Freight

Andrew West

Kostýmy:

Lance Milligan

• verbal

Některé britské filmy jsou snad točeny na zakázku vietnanské tržnice v Londýně. Hnusná, smradlavá, neznačková kopie, která se vytahá už při zkoušení a stěží vydrží jedno vyprání, určená pro mentální socky, co poznají "kvalitu" na první pohled! Vždyť čím víc děvek, rusáků, vyholených gogo mlátiček a ilegálních zápasů, tím víc Adddidas. Je to jako by si pan Olmer odskočil natočit Nahotu na prodej 2 s "vynikajícím" komparzem z východního bloku, v zádech se stodolarovým rozpočtem Segalových velkofilmů posledních let. A srovnávat něco takového s nasraným taťkou Neesonem, je jako pyšně si vykračovat ve fungl nových Huang Solex Jeans a slepě věřit, že vypadají stejně jako Mustangy.(3.4.2011)

• ARI50

Nic moc Gang nepotěšil celkem blbost a velká nuda zbytečnost úplně o ničem nepotěšilo.(15.10.2018)

Jen průměr.50%.(27.11.2011)

Syrová agitace na přistěhovalce, kteří mimo veřejné dění jedou svůj drsný byznys, zatímco v 96 hodinách jsme se podívali do Francie na muslimy, tak ted máme na mušce rumuny v Anglii. Nic originálního a na hlubší myšlenku by to chtělo víc času, takhle je to jen o profláklých frázích na efekt. Ale slušná akce, odsejpá a nikdo se s nikým nesere. Jelikož mám rad payback filmy, tak hvězda na víc.(2.4.2011)

• Hanys_

Britská odpověď na 96 hodin?? Uf - no dalo se to vydržet, ale v žánru "unesli mi dceru, budu se mstít" patří Freight spíše k těm špatnějším až hodně špatným...P.S - pořád jsem čekal, kdy se tam konečně ukáže ten Bill Murray (což bylo pro mě hlavní lákadlo) :-D 4/10(20.9.2011)

• krusty2

Slabé a hlavne totálne lacno vyzerajúce . V obsahu mate rusky gang,ale oni to boli Rumuni.(10.4.2011)

• Ruud36

Naprosto podprůměrný snímek, který se zvláštním způsobem snaží poukázat na problematiku obchodu s lidmi, nucených prací a prostituce ve Velké Británii. Tento film mě vůbec ničím neoslovil a jsem rád, že jeho shlédnutí mám za sebou.(25.4.2011)