L.A. Zombie (festivalový název)

L.A. Zombie

• L.A. Zombie: Hardcore

Horor / Erotický

USA / Německo, 2010, 63 min (Director's cut: 103 min)

Bruce LaBruce

Bruce LaBruce
  • jendamaty

LFŠ 2014. Jako jsou i porna, která jsou artová a mají nějaký děj. Toto se podle mě od nich příliš neliší. Nepřijde mi to odporné, ani nechutné, prostě je divné dívat se na porno v normálním kině, když si u toho ani nemůžete vyhonit. Budeme-li to považovat za film, byl by lepší jako 10minutový, protože po prvním "čísle" už se děje stále to samé a upřímně jsem se opravdu dost nudil. Když už, tak raději vidět plnou verzi, ta aspoň funguje jako porno, ta kratší podle mě nefunguje vůbec, a to bohužel ani jako komedie pro lidi, kteří se tomu chtějí smát. Těžko pro mě uvěřit, že tento režisér natočil o 3 roky později skvělou Gerontofilii!(28.7.2014)

• PanTumnus

gay porno s přesahem. ne, opravdu :D zombie, který je nejspíš, jak jsem to z téměř neexistujícího příběhu pochopil, padlým andělem, který povstane z vod oceánu a začne bloumat po světě, aby za pomocí opravdu nechutných sexuálních praktik (například souloží do hrudníku) navrcel mrtvým život. fakt nevím co si o tomhle experimentu myslet. na jednu stranu to je porno, na tu druhou ne. dokonce i ta ústřední myšlenka s padlým andělem není zas až tak debilní. jen proto dávám 2 hvězdičky.(4.8.2013)

• Master19

Jméno režiséra si budu pamatovat. Po dějové a tvůrčí stránce je to samozřejmě odpad, jako porno by to asi šlo, i když tenhle typ nesleduju, ale když se to zabalí do takové té mystické slupky a mimořádně nutné romantické hudby (vzpomeňme Cannibal Holocaust), je z toho něco, čemuž se prostě odpad dát nedá...(2.9.2014)

• Dellamorte

B.La B. si nekompromisne ide svojou cestou a v Jeho filmografii je už ďalší zombík. Súhlas , že tento " houmlesácky zombie gay f..lick " sa objektívne hodnotiť nedá. No musím uznať , že Bruce svoje remeslo ovláda a stádo súčasných indie rejžov by sa malo čomu priučiť. Nadmieru úchylný úvod dával nádej , no potom to upadlo a ani ten " red end " to nenapravil. Napriek tomu , že drvivú väčšinu filmových zbesilostí som zvládla - tento nehodnotím.(4.4.2011)

• Cimr

Kdyby to byla zručně natočená provokace, neřekl bych slovo, možná bych byl dokonce nadšený. Nápad se zombie pornem totiž má něco do sebe... Problémem je, že toto dílo působí velmi neobratně a to po všech stránkách. Je tu tolik lapsů, že je ani není třeba vypočítávat; jmenuji tedy jen svůj nejoblíbenější: titulní zombík jde o*ukat tlejícího bezdomovce do průměrně velké papírové krabice, načež záběr po ose skočí dovnitř krabice, která je ale najednou asi 15x větší. A ten scénář! Žádný příběh, žádná pointa, žádné téma, jen jedno schéma (někdo umře, zombie ho svébytným způsobem oživí) se opakuje asi stokrát, než se to celé horko těžko doplazí k stopáži jedné hodiny (díkybohu jsem nedošel újmy ve formě director´s cutu). Že se film vysílá na různých festivalech je fail. Umění by se zde hledalo jen velmi těžko.(14.8.2014)