poster

Tina Turner: Live 2009 (koncert)

 • USA

  Tina Turner: Live 2009

Hudební / Dokumentární

USA, 2009, 60 min

Hrají:

Tina Turner

Komentáře uživatelů ke koncertu (5)

 • moviesfan
  ****

  Ač mě některé písně neoslovily (je jich vážně minimum), tak tato dáma má neuvěřitelnou energii, která dává do koncertu víc jak 100% a užívá si ho naplno. To vás musí dostat ze židle.(25.2.2011)

 • bubun
  *****

  Shledávám zbytečným a poměrně nepochopitelným zařazení skladby Help do playlistu. Tato verze nebyla příliš povedená ani na původní desce Private Dancer (1984), tak proč ji zařazovat zde (že by z nedostatku balad, u kterých by si mohla Tina na chvíli sednout? To se mi ale příliš nezdá, z 80.let by určitě vyštrachala kvalitnější pomalé skladby)? Nutno ale podotknout, že tato verze z roku 2009 je lepší, než ta z roku 1984. Naopak dobrým a vítaným nápadem bylo zařazení medley ze skladeb Stounů (Jumping Jack Flash a It's Only Rock'n'roll).... Povedený, poslouchatelný a koukatelný (!) záznam (se vší pompou, která k Tině Turner patří), který je zakončen naprosto šíleným akrobatickým kouskem, kdy v podpatcích tančí na velmi úzké liště (což vyvolává otázku proboha, proč??).(14.5.2016)

 • bohemia_regent
  ****

  V titulcích pořadu uvedeno: režie David Mallet.(26.8.2012)

 • Bobsenklár
  *****

  Rocková babička válí, že málokdo z mladých ji stačí- dámy měli by jste se učit(18.11.2013)

 • George.Camel
  *****

  Kdo viděl koncert Tiny v Praze na vlastní oči, tak jako já, byl jistě nadšen i z tohoto záznamu. Tine je v něm fantastická, jedinečná, ve skvělé kondici a i ve svých letech dovede pěkně rozparádit své publikum. Největší hity její kariéry tady máte pěkně jako na zlatém podnosu. Užijte si to a těšte se, až Tina vyrazí opět na turné. To bude další bomba.(17.1.2011)