ČT Live - Aneta Langerová

(koncert)
všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
Česko, 2005, 58 min

Aneta Langerová - první česká "superstar" a držitelka Andělů za zpěvačku a objev roku 2004, připravila svoje první koncertní DVD, které se uskutečnilo dne 9. 9. 2005 na Masarykově náměstí v rodných Říčanech. Na tomto koncertu pod širým nebem Anetu doprovodila její stávající kapela ve složení kytaristé Maťo Mišík a Marek Svoboda, baskytara Marek Zelený a bicí Jan Jaško. Koncert se natáčel v koprodukci České televize a Sony BMG pod režijním vedením Markéty Nešlehové. Výsledný sestřih obsahuje živé verze všech skladeb z 5x platinového alba Spousta andělů, dále pak koncertní podobu dvou cover verzí, kterými Aneta zpestřuje svoje živá vystoupení. Tímto koncertem tak Aneta završila tehdy svůj první rok na profesionální hudební scéně. (oficiální text distributora)

mira.l

Nevím, jestli jsem viděl ten stejný koncert, byl to záznam trvající asi 1:10 hod, tu a tam proložený Anetinými komentáři, takže stopáž lehce nesedí. Titulky jsem u toho nenašel žádné, ani rok vzniku. Ale koncert z Říčan to byl. A nevím, co je špatně, ale použil jsem tlačítko rychlého přetáčení, asi 3x, a spíš ve druhé půlce. Proti Anetě nic nemám, ale tohle mě prostě nezaujalo, dá se říct ani trochu. No, trochu jo, ale víc jak na ty dvě hvezdičky ne. ()