Bulryang gajok

• Jižní Korea 불량가족 (více)

Na Rim vyrastala v bohatej rodine, no ako deväťročná o ňu prišla pri autonehode. Keďže jej nehoda spôsobila aj amnéziu, jej strýko si najal Oh Dal Guna, bývalého gangstra, ktorý mal pomôcť pri vytvorení podobnej rodiny s rodičmi, sestrou, bratom, starými rodičmi a strýkom v nádeji, že sa Na RIm vráti pamäť. Fiktívni členovia rodiny sa mnohokrát dostávajú do komických situácii, keď sa snažia Na Rim chrániť. Nakoniec sa začnú správať ako skutočná rodina, čo dokazuje, že pokrvní príbuzní nie sú tak dôležitejší, než je starostlivé srdce. (ČSFD)

Vavča

Vcelku pěkný seriálek, který umně zkombinoval komedii a drama, byť poslední třetiny už je to spíše vážnější, což je přece jen škoda. Prostý příběh, jak bývalý gangster musí vytvořit falešnou rodinu pro školačku , která ztratila všechny příbuzné kromě strýce a nic si nepamatuje. Hlavní dvojka Kim Myeong -min(Open City, Beethoven Virus) a Nam Sang Mi (Time Between Dog And Wolf, Sweet Spy, Living Death) byli správná volba, jiskří to mezi nimi, zbytek obsazení solidně přihrává. Musím říct, že show urval pro sebe hlavně Kim Myeong-min, protože má fakt charisma a je fakt zábavné sledovat jeho zaplutí do normálního života z gangsterského kroužku, ze kterého si přinesl metody řešení problémů. Žal bohu ke konci už trochu dochází ke ztrátě napětí, respektive stává se to příliš sladké. ()