poster

Antifa: Chasseurs de Skins

 • Francie

  Antifa, chasseurs de skins

 • USA

  Antifa - Skinhead Hunters

  (neoficiální název)

Dokumentární

Francie, 2008, 65 min

 • Marek1991
  ***

  Ďalší film, ktorý obhajuje násilie a bratie pomyselnej spravodlivosti a ochrany ľudí z rúk polície do rúk pouličných gangov. Bolo vidieť, že mnohí to brali ako zábavu, životný štýl, v mozočku informácií a vedomostí veľa nemali aspoň teda nie o týchto veciach, akurát tvorili určitú kultúru vo svojej mladosti. Dokument cez výpovede ľudí mi proste komplexný pohľad na históriu nevie priniesť a len preto, že som proti fašizmu tomu nebudem dávať vysoké hodnotenie.(22.12.2013)

 • Punkerman
  *****

  neonácek?bijte ho!uprchlíci vítejte nacionalisti táhněte! ANTIFA ANTIFA já už sem toho viděl fakt dost a nevim jesti sem právě viděl tohle ale asi jo.hlavní že antifa bije nácky rovnou do hlavi kdekoliv pos větě.nácek nemá právo na život a ani nikdo jinej kdo by s náckama souhlasil nebo nesoughlasil s náma.antifa je hlavně gang posvětí a zákon ulic.skutečnej zákon kterej se píše krví nepřátel ne jako buzerantská fašistická policie a prudérní důchodeckožidovskobolševická střední třída která akorát hajluje a omezuje mládež. kdo nechce islám a uprchlíky je nácek. kdo omezuje prodej drog je nácek.kdo chce zavírat do věznic jako nějaké zkurvené zvířata do klecí děti gangů ulic je nácek. a co s náckem udělat? vyhoď nácka z okna ANTIFA ANTIFA(27.8.2016)

 • mchnk
  *****

  Výborná záležitost zobrazující stále aktuální téma. Je to v podstatě jednoduché, odpovídáš za to, co máš na sobě, jestli že se oblékáš podle toho, co nosíš v hlavě, vyjadřuješ tím své myšlení a názor nejen o sobě, ale i o ostatních kolem. Nho...a když to ještě doplníš nějakou tou jasně konkretizující nášivkou nebo plackou, už musíš vědět, kam s tím jít a nezaplést se s nenadálým názorovým rozdílem. Ještě jednodušeji a vlastně tak trochu po našem, povinnost pro každého, kdo chce nosit bombra...z jakéhokoli důvodu. Nicméně, až tak jednoduché to samozřejmě není. Antifa znamená odpor!(27.12.2012)

 • Fr
  ***

  ,,MY JSME JE HLEDALI A LOVILI, ONI ČEKALI NA SETKÁNÍ S NÁMI...“ /// Dokument sleduje počátky hnutí skinheads ve Francii, vypráví o orientaci dělnický třídy, významu hudby… no a pak o vzniku radikálního gangu, kterýho prioritou byl militantní antifašismus a šířit strach v srdcích nepřítele. V 80tejch letech to byla pěkná divočina. Ulice byla větší politickou půdou než parlament, ale platili na ní jasný zákony. Má to tempo a informace jsou zajímavý. ,,Černoši“ vyprávěj, jak to těm holejm lebkám nandali a Arabové o vzniku 1. světový pouliční antify. Asi to bratři nebude pro každýho…, ale leccos se dozvědět dá. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mapu Pařížskýho metra mám plnou svastik a ze skříně mi vyčuhuje oranžovej bomber. 2.) Miluju film Furie Rock. 3.) Když se řekne Jean-Gilles Malliarakis, vyrážím do ulic! 4.) Thx za titule ,,Polda“.(25.5.2014)

 • Sociopath
  *****

  Nielen britská scéna mala svojich ranařov v uliciach. Mladí chalani znechutení novou okupáciou Paríža sa rozhodli vziať spravodlivosť do svojich rúk. A že im to šlo! Viac takýchto odhodlaných ako Kim, Julien, Farid... Záver filmu, kde sa dozviem, že nakoniec náckovia tú módu pôvodných skinheads vrátili naspäť Red Warriors a Ducky Boys bol pre mňa dostatočným zadosťučinením. L'avenir c'est pas la violence, mais la solidarit...(19.11.2013)

 • - Julien (Red Warriors) neskôr hrával v RASH kapele Brigada Flores Magon. (Sociopath)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace