Víkend za milión

Krimi

Československo, 1987, 72 min

• slunicko2

Akční krimi po československu. 1) Ingredience tu jsou, ozbrojená loupež, rukojmí, přestřelka a k tomu i zachycení dobové atmosféry. Ale namíchané je to nějak divně. 2) Zaujali 32letý velmi štíhlý nicméně pěkný János Bán (sochař) a 28letý Maroš Kramár (mladší lupič).(12.6.2015)

• Martin741

Trancik sa sice filmom ina laska ukazal ako pomerne schopny reziser, ale tymto filmom Vikend za milion si meno dost kvalitne POHNOJIL. Kopa zbytocnych filozofickych kecov a dristov tu odznie, k tomu radoby pokus o triler na zaver. A este k tomu vrcholne nesympaticky Kramar .... 9 %(3.2.2013)

• brooklyn73

Pres dobre herecky obsazeni, mne film nevtahnul.Po prozrazeni , mi prislo zbytecne schovavat se v chate, tou dobou se vyslovene nabizel utek lesem, obzvlastne proto ze mezi policejnimi prislusniky po strelbe byl veliky zmatek a nervozita , ktereho meli lupici vyuzit.Misto toho se i s rukojmimi ukryli v chate a tim si vlastne vybrali svuj osud.Kvituji nataceni filmu v prirode.Nechci nikomu sahat do svedomi,ale zde se o "odpad" v zadnem pripade nejedna!(29.2.2008)

• Prubner

Film se rozpadá do tří částí. První půlhodina se tváří jako komunální kritika (meloucháři, rozkrádání), pak následuje deset minut křečovitého psychologizování a filozofování a nakonec přijde půlhodinka špatně natočeného thrilleru, kde se většina postav chová dost nelogicky.(1.4.2010)

• Master19

Maroš Kramár, Bronislav Poloczek předabovaný Marianem Labudou, fešák János Bán... prostě všechno špatně. :-) Zaujal přístup veřejné bezpečnosti a dobové reálie, ale doporučit ke shnlédnutí nemohu.(21.1.2013)

• - Film sa natáčal v nasledovných lokalitách: Tomášov, Hlohovec, Horné Otrokovice a Kučišdorfská dolina. (dyfur)