Reklama

Reklama

Scrat's Continental Crack Up

všechny plakáty
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, 2010, 3 min

Obsahy(1)

Veverka Scrat se stále snaží ukořistit prokletý žalud, po kterém touží už od první DOBY LEDOVÉ. Ovšem tentokrát má honba za vysněným žaludem naprosto destruktivní následky. Zapomeňte na to, co jste se naučili v hodinách zeměpisu ohledně rozdělení kontinentů, jakožto následek masivních tektonických posunů a sopečných erupcí, které roztrhly Zemi na kusy. Tento trailer nám dokazuje, že seismický úkaz má na svědomí právě Scrat a jeho další dechberoucí dobrodružství s proslulým žaludem. (Andrew78)

(více)

Recenze (82)

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Takových převratných a velkolepých činů, které doslova "hýbou kontinenty" a jež s přehledem dokáže Scrat vytvořit během tří minut, by nebyl schopen nikdo z nás:) Ani celá armáda těch nejkultovnějších filmových, super schopnostmi obdařených postav, v čele se Supermanem, Iron Manem a plejádou dalších, by se nedokázala postavit schopnostem, jimiž disponuje právě Scrat. Kde je on a jeho zběsilá honba za žaludem, tam přestávají platit jakákoliv pravidla, která drží naši Zem pohromadě:) ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Kolika dalších úžasných videí s populárním Scratem se musí široká veřejnost dočkat, aby tvůrce konečně napadlo vydat všechny jeho patálie na DVD/Blu-Ray? Veverčí skeče jsou brutálně originální, smrtonosně vtipné a srší čirou zábavou. Nejinak je tomu i u nového teaseru na Ice Age 4, tak jen doufám, že i v dalším pokračovaní dostane oblíbená praveverka nemalou roličku... ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tenhle první díl mě hodně bavil, snad i proto, že to docela splňuje ten název, který to v sobě má. Má to dobré nápady (vytváření kontinentů, žirafy) a celkově je to díky své krátkosti zábavné a hlavně nezastavitelné. Přesně takový ten typ krátké animované grotesky, který mi sedí a který mě dovede pobavit. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Scratové dobrodružstvá mám rád. Nie je ich tak veľa, aby nudili aj napriek tomu že fungujú na rovnakom princípe. A u tohto sa mi páči že znova ako v prípade Scratovho No time for Nuts, sú tu parodované dejiny a história. Kto by to povedal že mi na zdvihnutie nálady stačí obyčajná prehistorická kričiaca veverička. ()

JohnMiller 

všechny recenze uživatele

Veverku žeriem. Ten jej ksicht, porovnateľný s Mr. Beanom vo zvieracej podobe je nezabudnuteľný. Tento raz sa dostáva až do jadra zeme a rozhýbe všetky kontinenty. No divy sveta si mohli odpustiť, predsa len história zeme skrýva aj iné zaujímavosti ako ľudské stavby a tu by som sa fakt držal iba pri zvieracej ríše. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (3)

  • Kromě Chrise Wedge, který daboval Scrata ve všech dílech, je v závěrečných titulcích uveden i herec Simon Pegg (ve třetím dílu nadaboval Bucka), který v tomto kraťasu má pouze vteřinový výstup v podobě bojového pokřiku. (Andrew78)
  • Kraťas byl vytvořen hlavně proto, aby se divákům připomněla série Doba ledová (poslední díl byl v kinech v roce 2009) a aby fanouškům zkrátil rok a půl dlouhé čekání na čtvrté plnohodnotné pokračování nazvané Doba ledová 4: Země v pohybu (2012). (Andrew78)

Reklama

Reklama