Meeting Evil

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2012, 89 min

Docela pěkný film, ze začátku mi velmi zaujal, čekala jsem ten pozdější děj taky poutavý, ale tam už to potom bylo spíš o tom, aby teda jako něco natočili a zaplácli čas.... Jsou tam docela pěkné momentky, ale po shlédnutí filmu jsem přemýšlela proč to jakože vůbec vzniklo, protože já nevím jak ostatním, ale mně tenhle film moc nesdělil..(19.6.2015)

Vždy hodnotím filmy podľa svojho pocitu a celkové hodnotenie si pozerám až potom, aby ma neovplyvnovalo resp. neodradzovalo. Teraz som bol dosť prekvapený koľko percent zatiaľ tento thriller má. Prečo? Veď atmosféra filmu je geniálna, dej je celkovo nepredvídateľný (samozrejme nechcem urážať tunajšie kapacity) a herecké výkony (áno aj Luke Wilson občas prekvapý) na úrovni. S.L.Jackson tak ako ho poznáme nepríjemný, chladný, už len z jeho pohľadu mi niekedy prebehli zimomriavky. Parádna odychovka ktorej môžem vytknúť akurát krátku stopáž. Pár minút naviac by si tento film určite zaslúžil.(12.9.2012)

• Morholt

Jsem zmatený. Tak o čem to tedy celé bylo? Bylo závěrečné jakoby rozuzlení pravdivé nebo se jednalo o pouhého psychopata, který si náhodně vybral oběť. nevím. A uspokojivou odpověď jsem nedostal. Film jinak dost kolísal, kdy se temné thrillerové pasáže střídaly s hloupými dialogy i monology. Navíc se zde vyskytovaly postavy, které jakoby měly mít nějaký význam, ale neměly (holčička se psem, rodina v kabriu atd.). Nad vodou vše drží především Samuel L. Jackson, který psychopaty umí a zdatně mu sekunduje i Luke Wilson. Potenciál tu byl, ale zůstal nevyužitý. 40%(27.11.2013)

Samuel L Jackson podává bravurní a skoro životní výkon, o tom naprosto žádná, jinak se film natahuje jako několikrát použitý prezervativ té nejlevnější značky. Mysteriozni byla jenom ta holčička ve žluté pláštěnce ale proč tam byla jsem opravdu nepochopil. Světlý moment filmu? Tak jedině závěrečné titulky. Že to ale trvalo.(8.11.2013)

• honajz

Thriller, pojetím spíše televizní, který měl dobře našlápnuto, ale zůstal viset ve vzduchu. celou dobu si to hraje na Fausta a čerta, mate postavou holčičky ve žlutém a s pejskem, takže čekáte i nějaký mírně nadpřirozený prvek - ale nakonec je to skutečně jen thriller, a to spíše průměrný, kde nefunguje ani výstavba napětí, ani dějová linka. Když se člověk zpětně zamyslí, proč ty hromady mrtvol? K čemu? Pokud šlo jen o to málo, o co nakonec šlo? A Luke Wilson nám taky pěkně zfotrovatěl, takže ty jeho zamyšlené pohledy už tady nefungují jako dříve. Během sledování filmu jsem si často vzpomněl na Stopaře s Rutgerem Hauerem, ale tam to šlapalo, jak mělo.(17.6.2012)