Silvestr 1979 - Hrajeme si jako děti (TV pořad)

Komedie / Hudební

Československo, 1979, 153 min

• dyfur

......do tretice Silvester....tč rok 1979....Vladimír Menšík ako sólista ...v rámci federetívnej ČSSR za slovákov Božidara Turzonovová - ako soľný stĺp ....ozaj nikto iný tam nemohol byť? úplne slabý spoluhráč Vl.Menšíka-mohli vybrať nejakého robotníka z fabriky z brigády socialistickej práce-hádam by to bolo lepšie. inak ako: http://www.csfd.cz/film/271699-silvestr-na-prani-aneb-ci-jsou-hory-kavci/(18.7.2013)

Tento pořad je o deset let starší než jsem já a pořád je tisíckrát zábavnější než ty dnešní kraviny! Pokud tedy vůbec nějaké vysílají. Na jednom kanále se Paulová se Zedníčkem nalívají vínem. Na jiném zase kolem poskakují Brožová s Cibulkou. Ne ne. Tohle je Silvestrovský program. Zábavný, vtipný, chytrý. Asi toho chci na dnešní "umělce" moc, když chci trochu inteligence na obrazovce.(18.1.2017)

Ako mnohi uzivatelia vyrastali na filmoch Van Damma, Stallona, Schwarzeneggera, ja nie. Ja som vyrastal na tychto silvestrovskych normalizacnych TV poradoch, ktore davala byvala federalna televizia pocas normalizacie mimoriadne casto. TV poradu suverenne kraluje Mensik, ten sa snad narodil pre tieto roly, aby ludi bavil pocas neutesenych a sivych normalizacnych rokov, kedy sa veci takmer vobec nehybali. Nadhera, s laskou spominam na tieto relacie. 100 %(16.7.2013)

Kromě srandy typu Holzman, Kopecký, Filipovský, Sobota, Šimek, v pospolitosti se zpěváky aj. umělci, čemuž vévodil mistr bavič Menšík, bylo hodně tance, zpěvu a všeho veselého co k pořádnému Silvestru a jeho důstojné oslavě patří. Socialistický člověk Menšík v závěru zdůraznil důležité události "dneška" jako stavba metra, dálnice, které se opravdu stavěly a ne tunelovaly, děkoval za poctivou práci lidí různých profesí, včetně důchodců a pochválil celý republikový šlapající kolos bez afér, bez zlodějin na státním a tudíž osobním majetku a jiných v současnosti téměř běžných pojmů a skutečností, které tak nějak splynuly s našimi životy. Pak že prej za komančů bylo líp! Bylo nebo nebylo?!(28.12.2014)

Poslední velký galavečer Československé televize, ve kterém se sešlo velké množství herců, filmařů, zpěváků i zaměstnanců televize, aby pod vedením Vladimíra Menšíka a poněkud nesvé Božidary Turzonovové byli svědky scének, písniček a estrádních vystoupení. Bohužel úroveň scének je už poněkud horší, pěvecké a především taneční kreace jsou děsně sterilní a závěrečný výběr písní roku 1979 také není kdoví co. Ale i tak jde o to lepší, co se na Silvestra dalo, dá a bude dát sledovat.(10.7.2012)