Lehkost (amatérský film)

Česko, 2005, 9 min

Tak tohle mě mrtě pobavilo,dobrej nápad a hlavně je skvěle provedená kamera,hudbička k tomu je perfektní,animace jako doplnění pointy příběhu skvělá,jen ten hororovej konec mě trochu viděsil,docela působí jako SPOILER!!! : težké postavení proti potratu.Nevim jestli se autorka chtěla zaměřit na tohle(snad ne).Jinak je to brutální,černohumorné a zatraceně vtipné :-)(13.2.2011)

Nu což k tomuto snímku říci: Je to prozatím mé druhé setkání s tvorbou Rosany Zvelebilové a jen jsem se utvrdil v tom, že podobně laděné kousky umí točit mnohem lépe, nežli ty s hororovou tématikou. Ze začátku jsem si připadal jako ve svém živlu: všudypřítomný chlast, sexy taneček, sex – no to by šlo. K tomu vhodně zvolený hudební doprovod, humorné animace. Závěr taky potěšil, takže tentokrát jsem byl spokojený.(3.2.2015)

Sice trochu předvídatelný sled událostí, přesto musím pochválit dobře zvolenou hudbu a hlavně zajímavou animaci, která působí mnohem lépe než ta rozklepaná kamera. Víc, jak na 3 hvězdičky to ale není, protože Rosana umí točit lépe i o zajímavějších věcech, což dokazuje v ostatních amatérských videích.(13.3.2011)

• Adam Bernau

Konec dobrý, všechno dobré.(17.5.2012)

Zacina to extra nudne a scenar je vam jasny uz od zacatku, ale s prichodem animaci se kvalita rapidne zveda, zacne pritvrzovat a z Lehkosti se vyklube pomerne dost depresivni zivotni zalezitost. 5/10(24.3.2011)

• - Ocenění na soutěžích amatérského filmu: 2009: Krajské kolo CSNFT ČR Praha - 3.cena (Rosana)