Slow Torture Puke Chamber

Horor / Pornografický
Kanada, 2010, 75 min

Dellamorte

V porovnaní s " ReGORE " o level nadol. Vizuál obschol a dúfam, že Lucifer túto 3lógiu nenatiahne na pentalógiu. V hlavnej úlohe ematofilia / cielená hemateméza , ale bodíky udieram za B & W vsuvky ( aby bol jasný režisérsky koncept ) a záverečný monológ , ktorý len potvrdil , že hlbšia analýza je nepotrebná. Luci si totiž vybral parádnu formu na prezentáciu vlastnej úchylky a podal to pre "okrajovku " dalo by sa povedať - v (ne)luxusnom balení. Nič viac / nič menej. ()

Flipnic

Šíííílenej humáč!!! Hnus, perverze a zvrácenost toho nejtěžšího kalibru!!!! S tímhle jsem měl i já docela problémy a vydržet neotáčet hlavu od těch zvráceností bylo opravdu obtížné ... Zajímavé na filmu je, že má stejně jako u předchozích "dílů" docela zajímavou vypovídající hodnotu a není to ve finále samoúčelné. Všechny ty perverzní části do sebe zapadnou jako jistá symbolická výpověď o nelehkém údělu jedné dívky (a mnohé řady dívek obecně ...). Forma je ale tak strašně extrémní, že ji asi fakt vychytá a přijme jen málokdo. I na mne to bylo moc, zvládnu ledacos, ale 70% blití a močení z celé stopáže bylo podle mě drsně přestřelené. Závěrečné krvavé gore-orgie byly spíš už jen takový "oddech" od toho před tím, ale zase ten obsah ... no šílenost a mega-zvrácenost!!! Výborné pro úchyláky jednoznačně, pro okrajové publikum snad jak pro koho ... "Lucifer je ďábel" ... ()

ricci.s

Tak som zmákol celú Valentineho "vomit gore" trilógiu (takmer) na jeden šup a výsledné dojmy mám skôr pozitívne. Prvá časť (Slaughtered Vomit Dolls) mi pripadala najmiernejšia zo všetkých, je aj dosť biedne nakrútená, ale ako experimentálne psycho to ušlo. Druhá časť - tak to už je masakráž jak sviňa, tam som dokonca uvažoval o plnom počte, ale napokon ma dosť otrávili dookola sa opakujúce sa scény zvracania krvi. Ináč pecka! Táto tretia už neprináša nič nové a celú prvú polovicu som sa nudil. Naopak v závere sa mi pri jednej scéne s novorodencom zdvihol žalúdok, a to sa mi tak často nestáva. Za najvydarenejší však považujem prostredný diel trilógie, čiže ReGOREgitated Sacrifice. Musím však povedať, že ak si toto pustí bežný divák, ktorý s niečím podobným nemá absolútne žiadne skúsenosti, tak ho úprimne a z hĺbky duše ľutujem. ()

mchnk

Aha, tak Valentine prej ještě zapomněl na pár maličkostí a na jednu černovlásku, kterou nám chce představit. Morbidita, hnus a perverze pokračuje. Pro Satanovo potěšení použijeme krucifix jako nástroj k uspokojení a nesmíme zapomenout samozřejmě na zásadní Luciferovo heslo "všechno ven!" V podstatě nic nového od předchozí šílenosti, ovšem to, co tady předvádí rezidentní a jediný mužský Valentýnův úchyl, je opravdu už přehnané a osobně nechápu, kam až to chtěl Valentine dohnat. Těžko pochopitelná Luciferova série tří snímků je v cíli. Co tím chtěl naznačit, nebo vyjádřit, těžko říct. Spíše se jedná o celkový obraz lidské sexuální zkázy a o naprostou degradaci ženského pohlaví. ()

Bloody13

Scénář a režie: Lucifer Valentine. A to jako vážně?! Tenhle materiál (záměrně nepoužiju slovíčko film) je totiž totálně bez příběhu, a pokud s nějakou hlubší myšlenkou, tak jí přijme málokdo. Je po zuby našlapaný obscénní perverzí, fekálními nechutnostmi a brutalitou nejhrubšího zrna. Drsná masturbace křížem, nekonečné zvracení do hajzlu a močení (do skleničky, ale i na sebe) je vlastně drtivou výplní stopáže. Jenže je to pořád nuda, i když pravda, nepřipraveného mě teda zastihla scéna s dítětem v mixéru. Nejhorší na tom ale je, že tohle už ani není filmový experiment, nýbrž pevně stanovený subžánr pro přesně cílené publikum. ()