Jak Ka Ran

Komedie

Thajsko, 2011, 94 min

Petchtai Wongkamlao
  • TERRORDROME

Ešte že máme YouTube, tam sa dá pohodlne vidieť takmer čokoľvek. Thajská komédia-romanca v réžii toho šaša Petchtaia Wongkamlaa nie je práve veľké lákadlo, ale ako fanúšik Jeeji Yanin som bol zvedavý. Bolo to len v originále a ja, keďže som ako na potvoru chýbal v škole práve keď sme preberali thajčinu, sa musím prisznať že som si v neakčných pasážach pomáhal posuvom. V kocke sa o deji dá povedať že Jeeja roznáša zásielky na bicykli a zapletie sa s nejakými gangstermi. Jeden pako ju tajne miluje, ale ona sa zapozerala do nejakého fešáka, z ktorého sa aj tak vyliahol gay. Z komických prvkov si pamätám hlavne na toho vhlapíka čo vyzeral ako thajský Hitler s obrovským obočím. Naopak Petchtai v roli otca sa prekvapivo vôbec nepitvorí a chová seriózne nenápadne. No, mňa žiadne sladkobôlne kecy nezaujímajú a čakal som len na to či zloritnica Jeeja predvedie nejaké to svoje Tejkwondo. Rečičky ju predsa nepreslávili, že? No, film skutočne obsahoval zo 4 bojové scény kde sa Jeeja snaživo ohýbala koľko sa dalo a boli dosť nápadité aj zábavné. Za ne dám dva body a zbytok filmu išiel mimo mňa.(12.5.2014)

"A jak zemřela?" "Na cigarety." "Rakovina plic?" "Ne, srazil ji kamion s cigaretama." Strýček Wang si to napsal, zrežíroval a zahrál skoro hlavní roli.(13.10.2018)

• warrenur

Strasna parodicka kravinka. Hviezdicka za chutnu JeeJu z Chocolate a totalne pritiahnute charaktery. Je to usmevne, ale keby sa nedal film posuvat, tak ho ani nedopozeram. Strasna blbostka.(19.2.2017)