poster

Dragon Crisis! (TV seriál)

 • japonský

  ドラゴンクライシス!

 • anglický

  Dragon Crisis!

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2011, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • Subjektiv
  **

  Ach jo, další harémová, stopově ecchi slátanina z nekonečné řady "kluk dostal na starost neobyčejnou holčinu, ta teď u něj bydlí, roztomile na něm visí, trochu to mezi nimi jiskří a zažívají jedno dobrodružství za druhým a ostatním holkám taky není lhostejný". Kéž by o ní šlo napsat víc. Viděny díly 1-6. No more. Slabé **.(17.2.2011)

 • Larky
  **

  Jeden z prvních seriálů a první mnou viděný seriál nové anime sezóny se nese ve znamení haremu a trochy ecchi...zejména ovšem je ve znamení nepříliš propracovaného děje, těžce nezajímavých postav, nudných dialogů a dementního konce.(18.4.2011)

 • Kwaichi
  **

  Moc ma to nezaujalo. Je to určené pre nižšiu vekovú kategóriu, do ktorej ja už bohužiaľ nespadám. Z toho, čo som zatiaľ videl sa to vôbec nejak špeciálne neodlišuje od ostatných "priemerných" japonských anime. Navyše príbeh plynie tak pomaly, že kým nám autori stuhnú povedať všetko, čo majú na srdci, vznikne s toho ďalšia telenovela.(20.1.2011)

 • SonGokussj
  **

  Z počátku 4*, poté 3*, ale teď definitivně na 2*. Myslím, že jsem to ani nedokoukal. Sám nevím. Od nějakého 5. dílu to bylo neuvěřitelně -o ničem-. A přitom start byl velmi zajímavý. To i čarodějka Louise ze Zero no Tsukaima při stejném dabingu vykazovala mnohem větší inteligenci (a tam bych jí iq odhadl tak na 80). Dle mého po 4. díle ztráta času... Celkově 25%(19.5.2011)

 • Five By Five
  ***

  Kresba pekná, príbeh síce dosť slabý, no miestami je to celkom milé...(11.9.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace