Autosalón (TV pořad)

Publicistický

Slovensko, 2011, 25 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• MM_Ramone

Šede priemerný televízny magazín o motorizme. Predstaví novinky na trhu, ukáže prototypy, otestuje nejaký ten model, trocha poradí a samozrejme bude aj súťaž o hodnotné ceny od sponzora pre verných divákov. "Autosalón" sa pravideľne vysiela na druhom programe verejnoprávnej STV, a keď naň občas pri prepínaní natrafím, tak si ho zvyknem pozrieť. Nie je to nič špeciálne, ale mne ako bežnému šoférovi a majiteľovi osobného auta to bohato stačí. **(21.1.2012)

• Marek1991

Čakal som viac, o veľtrhoch, nových modeloch , alternatívnych autách k súčasným so spaľovacími motormi...Vidím, že na tomto hodnotení sa zhodnem s viacerými - 40%(29.12.2011)

• Paity

Slovenský Autosalón je Výrazně horším pořadem, než jeho česká verze. To říkám naprosto objektivně.(29.8.2013)

Občas si to pozriem a je to veľmi dobrá relácia. 80%(19.2.2017)

• Thaarm

Paity ma pravdu, chýba tomu svižnosť, vtip, celkovo profesionalita. STV zaspalo dobu, dnes sa relácie robia inak.(2.3.2015)