Chutíš mi (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2011, 60 min

• Smok

Martinka je značka, ktorá proste momentálne "sype", takže ak to takto pôjde ďalej, tak bude zrejme pre TV JOJ moderovať aj silvestrovskú reláciu. Časti s ňou by boli za 5, to je bezpochyby, ale keďže po nej prišli časti s akousi silikónovou playmate a trošku jednoduchšími thai boxermi, ktoých viac ako varenie zaujímalo, to ako tejto oblude vliezť do nohavičiek, tak to už bolo na mňa moc. To, že za vrchol kulinárskej zdatnosti sa v tejto relácii považujú recepty typu losos na pomarančoch, tak to je už vlastne vedľajšie...(9.3.2011)

• RigorMortis

Pozrel som si jednu časť. Huhňajúca alkoholička tupá ako poleno, naivný troll a partia štyroch chlapíkov, ktorí si z nich bez milosti robia prdel. Trápnosť a úbohosť celej situácie zachraňujú akurát tak hlášky "nápadníkov" a komentátora. Aj tak mi nejde do hlavy, čo chudáka Hafnera a spol. viedlo k tomu, aby sa tohto výšplechu samotného diabla zúčastnili - jedlo vyzeralo desivo a okolitá atmosféra dvojnásobne.(24.1.2014)

• JohnnyB.

Hodnotím pouze týden s Martinkou. Záměr TV JOJ vytřískat co nejvíce peněz a stále shazovat tuto duchem chudou ženštinu se mi příčí více než Martinka a celá její povedená domácnost i s kamarádkou. Nicméně na druhou stranu musím přiznat, že hoši vyvolali par úsměvných momentů, vtipných hlášek a situací. Což samozřejmě není tak těžké, když se sejde kvartet takto bystrých a sečtělých chlapců, kteří jsou na chudáka Martinku v jasné přesile. Suma sumárum 2 hvězdy (páteční díl, ale jasný odpad!).(1.3.2011)

• saska.smal

Neviem sa rozhodnúť, čo bolo väčšie utrpenie. Počúvať Martinku alebo rádoby vtipné hlášky od chlapcov, o ktorých som predtým nepočula. (miestami sa mi teda zdalo, že viac chochmesu má ona než tí výrastkovia) + pozvánka pre Martinkinu kamarátku bola od jojky čistá zákernosť (alebo len mne sa zdá, že tam bola iba preto, aby sa diváci mohli škodoradostne uchechtávať?) odpad, odpad, odpad!(19.2.2011)

• Kangaxx

Vždy som vedel, že Alf nemôže byť jediným návštevníkom z Melmacku na našej planéte. Z tohoto miniseriáliku som videl iba kúsok, avšak práve ten, kde vystupovala aj priateľka Daniela hlavnej protagonistky. V prvom momente som myslel, že sype plynulo po latinsky, neskôr vysvitlo, že ide o stredoslovenský dialekt staroslovienčiny, pán Bernolák by mal radosť. Len škoda, že si kamarátka musela po jednej - dvoch vetách vždy zdriemnuť, aby zregenerovala mozog po nadľudskej námahe. Ono keď musia celé telo riadiť 4 mozgové bunky, tak je po srande. Ale chalani boli sympatickí, srandu si robili fakt statočne.(19.2.2011)