Projekt Andromeda (TV film)

A for Andromeda

Drama / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie, 2006, 90 min

John Strickland

Kostýmy:

Emma Fryer
  • Terva

Scénář - John Elliot a Richard Fell. Hudba - Nina Humphreys. Kamera - Sean Van Hales. Skupina vědců přijímá rádiové signály z galaxie Andromedy .........(4.6.2011)

• Mrkvič

Je to televizní film a tak se nedá očekávat burácení vesmírných lodí nebo super skvělí emzáci. Zezačátku to dokonce i vypadá zajímavě. Že jakýkoliv akčnější záběr nebo super počítač vypadají příšerně bych ještě přežil, ale že to v druhé půlce bude taková nuda, to už ne. A také jsem nepřežil. Usnul jsem.(16.3.2015)

Není to tak hrozný, jak to podle zdejších komentářů vypadá. Vím, není to nic pro intelektuály, v určitém prvoplánovém slova smyslu. Je to takové decentní sci-fi, s naprosto klasickým posláním: člověk je nadřazený stroji, ale Bůh byl a vždycky bude nadřazený člověku. A to je fakt, který se nedá popřít. Tenhle film je sice trochu nudný, a místy samozřejmě chybí logika, ale má zvláštní atmosféru, zajímavou hudbu, a myslím že výborné obsazení.(8.9.2012)

• bassator

Když jsem viděl obal DVD s tímto filmem, přečetl si o čem by měl být tak jsem očekával něco více. Místo toho přišlo laciné Bčkové sci-fi bez nápadu s příšerným scénářem. - 7. 1. 2011 - 25%(18.5.2011)

• Jrk

Priserne nudny film. Nemate-li u ceho usnout vyborna volba misto pocitani ovecek.(9.2.2011)

• - Profesorku Madeleine Dawnay měla hrát Julie Christie. (Terva)

• - Natáčení probíhalo ve Walesu ve Velké Británii. (Terva)