Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skuby47
  ****

  Tance všeho druhu mám moc ráda a balet obzvláště. Tento seriál určený dospívající mládeži se tvůrcům mimořádně povedl. Je takový příjemný poetický, bez přisprostlých dvojsmyslných narážek a nechutností, které se u mládežnických snímků v poslední době zabydlily. Krásné prostředí školy s unikátní budovou opery v Sydney v pozadí, kouzelné kostýmy, příjemní herci. Co mne trošku mrzelo, bylo příliš individuálních stereotypních nácviků a výstupů, které se až moc často opakovaly. Uvítala bych více společných skupinových scénických choreografií. Ale třeba to v druhé řadě přijde, jsme teprve v prváku.(28.8.2016)

 • Lama.Lama
  ****

  Velmi příjemný seriál. První řada se většinou zabývá pouze životem v baletní škole Tary a jejích přátel. Od prvního dílu se kvalita zlepšuje a zlepšuje. V druhé řadě se dozvídáme mnohem víc o rodinách každého z party a vše se již netočí kolem Tary. Musím říct, že ta druhá série je ještě lepší než první a třetí je také obstojná.(8.4.2012)

 • Minoka
  ****

  První řada seriálu: Říkám tomu mé australské seriálové prázdniny - Není to něco jiného, než co nám servírují v americké továrně, nicméně, je to zde zaobaleno jiným způsobem a podáváno s jinou omáčkou. Není to vtíravé...ale ke konci série už to bylo kapku rádoby poučné. Jsem zvědavá na druhou řadu :-) Druhá řada seriálu: Viděno sice bez titulků, ale snad jsem porozuměla hlavním věcem správně :-) Stále mám dobrý pocit z celého seriálu. Ve dvojce se seriál vydal trochu jiným směrem, ale stále jsem byla spokojená...a za strhující konec (zhruba poslední tři díly) dávám pomyslné body navíc. Už se těším na třetí řadu! :-) Ale obávám se, že ,,strhující konec,, (nechci spoilerovat) bude mít neblahé dopady na pokračování..ale snad se pletu :-)(25.8.2012)

 • Kamca_
  ****

  Na tento seriál jsem narazila úplnou náhodou jednou o víkendu na déčku. Akorát to byl jeden z prostředních dílů seriálu, takže jsem moc nevěděla, jak to celé začalo. Potom jsem asi 4 díly viděla v Rakousku v němčině a to bylo super. Pak jsem ale stejně pořád chtěla vidět ty úplně první díly, a tak jsem si celý seriál stáhla v angličtině a koukám díl po dílu postupně a nemůžu se toho nabažit. Hodně mi to sedlo. Líbí se mi hlavní herečka, co ztvárnila Taru a nejen ta. Hudba se taky moc povedla. Jsem zvědavá na další díly. Po necelé první sérii dávám zatím slušných 80% a uvidím, jak to bude pokračovat dál.(29.7.2014)

 • Erinien
  ***

  Před delším časem jsem viděla první serii, bavila mě. Teď jsem díky Déčku (kdo by to byl řekl, že?) viděla i druhou. Možná je to tím, že mám mezi seriemi odstup, nebo tím, že jsem první viděla v angličtině, druhou v češtině, druhá série mi přijde přehnaná. Jako by scénaristé tlačili moc na pilu a vzníká tak pěkná mýdlová opera. A Tara se chová tak, že začnete milovat mršku Abigail:)(20.8.2014)

 • Dena Kaplan

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace