Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Odlehlá chata se stane dějištěm napínavého dramatu: dvojice kriminálníků, kteří přepadli vůz převážející peníze na výplaty, vnikne do víkendového obydlí. Tamní obyvatele zajmou a drží je jako rukojmí, kteří je mají chránit před dotírajícím policejním obklíčením. Režiséru Dušanu Trančíkovi však více než o napínavý kriminální příběh s dvojnásobnou vraždou jde o portrét společenských neduhů, zvláště bezohlednosti a maloměšťáctví. V jedné z hlavních rolí se představí maďarský herec János Bán, proslavený zejména Menzelovou komedií Vesničko má středisková. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (9)

brooklyn73 

všechny recenze uživatele

Pres dobre herecky obsazeni, mne film nevtahnul.Po prozrazeni , mi prislo zbytecne schovavat se v chate, tou dobou se vyslovene nabizel utek lesem, obzvlastne proto ze mezi policejnimi prislusniky po strelbe byl veliky zmatek a nervozita , ktereho meli lupici vyuzit.Misto toho se i s rukojmimi ukryli v chate a tim si vlastne vybrali svuj osud.Kvituji nataceni filmu v prirode.Nechci nikomu sahat do svedomi,ale zde se o "odpad" v zadnem pripade nejedna! ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Zvláštny film, ktorý chce byť morálnou sondou spoločnosti, v istej chvíli sa pohráva s inteligentnými a filozofickými otázkami, ale chce byť predovšetkým kriminálnym thrillerom. Tento guláš je veľmi rozpačitý a v podstate nudný. Potešil Maroš Kramár v zápornej úlohe. ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Akční krimi po československu. 1) Ingredience tu jsou, ozbrojená loupež, rukojmí, přestřelka a k tomu i zachycení dobové atmosféry. Ale namíchané je to nějak divně. 2) Zaujali 32letý velmi štíhlý nicméně pěkný János Bán (sochař) a 28letý Maroš Kramár (mladší lupič). ()

sator 

všechny recenze uživatele

Český Vlček kterého neznám.. Nasratá Turzovka... mladý Bán a předabovaný Poloczek ... O žánru filmu raději nepřemýšlím... Logika slovenských tvůrců, kdy si přizvou české herce a pak je předabují slovenskými mi uniká... ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Trancik sa sice filmom ina laska ukazal ako pomerne schopny reziser, ale tymto filmom Vikend za milion si meno dost kvalitne POHNOJIL. Kopa zbytocnych filozofickych kecov a dristov tu odznie, k tomu radoby pokus o triler na zaver. A este k tomu vrcholne nesympaticky Kramar .... 9 % ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Film sa natáčal v nasledovných lokalitách: Tomášov, Hlohovec, Horné Otrokovice a Kučišdorfská dolina. (dyfur)

Reklama

Reklama