• Paity
  ***

  Vladimír Dvořák byl dost uzavřený člověk, vlastně to nebyla žádná celebrita, protože on se moc nemusel nikde ukazovat ani producírovat. Ale díky jeho úspěšnému účinkování v pořadech s J. Bohdalovou se mu to moc nedařilo.(27.5.2013)

 • Mylouch
  ***

  Trochu strojené vzpomínání, ve kterém stále září ukázky Vladimírových scének. Zapomenutí velikáni někdejší zábavy jako hosté. 3-4*(15.4.2013)

 • otík
  ***

  Spíše podprůměrný hudebně-zábavně-vzpomínkovo-střihový pořad, ve kterém vystupuje v roli uvaděče scének s Vladimírem Dvořákem a písniček s jeho texty Václav Postránecký. Pár dalších umělců zavzpomíná na Dvořáka, ti mladší zazpívají. Nemohu si pomoc, ale byla to slabota. Hudební režie: Miloslav Ducháč. PS: závěrečné titulky mohl pustit tak rychle snad jen člověk postižený určitou chorobou(15.4.2013)

 • miki68cz
  ***

  Mnoho zpívání, málo scének. Hezké vzpomínání, málo zábavy(13.4.2013)

 • lubospoti
  ***

  Jeden z nejslabších střihových pořadů. Samotné scénky jsou samozřejmě výborné, ale formát jejich prezentace je špatný. Hudební čísla pochybné úrovně a ani průvodci V. Postránecký a J. Bohdalová se tentokrát příliš nevyznamenali.(14.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace