poster

Meeting Evil

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2012, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zolo23
  ****

  Vždy hodnotím filmy podľa svojho pocitu a celkové hodnotenie si pozerám až potom, aby ma neovplyvnovalo resp. neodradzovalo. Teraz som bol dosť prekvapený koľko percent zatiaľ tento thriller má. Prečo? Veď atmosféra filmu je geniálna, dej je celkovo nepredvídateľný (samozrejme nechcem urážať tunajšie kapacity) a herecké výkony (áno aj Luke Wilson občas prekvapý) na úrovni. S.L.Jackson tak ako ho poznáme nepríjemný, chladný, už len z jeho pohľadu mi niekedy prebehli zimomriavky. Parádna odychovka ktorej môžem vytknúť akurát krátku stopáž. Pár minút naviac by si tento film určite zaslúžil.(12.9.2012)

 • bourec
  **

  Vůbec nechápu,proč v popisku žánrů tohodle filmu je krimi a drama,když je to čistokrevnej psychothriller.Navíc hodně slabej.Prostě jeden z tuny snímků,který maj stejnej průběh,a na konci dojde k finálnímu fajtu.Ani trochu napínavý,ani trochu brutální(nic z řádění S.L.Jacksona nevidíme,všechno až po),rozuzlení zcela bez emocí,prostě celý tohle dílo na hovno.40%.(19.5.2013)

 • honajz
  **

  Thriller, pojetím spíše televizní, který měl dobře našlápnuto, ale zůstal viset ve vzduchu. celou dobu si to hraje na Fausta a čerta, mate postavou holčičky ve žlutém a s pejskem, takže čekáte i nějaký mírně nadpřirozený prvek - ale nakonec je to skutečně jen thriller, a to spíše průměrný, kde nefunguje ani výstavba napětí, ani dějová linka. Když se člověk zpětně zamyslí, proč ty hromady mrtvol? K čemu? Pokud šlo jen o to málo, o co nakonec šlo? A Luke Wilson nám taky pěkně zfotrovatěl, takže ty jeho zamyšlené pohledy už tady nefungují jako dříve. Během sledování filmu jsem si často vzpomněl na Stopaře s Rutgerem Hauerem, ale tam to šlapalo, jak mělo.(17.6.2012)

 • Morholt
  **

  Jsem zmatený. Tak o čem to tedy celé bylo? Bylo závěrečné jakoby rozuzlení pravdivé nebo se jednalo o pouhého psychopata, který si náhodně vybral oběť. nevím. A uspokojivou odpověď jsem nedostal. Film jinak dost kolísal, kdy se temné thrillerové pasáže střídaly s hloupými dialogy i monology. Navíc se zde vyskytovaly postavy, které jakoby měly mít nějaký význam, ale neměly (holčička se psem, rodina v kabriu atd.). Nad vodou vše drží především Samuel L. Jackson, který psychopaty umí a zdatně mu sekunduje i Luke Wilson. Potenciál tu byl, ale zůstal nevyužitý. 40%(27.11.2013)

 • Xmilden
  *

  Zpočátku alespoň solidní napětí, protože divák netuší co je vlastně ten otravný Richie zač. Postupem času se tohle celé ovšem profiluje jako jasná kravina, kterou nezachrání ani charismatický L. Jackson a které neubližuje příběh, ale samotné zpracování, které má na svědomí nějaký babral jménem Chris Fisher. Špatná hudba a kamera pak jen dokonávají dílo zkázy.(20.2.2014)