Legendární silvestrovský pořad s Vladimírem Menšíkem. (oficiální text distributora)

Tommassi3

"Já teprv, až slyším, co řikám, zjišťuju, co jsem chtěl vlastně říct.." ;) Mistr slova a improvizace v další rohaté akci.. Neochvějně skvostný Vladimír Menšík jako průvodce silvestrovskou estrádičkou a následná učebnicová ukázka síly nostalgie diváka.. Byť tedy skutečně v souvislosti s těmi dnešními estrádami díky (archivu České televize) za ty (Boži)dary !! ;) ()

Martin741

Ako mnohi uzivatelia vyrastali na filmoch Van Damma, Stallona, Schwarzeneggera, ja nie. Ja som vyrastal na tychto silvestrovskych normalizacnych TV poradoch, ktore davala byvala federalna televizia pocas normalizacie mimoriadne casto. TV poradu suverenne kraluje Mensik, ten sa snad narodil pre tieto roly, aby ludi bavil pocas neutesenych a sivych normalizacnych rokov, kedy sa veci takmer vobec nehybali. Nadhera, s laskou spominam na tieto relacie. 100 % ()

Roman.Ticka

Kromě srandy typu Holzman, Kopecký, Filipovský, Sobota, Šimek, v pospolitosti se zpěváky aj. umělci, čemuž vévodil mistr bavič Menšík, bylo hodně tance, zpěvu a všeho veselého co k pořádnému Silvestru a jeho důstojné oslavě patří. Socialistický člověk Menšík v závěru zdůraznil důležité události "dneška" jako stavba metra, dálnice, které se opravdu stavěly a ne tunelovaly, děkoval za poctivou práci lidí různých profesí, včetně důchodců a pochválil celý republikový šlapající kolos bez afér, bez zlodějin na státním a tudíž osobním majetku a jiných v současnosti téměř běžných pojmů a skutečností, které tak nějak splynuly s našimi životy. Pak že prej za komančů bylo líp! Bylo nebo nebylo?! ()

Disk

Pořád jde o obstojnou zábavu, u které se lze slušně pobavit, aniž by se divák zmítal v křečích (i za cenu občasných dobových bizárů typu Baletu Československé televize). Jedinou viditelnou vadou byla spolumoderátorka Božidara Turzonovová, která Vladimíru Menšíkovi vůbec nestačila a do programu se vůbec nehodila, což bylo viditelné hlavně na konci, kdy ji Menšík ani nenechal domluvit její přání televizním divákům. ()