Dobrou chuť

• Německo

Bon Appétit

Komedie / Romantický

Španělsko / Německo / Švýcarsko / Itálie, 2010, 91 min

Jedná se o celkem příjemný filmek, hezky to ubíhalo, vůbec jsem se nenudila... Hlavní hrdina mi byl celkem sympatický, co se ale týče Hanny, no nic moc. Je to kočka, ale za něco by potřebovala naplácat. Konec mě překvapil. 55%(11.1.2013)

• Mire

Ani som to nedopozeral. Nedalo sa. Nora Tschirner je síce veľmi sympatická, ale toto by sa páčilo možno tak mojej manke. Mne ani trochu.(7.7.2015)

• Vesecký

Vskutku pouze romantická a dost lehoučká komedie, boj Daniela s jeho šéfem o servírku Hannu, zápletky dost průhledné, film pouze pro oddych.(2.12.2014)

Miestami som iba tápal nad pohnútkami a túžbami niekedy až citmi zmätenej Hanny, avšak celkový dojem bol príjemný a oddychový.(24.6.2013)

• Pythonator

Tak tento film jsem sledoval ze zvědavosti, jak asi vypadá španělsko německý romanťák. Jelikož jsem to vydržel až do konce, můžu říct, že to vypadalo strašně. Styl natočení nechutně německý a příběh katastroficky neromantický. Hlavní hrdinka by si zasloužila za svoji duševní labilitu několik ran přes držku, aby se vzpamatovala. Jak má člověka bavit film, ve kterém je hlavní ženská postava naprostá kráva, která neví co chce, chvílemi se chová jako koketní děvka a chvílemi jako bezcitná slaboduchá nána???(20.2.2014)