Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lama.Lama
  ****

  Velmi příjemný seriál. První řada se většinou zabývá pouze životem v baletní škole Tary a jejích přátel. Od prvního dílu se kvalita zlepšuje a zlepšuje. V druhé řadě se dozvídáme mnohem víc o rodinách každého z party a vše se již netočí kolem Tary. Musím říct, že ta druhá série je ještě lepší než první a třetí je také obstojná.(8.4.2012)

 • ABLABLABLA
  ****

  Viděny první 2. série a rozkoukána 3. Tak jo, tohle můžu. Příjemný odpočinkový seriál s pro mě /a myslím, že pro většinu tady/ neznámými tvářemi z tanečního (nejen baletního) prostředí. Ať člověk chce nebo ne, tak se s postavami sžije a jejich dramata prožívá s nimi. Co si budeme nalhávat, první série se tak pomalu rozkoukávala, lehce načrtla charaktery a hodnotila bych ji asi 3*. Druhá série mě za to nadchla. Konečně hlubší pojetí postav, více akce, ještě více krásného tance, konečně tam začaly být pořádně propletené ty vztahové linie, což u teen seriálu prostě musí být a mě to baví. No a konec série (SPOILER) byl naprosto strašný. Jakože byl perfektní, ale tak smutně to skončilo. Sammy tam byl prostě nejlepší postava a oni ho oddělají pfff.. (Konec SPOILERU). Takže tahle byla n 4* rozhodně. No a třetí série je zatím docela dobře rozjetá, ale bez Sammyho už to není ono. Zatím se mi podařilo sehnat jen 6. dílů, tak uvidím, co dále. Každopádně, co se postav týče, nejradši jsem měla Sammyho. Potom je perfektní Abigail i Kat. Z Christiana si zase ucikávám do kalhotek. No ale třeba Ethan mi byl docela dost nesympatický a kupodivu Tara hlavní hrdinka je mi taky značně nesympatická a vlastně je paradox, že je hlavní postavou, bo ji tam jen trpím, abych pozorovala příběhy těch druhých. Zatím tedy 3-4*. Konec 3. série: a pokud jsem našla správné informace (no a taky podle toho jak to skončilo) je i koncem celého seriálu a to je dobře. Nechávám ty 4* a jsem relativně spokojená. Jak už jsem psala Tara mě akorát iritovala, ale zbytek "crew" jsem zbožňovala. A přiznávám, že v posledním 13. díle, jak tančili "thank you dance" mi ukápla slzička. Jinak jsem díky seriálu objevila dobrou australskou zpěvačku Jessicu Mauboy - refrém téhle je obzvlášť chytlavý a asi taky proto ho v seriálu použili, čímž se dostávám k postavě Ollieho, o které jsem zatím nepsala, ale kterého jsem taky měla ráda a jeho podivné kamarádství spíš ve stylu frenemie s Abigail. Prostě výborný taneční (a nejen to) seriál.(2.9.2013)

 • Kamca_
  ****

  Na tento seriál jsem narazila úplnou náhodou jednou o víkendu na déčku. Akorát to byl jeden z prostředních dílů seriálu, takže jsem moc nevěděla, jak to celé začalo. Potom jsem asi 4 díly viděla v Rakousku v němčině a to bylo super. Pak jsem ale stejně pořád chtěla vidět ty úplně první díly, a tak jsem si celý seriál stáhla v angličtině a koukám díl po dílu postupně a nemůžu se toho nabažit. Hodně mi to sedlo. Líbí se mi hlavní herečka, co ztvárnila Taru a nejen ta. Hudba se taky moc povedla. Jsem zvědavá na další díly. Po necelé první sérii dávám zatím slušných 80% a uvidím, jak to bude pokračovat dál.(29.7.2014)

 • hygienik
  *****

  Málokedy sa podarí v seriáli pre mládež tak detailne vykresliť povahy a motivácie postáv. V prepletenci vzťahov hodnom juhoamerickej telenovely, ktorý sa mi napodiv ani po 50. dieloch neopozeral, sú vyslovované pravdy o živote tak prirodzene, že žasnem. Myslel som si, že seriál o balete ma nemôže dlhodobo baviť, ale tanec je tu síce dejovo nosná, ale predsa len pomocná barlička. Už teraz viem, že mi Dance academy bude po skončení veľmi chýbať.(27.8.2014)

 • fifi.m
  ****

  Příjemný, rozhodně koukatelný seriál. Sympatická hlavní hrdinka, každý díl jen pětadvacetiminutový, děj nijak extra napínavý, ale přesto se člověk těší na každé pokračování... V těchto ohledech mi to trochu připomíná South of Nowhere. Zatím jsem uprostřed první série, rozhodně budu sledovat dál.(9.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace