Chutíš mi (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2011, 60 min

• saska.smal

Neviem sa rozhodnúť, čo bolo väčšie utrpenie. Počúvať Martinku alebo rádoby vtipné hlášky od chlapcov, o ktorých som predtým nepočula. (miestami sa mi teda zdalo, že viac chochmesu má ona než tí výrastkovia) + pozvánka pre Martinkinu kamarátku bola od jojky čistá zákernosť (alebo len mne sa zdá, že tam bola iba preto, aby sa diváci mohli škodoradostne uchechtávať?) odpad, odpad, odpad!(19.2.2011)

• RigorMortis

Pozrel som si jednu časť. Huhňajúca alkoholička tupá ako poleno, naivný troll a partia štyroch chlapíkov, ktorí si z nich bez milosti robia prdel. Trápnosť a úbohosť celej situácie zachraňujú akurát tak hlášky "nápadníkov" a komentátora. Aj tak mi nejde do hlavy, čo chudáka Hafnera a spol. viedlo k tomu, aby sa tohto výšplechu samotného diabla zúčastnili - jedlo vyzeralo desivo a okolitá atmosféra dvojnásobne.(24.1.2014)

• drake31

To bola taká ........, že som sa sám sebe čudoval že to dokážem pozerať. Hafner, Beyuz, Petraník a ten štvrtý si nebrali servítky a robili si fest srandu a ja som mal niekedy problém nesmiať sa. Áno bolo to trápne. Áno bolo to pod akúkoľvek úroveň vkusu. Áno bolo to hocijaké hanebné slovo ktoré vás napadne. Ale čo. Mňa to miestami bavilo a sami musíte uznať že chalani potili jednu hlášku za druhou (posledná časť to s tým domom a bombou - LOL) ... A dá sa povedať že sa trochu teším na ďalšie pokračovanie s Martinkou, tentokrát s playmate Martinou Štrbovou.(18.2.2011)

• JohnnyB.

Hodnotím pouze týden s Martinkou. Záměr TV JOJ vytřískat co nejvíce peněz a stále shazovat tuto duchem chudou ženštinu se mi příčí více než Martinka a celá její povedená domácnost i s kamarádkou. Nicméně na druhou stranu musím přiznat, že hoši vyvolali par úsměvných momentů, vtipných hlášek a situací. Což samozřejmě není tak těžké, když se sejde kvartet takto bystrých a sečtělých chlapců, kteří jsou na chudáka Martinku v jasné přesile. Suma sumárum 2 hvězdy (páteční díl, ale jasný odpad!).(1.3.2011)

Som asi zvrátený divák, ale mňa zmätená konfrontácia prostoduchých alkoholičiek z Turca a kaviarenských rádoby intelektuálov okolo Hafnera, v ktorej jeden o koze, druhý o voze (napr. rozprava o tom, akú farbu by malo mať "pikao" a pod.) pobavila a niektoré ďalšie epizódy tiež ušli. Mladí boxeri postavili intelektuálnu úroveň konverzácie s pornoherečkou do takej roviny, akú si zaslúžila ich spoluúčinkujúca. Pokúšať sa s ňou diskutovať o jadrovej fyzike by asi sotva malo zmysel...(27.9.2017)