poster

Nude Nuns with Big Guns

Thriller / Akční / Komedie

USA, 2010, 90 min

Režie:

Joseph Guzman

Hudba:

Dan Gross
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  BYLA JSEM MRTVÁ A ZJEVIL SE MI BŮH. ŘEKL, ŽE MI NAŠEL SMYSL ŽIVOTA..... /// Tak na tohle POZOR! Film, ve kterém smrt obchází (nejen) domy Boží a má podobu sestry Sarah - je opravdu BIJÁK PRO NÁROČNÉ !! Škoda, že tu není víc vtipu, kterej by dal vyniknout nadsázce, protože když zrovna nejde o drogy, sex, bobry a hromadění mrtvol – je to slabší. Kick Stand, kterej svým ptákem donutí promluvit každou jeptišku všechno nezachrání. Naštěstí je v závěru cejtit ,,dobrá škola“. ,,Céčko“, určené milovníkům zvrhlých videí s jeptiškama. 2* nebo 3* ??? Přijímám tu nadsázku. Oproti tomuhle je to sice horší filmařina, ale je na co koukat! NENÍ ZÁCHRANA PRO TOHO, KDO PATŘÍ DO PEKLA! Nemáte náhodou někdo tip na stránky…? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám dojem, že se u nás na faře děje něco ,,nekalého“. 2.) Mám dojem, že se u nás na faře děje něco, co bych mohl(a) odskákat průstřelem hlavy (i když tou bejsbolkou to bylo efektnější!). 3.) Mám rád smutný filmy (to jo, tady smutní kde kdo!). 4.) Přemejšlím, jestli bych měl větší šanci, kdybych si ,,ho“ rozhoupal. /// PŘÍBĚH * HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(26.4.2011)

 • ledzepfan
  **

  Hrozná vykrádací slátanina, která by byla ráda tak epická jako Kill Bill a stylová jako Desperado. Tady se ale jasně ukazuje, že nestačí jeden zajímavý nápad o ozbrojeném tučnákovi a neoriginální dějová linka aby se z toho stala funkční cool jízda-k tomu je totiž za potřebí hlavně hromada řemeslné zručnosti, a ta tady schází. Ani ty Nude Nuns nestojí za nic(brrr)(5.11.2013)

 • sedm.1
  ****

  Jedna věc je jasná. Film jako je Nude Nuns with Big Guns má jednoznačný předpoklad, že si bez problému najde své cílové publikum, pro které je samozřejmě vytvořen a naopak, toho obecenstva, které by se mu mělo vyhnout mílovými kroky se naštěstí dokáže zbavit bezpečně sám hned na začátku, než mu zde tito popletové stačí nesmyslně ublížit, a to díky několika zásadním faktorům. Největší skupinu odstřelí hned název. Nude Nuns with Big Guns prostě nemůže žádného inteligentního, pracovitého a čistotného občana jakkoliv zlákat. Druhou skupinu, tu „znalejší“, pak zlikviduje zážitek z Guzmánovy prvotiny, Run! Bitch! Run!. No a ten zbytek si vezmou na starost ti joudové, kteří se nenechali odradit ani prvním, ani druhým faktorem a následně si zde dají zatraceně záležet, aby na ten zabahněný projekt naházeli ještě sakra víc špíny. Nicméně, tyto řádky jsou určeny především pro ty fajnšmekry a frajery, jako jsem například já , kteří mají rádi sem tam nějaký ten pořádný úlet, kteří se nevyhýbají filmům, co nemají s běžnou produkcí absolutně nic společného a zároveň umí být fakt nad věcí. Nude Nuns with Big Guns je zástupce grindhousového žánru, ovšem nejde v žádném případě o uhlazené Rodriguezovky, alá Machete. Tohle je ten nejryzejší příklad špinavého, upoceného, syrového, nekompromisního, drsného, násilného a ničehoseštítícího zástupce tohoto okrajového žánru. Když bych měl porovnat s Run! Bitch! Run!, dalo by se říct, že se Guzmán v jistém směru i filmařsky zlepšil. Sice přítomní (ne)herci a (ne)herečky jsou pořád zábavní spíš tím negativnějším smyslem, ale přibilo sexu, nahoty, mrtvol a krve, což znamená mnohem více příjemných, užitečných a mnohodávajících kulturních zážitků, tím regulérním pozitivem je ovšem smysluplnější zápletka, naprosto ojediněle dokonalá atmosféra, ultimátní hudba a minimum hluchých míst, což u prvního Guzmánovo díla zas až tak neplatilo. Takže posun tu je znát, já tu ale samozřejmě nebudu nikoho, ani sám sebe oblbovat, že nejde o prvotřídní sračku, ale je to sračka záměrná, se svými danými žánrovými pravidly, které naplňuje do puntíku, což ve výsledku znamená, že je to kurevsky povedená grindhousová pecka, ze které jsem se musel po jejím skončení dojít vysprchovat 8D!(29.4.2013)

 • playboxguest
  ***

  ♫...and if the devil doesn´t like it, can go fuck himself, go fuck himself...♫ Po přestřelce vnitru autobusu se jepťanda Sára dostane do bordelu, kde na ní skrze štědré dávky heráku promluví sám Lord, aby jí sdělil důvod jejího žití. Tím důvodem není nic menšího než kydlení lotrů ve jménu Pána. A tak se jepťanda Sára vydává na pouť plnou lesbení se a střílení, přičemž se snaží najít chlápka, jehož pinďu by si mohla vzít jako suvenýr. V tomhle filmu fakt nejde o víc, než o to, co již bylo řečeno v samotném názvu a to mně stačí, tyhle nový grindhouseovky totiž přesně splňujou, co od nich čekám. Chtěla jsem čučet na hanbatý tučňáky s velkejma kvérama a dostala jsem to. Nothing more, nothing less.(20.12.2011)

 • JohnMiller
  ***

  Parádny film s nádychom starých dobrých 70´s expoitation. Je to taký špeciálny rape and revenge taký multinultimultiply rape pretože sa tu znásilňuje každá žena stará či mladá veľmi stará či véééľmi mladá štýlová chuťovka meno režiséra si teraz zapamätám. Má napozerané tie správne filmy. Ako som spomínal štýlové scénky jedna za druhov. nádherná mexická krajina, mníška ozbrojená coltami, brokovnicou, Thompsonom 1928, obrovský neger ktorý miesto mučenia znásilňuje, tvrdý motorkársky gang oldschoolové filtre, skprumpovaná cirkev. Jediné veci čo mi vadili bol zvuk pri rozhovoroch ten mikrofón nestál za veľa, a ešte na niektorých miestach bolo až príliš veľa CGI efektov hlavne krv to sa do týchto filmov nehodí.(20.6.2013)

 • - Část tohoto filmu jsme mohli zahlédnout v režisérově předešlém filmu - Run! Bitch Run!, kde jeden z vrahů doma kouká na film, a to právě na Nude Nuns with Big Guns. (Dlee)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace