Útěk

• USA Running
všechny plakáty
Krátkometrážní / Drama
USA / Austrálie, 2009, 7 min

Christine má problémy, jako každá dospívající dívka. Její rodiče se hádají a tak plánuje utéct z domova. (Soundtrack)

Jara.Cimrman.jr

"To nemůžu bejt ani bezdomovec, aniž by se mi někdo snažil řídit život?" Ten hnusný svět a ti zlí rodiče. Jsou tak odporně starostliví. Chtějí, aby děťátko řádně papalo, dostatečně spinkalo a dobře se učilo. Ale fracek přitom chce jen soukromí a tak ječí a ječí a plánuje útěk. Po celou dobu jsem měl chuť vlepit Christine jednu výchovnou za uši, ale musím se přiznat, že závěr mě dostal. ()

Sinn

Příběh teenky, která nenávidí rodiče - nedá se s nimi vydržet, ničí ji život, dusí ji...klasika, ale zpracovaná zajímavým způsobem s impozantní pointou... ()

Rufete

"I can't be around them anymore." Tohle se stává, že si dítě myslí jak mu rodiče ničí život a nechápou vůbec nic. Jenže já nechápu mindráky, které má holka v tomhle filmu. Rodiče možná byli přísní, přesto milující a chtěli vychovat soběstačnou a schopnou dceru. Když už, tak by měl člověk z domu utíkat za horší zacházení, tohle je slabý odvar. Hold ta rozmazlená dnešní mládež, která je na nervy, že musí umýt nádobí. Fuj na ně. ()