Příjemný, rozhodně koukatelný seriál. Sympatická hlavní hrdinka, každý díl jen pětadvacetiminutový, děj nijak extra napínavý, ale přesto se člověk těší na každé pokračování... V těchto ohledech mi to trochu připomíná South of Nowhere. Zatím jsem uprostřed první série, rozhodně budu sledovat dál.(9.7.2012)

První řada seriálu: Říkám tomu mé australské seriálové prázdniny - Není to něco jiného, než co nám servírují v americké továrně, nicméně, je to zde zaobaleno jiným způsobem a podáváno s jinou omáčkou. Není to vtíravé...ale ke konci série už to bylo kapku rádoby poučné. Jsem zvědavá na druhou řadu :-) Druhá řada seriálu: Viděno sice bez titulků, ale snad jsem porozuměla hlavním věcem správně :-) Stále mám dobrý pocit z celého seriálu. Ve dvojce se seriál vydal trochu jiným směrem, ale stále jsem byla spokojená...a za strhující konec (zhruba poslední tři díly) dávám pomyslné body navíc. Už se těším na třetí řadu! :-) Ale obávám se, že ,,strhující konec,, (nechci spoilerovat) bude mít neblahé dopady na pokračování..ale snad se pletu :-)(25.8.2012)

Tance všeho druhu mám moc ráda a balet obzvláště. Tento seriál určený dospívající mládeži se tvůrcům mimořádně povedl. Je takový příjemný poetický, bez přisprostlých dvojsmyslných narážek a nechutností, které se u mládežnických snímků v poslední době zabydlily. Krásné prostředí školy s unikátní budovou opery v Sydney v pozadí, kouzelné kostýmy, příjemní herci. Co mne trošku mrzelo, bylo příliš individuálních stereotypních nácviků a výstupů, které se až moc často opakovaly. Uvítala bych více společných skupinových scénických choreografií. Ale třeba to v druhé řadě přijde, jsme teprve v prváku.(28.8.2016)

Málokedy sa podarí v seriáli pre mládež tak detailne vykresliť povahy a motivácie postáv. V prepletenci vzťahov hodnom juhoamerickej telenovely, ktorý sa mi napodiv ani po 50. dieloch neopozeral, sú vyslovované pravdy o živote tak prirodzene, že žasnem. Myslel som si, že seriál o balete ma nemôže dlhodobo baviť, ale tanec je tu síce dejovo nosná, ale predsa len pomocná barlička. Už teraz viem, že mi Dance academy bude po skončení veľmi chýbať.(27.8.2014)

Velmi příjemný seriál. První řada se většinou zabývá pouze životem v baletní škole Tary a jejích přátel. Od prvního dílu se kvalita zlepšuje a zlepšuje. V druhé řadě se dozvídáme mnohem víc o rodinách každého z party a vše se již netočí kolem Tary. Musím říct, že ta druhá série je ještě lepší než první a třetí je také obstojná.(8.4.2012)