O královské stolici (amatérský film)

Pohádka / Komedie

Česko, 2010, 7 min

• Hrabka

Beru v potaz, že amatérský film je nesrovnatelný s filmy, které na CSFD obvykle hodnotím, takže nějaké profi věci nechávám samozřejmě stranou. Ale co ten příběh? Ten může mít i v amatérském filmu světový parametry nebo by mohl být alespoň nějaký obstojný. Ale toto je jeden velký trapas. Příjde mi to, jako by scénář napsal nějaký třináctiletý puberťák. Jednu hvězdičku dávám za snahu, příště by to chtělo něco míň trapného. Ostatní režisérčiny kousky jsou o dost lepší. A ostatní hodnotitelé by neměli hodnotit v duchu, že se jedná o dost osobnější hodnocení, když je režisérka přítomna na ČSFD, ještě by si mohla začít myslet, že tato pohádka je snad vtipná a pokusí se vytvořit něco podobného...(11.3.2011)

Vtip tomu rozhodne nechybi, vykony svijejicich se poddanych a proslov krale LOLa nemaji chybu. Skoda toho noumy v hlavni roli a hlavne nechapu kdyz se to celou dobu snazi o stredovekou atmosferu od lokace az po kostymy, tak proc tam zustaly dost radikalni zvuky aut ve scene u kostela, ktere celou dosavadni atmosferu spolehlive ruinuji. "Od dnesniho dne zakazuji v mem kralosvtsvi kakani! Kdo tento zakaz porusi, bude o hlavu kratsi!" 6/10(24.3.2011)

• Jinpachi

Vážně se člověk nemusí rozepisovat o tom, jak moc špatně provedené to je, a že se jedná o skutečně ambiciózní fekální výplach, jaký se jen tak nevidí. Mám dojem, jako by mi právě francouzská hospodyně přinesla ukázat velký exkrement labradora, na stříbrném podnosu, abych posoudil barvu, styl a velikost, načež jej mohl spořádaně, jako slušný člověk, vystavit na polici s ostatními, abych dokázal, jak jsem na něj hrdý.(21.4.2014)

• Frajer42

Věřím, že kompletní práce na filmu nepřesáhla 2 hodiny. Je to z nepochopitelných důvodů hrozně odfláknuté. Hrají zde dementi, kteří mají problémy s mluvením. Ano, myslím rytíře, který je ke všmu metloš. V pozadí jsou slyšet projíždějící auta a natočeno je to snad mobilem. Vypravěč rovněž neumí správně artikulovat. Líbil se mi pouze král a to myslím zcela heterosexuálně. Paní režisérka má zřejmě sklony k fetišismu. Odpádek.(18.7.2013)

• Jezinka.Jezinka

Skutečně fekální pohádka, kde je humor tak křečovitý, že je to jasný, kdo tohle vymyslel, měl zácpu. Princ Rofl, trpící prokletím ráčkujících, když mu osud nadělil jméno od R, vypravěč s echt nepříjemným hlasem (a to nezmiňuju jeho neznalost přechodníků a ten zásek, kdy v jedné větě z vykání přejde do tykání), princezna EU .... no, pro mě je hvězda filmu kadibudka.(18.7.2013)