Studoval jsem FLE (amatérský film)

Krátkometrážní

Česko, 2005, 18 min

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (26)

• Peytl

73%? 73% ???!!!!! , no jo, vždyť já vůl nestudoval FLE, tudíž nemohu ani okrajově pochopit skryté genitální narážky na... na FLE. Hm, a navíc, já si písek sypu do čaje, hihň.(20.8.2013)

• Nettrass

Já studoval vaFLE.(29.3.2012)

Vyčpělé a vousaté vtipy, kterým jsem se prakticky vůbec nesmál, ale já jsem chtěl být vždycky stejný jako ostatní děti a tak půjdu samozřejmě s davem.(23.7.2013)

Skvělý amatérský počin, který by neměl žádný vysokoškolák vynechat. Jen velká škoda, že se do toho nemůžu natolik vcítit, když nestuduju FLE, ale PdF na MU v Brně. Ale jinak musím pochválit výborně zvolenou hudbu z filmů i docela nadstandartní kameru. PÍSEK ;-)(27.3.2011)

Písek! :)(11.2.2012)

Tento film není dokonalý, i jako amaterský má spoustu much. Je to ale sakra film o škole, kterou mám rád. Za měsíc mě čekají státnice, tak doufám, že mi slovo "PÍSEK" k něčemu pomůže. I když na agru nevim...(21.4.2011)

Nejlepší amaterský film všech dob(5.11.2013)

Nádherná, krátká komedie :), kterou jsem viděl už asi 100 krát :D http://www.youtube.com/watch?v=6QEIQnv3MBs(3.1.2011)

Na fle jsem studoval a tohle video je doslova legendární =) Koho by nadchla lesácká tvorba více zde http://tvlesak.me.cz/(4.3.2011)

"Jééé, ČVUT!" Často, když jdu do školy a vidím tenhle pohled, si na tuto scénu vzpomenu. Krásná výpověď o útrapách studia vysokoškolského.(27.3.2011)

... a nepomluvíš svůj písek. Tohle by mělo ministerstvo zařadit do instruktážních filmů pro střední školy. Více vtipné by to bylo s méně amaterskými výkony.(31.3.2011)

z hlediska sledu scén je to dobrý, ale mohlo by to být líp ( čti svižněji a zručněji ) odvyprávěný, líp zahraný, prostě celkově řemeslně líp zmáknutý...některý vtipy jdou mimo...místama to působí spíš jako samoúčel, kterym se baví víc autoři sami, než divák...ale zas nejde přehlídnout některý fakt vtipný nápady ( "jasně že je to husa, podivej se jak syčí" :))))))))))...jinak je podobnejch filmů fůra....to druhý místo na žebříčku amatéráků je docela krutej přestřel....(15.1.2012)

Ahá, tak takhle se na to musí, od lesa. Tak už v tom mám jasno prečo mě z vejšky vylili, nenašla jsem si to správné klíčové slovo.(25.8.2013)

• pytlik...

Zklamalo mě to. Za prvé ani po zhlédnutí nevím, co to je FLE a za druhé, díval jsem se na gůgl maps, v Písku není nic, co by ty tři písmena obsahovalo!(19.8.2013)

NeStudoval jsem FLE, ale fakultu těsně vedle a PÍSEK by mi ani jednou nepomohl ;-) Pobavil jsem se, super dílko.(12.6.2012)

Děda, který odešel, syčící husa, studijní oddělení... tenhle snímek má hodně vtipné momenty. Škoda nekvalitního provedení, to mu ubírá na celkovém dojmu.(9.3.2012)

PÍSEK! Kdo nestudoval, nepochopí - ALE postavy jsou velice přesně zahrané, prostředí a atmosféra skvělá a dialogy precizní! Oskarový výkon hlavního hrdiny. Opravdu, jako ze života. :-D Jdu si pustit AZ Kvíz a sníst čevapčiči... P.S. Doporučuji další krátkometrážní snímky TVLesák(10.1.2011)

Velmi zábavné, trefné. Nevím, jak to chodí na lesnické fakultě, ale tohle byla rána pod pás všem lesákům:)(1.2.2011)

Kdo neviděl a nestudoval nepochopí... :) Jednou to vzdálená sestřenice přinesla domů a od té doby jsem to viděla nespočetně krát... Ať žije sousední město Písek, které to všem z okolí ještě více přiblíží. A ať žijí inženýři z vesnice. Prostě PÍSEK ;) Pro neznalé - hledejte na youtube, stojí za to!(23.10.2011)

"Písek!"(6.5.2012)

<< předchozí 1 2