poster

Černé ovce (TV seriál)

 • Rusko

  Паршивые овцы

 • Rusko

  Paršivyje ovcy

 • Rusko

  Parshivye ovtsy

 • USA

  Black Sheep

Drama / Válečný

Ukrajina / Rusko, 2010, 4x44 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

 • Petoss1
  ****

  Dobre sa na to pozeralo, takže nemám námietky. 75%(3.12.2011)

 • Mr.Bulanek
  ****

  Řitka video strč si ten dabing do řiti. Když nevíte jak dabovat tak to nedělejte a z polska a ruska si příklad neberte. Když jste chtěli nechat mluvit němce německy tak jste měli vložit titulky a ne je nechat mluvit a přes ně dabéra. Jinak k seriálu, od začátku jsem byl spokojen, no a vydrželo to až do konce.(14.3.2013)

 • Garch
  ***

  To se u nás často nevidí, tak „po rusky“ vyprávěný příběh z války, ale bez příkras a chrabrých gerojů. Chvílemi jste jak v ruské pohádce, ale temné, "kde v každý čas něco zlého stát se může". Takže, vlastně klasika. PS Nejde o seriál, ale o film, natvrdo rozstříhaný na čtyři části. Za prostoduchost elitní německé jednotky (jak to bývalo pravidlem v sovětských filmech) hvězda dolů.(29.12.2019)

 • Lavinia
  **

  Ani mě se bohužel nepodařilo rozšifrovat, co přesně v tomto zapadlém kraji a zablešených vesnicích vlastně bylo, že to přilákalo německého nepřítele a toho sovětského pronásledovatele, oč se vlastně všichni tak hrdinně utkali. Začátek mi byl nesrozumitelný, konec ho měl vysvětlit - chápu to tak, že náš špion - u jehož příbuzných ale měli Němci sklad - věděl a podal hlášení o začátku války i s chlupama, což ale nějaký úřada jen tak založil? A mezitím se prostě utíkalo a bojovalo? Málo logiky, jak americká fantasy, drak chyběl.(9.7.2017)

 • Joostas
  ****

  Připomíná Proškinův majstrštyk Chladné léto 1953.Po všech stránkách v nejlepší tradici dobrých ruských filmů o válce.(22.4.2013)

 • Idealista
  ***

  Dálší Ruský seriál v řadě , který se spíš řadí k průměru ( na Trestný prapor a na Likvidaci to rozhodně nemá ) . Děj není nijak objevný , herci jsou dobře vybrání , natočeno je to standartně . Skrátka neškodná válečná podívaná .(16.1.2011)

 • MickeyStuma
  ***

  Zajímavý příběh o sedmi uprchlících z ruského trestaneckého tábora, kteří jako sedm statečných ochrání vesnici před německými fašisty a ještě se jim podaří přibrzdit vpád nacistů do východní Evropy. Čtyřdílný seriál už nevyniká typickou syrovou reálnou výpravou, jak jsme od sovětských filmařů zvyklý. Přesto určitá snaha vidět je. Místy je to značně nezáživně ukecané, místy komornější a místy i vcelku napínavé, ale výhra to vyloženě také není. Námět příběhu má zajímavou myšlenku. Jestli by to bylo reálné, nechť posoudí historici. Jako seriálový počin to ale nedopadlo zase až tak zle. Hlavní výsadou je hlavně absence politického oslavování strany a rudé armády. Hned se na to jináč dívá.(26.1.2015)

 • Branicky
  **

  Slabý válečný seriál s neurčitou zápletkou. V opuštěné vesnici se potká oddíl parašutistů se skupinou trestanců na útěku. Během všech čtyř dílů jsem vlastně nepochopil, co tam přišli Němci dělat a proč je pro ně ta vesnice tak důležitá a jaké to "rozhodující" akci kriminální hrdinové vlastně zabránili. Za výslovnou blbost považuji možnost, že se uprchlíkům podařilo v hlídané vesnici vykopat dopředu hroby pro všechny Němce - co to mělo být? Za klad série považuji ztvárnění závěrečného boje mezi skupinami. A na závěr malé varování - pozor na Rusa s kládou v ruce!(26.2.2011)

 • aribari

  Souhlasím s komentářem Mr. Bulánka. Český dabing je naprosto otřesný, nejen zmiňovaný dabing Němců. Lituji, že neumím líp rusky.(3.3.2019)