Reklama

Reklama

Slow Torture Puke Chamber

všechny plakáty
Horor / Pornografický
Kanada, 2010, 75 min

Recenze (26)

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Scénář a režie: Lucifer Valentine. A to jako vážně?! Tenhle materiál (záměrně nepoužiju slovíčko film) je totiž totálně bez příběhu, a pokud s nějakou hlubší myšlenkou, tak jí přijme málokdo. Je po zuby našlapaný obscénní perverzí, fekálními nechutnostmi a brutalitou nejhrubšího zrna. Drsná masturbace křížem, nekonečné zvracení do hajzlu a močení (do skleničky, ale i na sebe) je vlastně drtivou výplní stopáže. Jenže je to pořád nuda, i když pravda, nepřipraveného mě teda zastihla scéna s dítětem v mixéru. Nejhorší na tom ale je, že tohle už ani není filmový experiment, nýbrž pevně stanovený subžánr pro přesně cílené publikum. ()

mchnk 

všechny recenze uživatele

Aha, tak Valentine prej ještě zapomněl na pár maličkostí a na jednu černovlásku, kterou nám chce představit. Morbidita, hnus a perverze pokračuje. Pro Satanovo potěšení použijeme krucifix jako nástroj k uspokojení a nesmíme zapomenout samozřejmě na zásadní Luciferovo heslo "všechno ven!" V podstatě nic nového od předchozí šílenosti, ovšem to, co tady předvádí rezidentní a jediný mužský Valentýnův úchyl, je opravdu už přehnané a osobně nechápu, kam až to chtěl Valentine dohnat. Těžko pochopitelná Luciferova série tří snímků je v cíli. Co tím chtěl naznačit, nebo vyjádřit, těžko říct. Spíše se jedná o celkový obraz lidské sexuální zkázy a o naprostou degradaci ženského pohlaví. ()

Reklama

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Šíííílenej humáč!!! Hnus, perverze a zvrácenost toho nejtěžšího kalibru!!!! S tímhle jsem měl i já docela problémy a vydržet neotáčet hlavu od těch zvráceností bylo opravdu obtížné ... Zajímavé na filmu je, že má stejně jako u předchozích "dílů" docela zajímavou vypovídající hodnotu a není to ve finále samoúčelné. Všechny ty perverzní části do sebe zapadnou jako jistá symbolická výpověď o nelehkém údělu jedné dívky (a mnohé řady dívek obecně ...). Forma je ale tak strašně extrémní, že ji asi fakt vychytá a přijme jen málokdo. I na mne to bylo moc, zvládnu ledacos, ale 70% blití a močení z celé stopáže bylo podle mě drsně přestřelené. Závěrečné krvavé gore-orgie byly spíš už jen takový "oddech" od toho před tím, ale zase ten obsah ... no šílenost a mega-zvrácenost!!! Výborné pro úchyláky jednoznačně, pro okrajové publikum snad jak pro koho ... "Lucifer je ďábel" ... ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

V porovnaní s " ReGORE " o level nadol. Vizuál obschol a dúfam, že Lucifer túto 3lógiu nenatiahne na pentalógiu. V hlavnej úlohe ematofilia / cielená hemateméza , ale bodíky udieram za B & W vsuvky ( aby bol jasný režisérsky koncept ) a záverečný monológ , ktorý len potvrdil , že hlbšia analýza je nepotrebná. Luci si totiž vybral parádnu formu na prezentáciu vlastnej úchylky a podal to pre "okrajovku " dalo by sa povedať - v (ne)luxusnom balení. Nič viac / nič menej. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Tak som zmákol celú Valentineho "vomit gore" trilógiu (takmer) na jeden šup a výsledné dojmy mám skôr pozitívne. Prvá časť (Slaughtered Vomit Dolls) mi pripadala najmiernejšia zo všetkých, je aj dosť biedne nakrútená, ale ako experimentálne psycho to ušlo. Druhá časť - tak to už je masakráž jak sviňa, tam som dokonca uvažoval o plnom počte, ale napokon ma dosť otrávili dookola sa opakujúce sa scény zvracania krvi. Ináč pecka! Táto tretia už neprináša nič nové a celú prvú polovicu som sa nudil. Naopak v závere sa mi pri jednej scéne s novorodencom zdvihol žalúdok, a to sa mi tak často nestáva. Za najvydarenejší však považujem prostredný diel trilógie, čiže ReGOREgitated Sacrifice. Musím však povedať, že ak si toto pustí bežný divák, ktorý s niečím podobným nemá absolútne žiadne skúsenosti, tak ho úprimne a z hĺbky duše ľutujem. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama