rola, kde som ho videl hrať záporáka. To čo som si najviac odniesol z tohoto filmu (a asi aj jediné - bez toho asi), je Quaidova vyšinutosť, ktorú zahral naozaj bravúrne. Ako sa hovorí, to najlepšie na záver. A to presne aj zo svojej postavy v záverečnej scéne vydal (pre mňa najlepšia scéna filmu). 3* aj napriek spomínaným výhradám z úvodu. Ale v pamäti naozaj ostane len Quaid (a pre to som si aj prišiel, čiže spokojnosť).(23.9.2012)

• MartinezZ

Děj filmu je docela blbost. (mínus) Příběh zaměřen na teenagery, (mínus) Všechno, co byste od života s prdelákově na střední škole čekali, roztleskávačky, fotbal, domácí úkoly o Macbethovi..., (mínus) Děj thrilleru podle béčkové šablony, dětem nikdo nevěří, blablabla... (plus) Dennis Quaid ~~~ Pro DVD tak akorát.(10.3.2012)

• peter12

Je to o jednom susedovi,ktorý vlastný pohrebníctvo.Má takú záľubu že zo svojimi obetami hra zvrátené hry a potom ich aj tak skoro vždy zamorduje.Ale príbeh sa sústreďuje aj na jeho suseda travisa,ktorý mu chodí pokosiť trávnik a tak nikto z jeho okolia ani netuší že je psychopat.Travis sa aj z priateľmi vyberú do jeho domu,či tam naozaj straší ako sa o tom dome hovorí.Len si mysleli že nieje doma a ako sa to ukáže že to bola zlá voľba.Príbeh nieje ničím výnimočný a takýchto podobných filmov je veľa.Dej bol jedna zaostala fraška.Lebo prišli do toho domu lebo že tam straší a keď toho mladého zabil tak im nik neveril,klišé ako prase.A takýchto nepodarených nezmyslov je tu mnoho.Postavy sa chovali ako čistý kreténi a herci boli dokonalé zlí.A D.Quaidovy odporúčam držať sa komédii a dramatické role nehať pre iných hercov.Lebo drsnejšie tam boli kvetiny v okne ako on.Tento film má podobnosť z Disturbiou ale ten je oveľa lepší.Občas je tu atmosféra ale nie tak často ako by som chcel.(12.9.2014)

• - Rovnako ako dej filmu, aj jeho natáčanie prebiehalo v malom texaskom mestečku Smithville, vrátane priestorov strednej školy aj miestneho festivalu. (Real Tom Hardy)