poster

Scrat's Continental Crack Up

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 3 min

Scénář:

Michael Berg, Mike Reiss

Producenti:

Lori Forte
(další profese)
 • JohnMiller
  ***

  Veverku žeriem. Ten jej ksicht, porovnateľný s Mr. Beanom vo zvieracej podobe je nezabudnuteľný. Tento raz sa dostáva až do jadra zeme a rozhýbe všetky kontinenty. No divy sveta si mohli odpustiť, predsa len história zeme skrýva aj iné zaujímavosti ako ľudské stavby a tu by som sa fakt držal iba pri zvieracej ríše.(11.11.2016)

 • Holusacek
  *

  No otřesné!Tomuhle jsem opravdu důvěřoval,protože Scrat je v době ledové prostě nejlepší.Ale co tohle bylo!Naprosto ujetá záležitost ve které se snad ani smát nedá.A tohle má mít jako 85%?Ještě že po mém hodnocení to ztratilo aspon 1%,ale jinak hloupost,která vůbec vzniknout nemusela.=25%.No dobře!Jednou jsem se zasmál-za to jedna hvězda.(21.5.2011)

 • Davies182
  ****

  Kolika dalších úžasných videí s populárním Scratem se musí široká veřejnost dočkat, aby tvůrce konečně napadlo vydat všechny jeho patálie na DVD/Blu-Ray? Veverčí skeče jsou brutálně originální, smrtonosně vtipné a srší čirou zábavou. Nejinak je tomu i u nového teaseru na Ice Age 4, tak jen doufám, že i v dalším pokračovaní dostane oblíbená praveverka nemalou roličku...(8.1.2011)

 • T-pack
  ***

  Scrat a jeho animáky. Srazím za vykrádání sebe sama - i když tak úplně neomrzí; když to bylo nové, bylo to zábavnější. Stále jsou tu skvělé pasáže (žirafí krky), ale už jde o přehnanou a rychlou grotesku, kde se vás snaží zavalit drobnými vtípky v kraťoučké stopáži. Dabing veverky je stále stejně perfektní. Jen jsem zkrátka zvědav, jak dlouho bude ještě veverka ořechem dávat věci do pohybu. Mám jí rád, ale snad zůstane v pravěku, protože patnáctému snímku se Scratem bych mohl dávat už odpad.(23.4.2011)

 • kaylin
  ****

  Tenhle první díl mě hodně bavil, snad i proto, že to docela splňuje ten název, který to v sobě má. Má to dobré nápady (vytváření kontinentů, žirafy) a celkově je to díky své krátkosti zábavné a hlavně nezastavitelné. Přesně takový ten typ krátké animované grotesky, který mi sedí a který mě dovede pobavit.(26.1.2016)

 • - Kromě Chrise Wedge, který daboval Scrata ve všech dílech, je v závěrečných titulcích uveden i herec Simon Pegg (ve třetím dílu nadaboval Bucka), který v tomto kraťasu má pouze vteřinový výstup v podobě bojového pokřiku. (Andrew78)

 • - Kraťas byl promítán v kinech ve 3D před filmem Gulliverovy cesty (2010). (Andrew78)

 • - Kraťas byl vytvořen hlavně proto, aby se divákům připomněla série Doba ledová (poslední díl byl v kinech v roce 2009) a aby fanouškům zkrátil rok a půl dlouhé čekání na čtvrté plnohodnotné pokračování nazvané Doba ledová 4: Země v pohybu (2012). (Andrew78)