Tina Turner: Live 2009 (koncert)

Tina Turner: Live 2009

Hudební / Dokumentární

USA, 2009, 60 min

Tina Turner

Komentáře uživatelů ke koncertu (5)

Ač mě některé písně neoslovily (je jich vážně minimum), tak tato dáma má neuvěřitelnou energii, která dává do koncertu víc jak 100% a užívá si ho naplno. To vás musí dostat ze židle.(25.2.2011)

Shledávám zbytečným a poměrně nepochopitelným zařazení skladby Help do playlistu. Tato verze nebyla příliš povedená ani na původní desce Private Dancer (1984), tak proč ji zařazovat zde (že by z nedostatku balad, u kterých by si mohla Tina na chvíli sednout? To se mi ale příliš nezdá, z 80.let by určitě vyštrachala kvalitnější pomalé skladby)? Nutno ale podotknout, že tato verze z roku 2009 je lepší, než ta z roku 1984. Naopak dobrým a vítaným nápadem bylo zařazení medley ze skladeb Stounů (Jumping Jack Flash a It's Only Rock'n'roll).... Povedený, poslouchatelný a koukatelný (!) záznam (se vší pompou, která k Tině Turner patří), který je zakončen naprosto šíleným akrobatickým kouskem, kdy v podpatcích tančí na velmi úzké liště (což vyvolává otázku proboha, proč??).(14.5.2016)

V titulcích pořadu uvedeno: režie David Mallet.(26.8.2012)

Rocková babička válí, že málokdo z mladých ji stačí- dámy měli by jste se učit(18.11.2013)

Kdo viděl koncert Tiny v Praze na vlastní oči, tak jako já, byl jistě nadšen i z tohoto záznamu. Tine je v něm fantastická, jedinečná, ve skvělé kondici a i ve svých letech dovede pěkně rozparádit své publikum. Největší hity její kariéry tady máte pěkně jako na zlatém podnosu. Užijte si to a těšte se, až Tina vyrazí opět na turné. To bude další bomba.(17.1.2011)