Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Legendární silvestrovský pořad s Vladimírem Menšíkem... Silvestrovské show uváděné vynikajícím hercem, komikem a moderátorem Vladimírem Menšíkem již vešly do zlatého fondu televizní zábavy. Tento Silvestr je trochu jiný, výjimečný, protože Vladimír Menšík jej nemoderuje sám, ale na scéně přivítá přední slovenskou herečku Božidaru Turzonovovou. Společně pak uvedou řadu hereckých a hudebních osobností, za některé můžeme jmenovat Karla Gotta, Miloše Kopeckého, Miroslava Horníčka, Marii Rottrovou, Jaromíra Hanzlíka a řadu dalších. A taková společnost zaručuje nejen skvělou zábavu, ale i bezpochyby výjimečnou a nezapomenutelnou oslavu konce roku. (Česká televize)

(více)

Recenze (28)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Já teprv, až slyším, co řikám, zjišťuju, co jsem chtěl vlastně říct.." ;) Mistr slova a improvizace v další rohaté akci.. Neochvějně skvostný Vladimír Menšík jako průvodce silvestrovskou estrádičkou a následná učebnicová ukázka síly nostalgie diváka.. Byť tedy skutečně v souvislosti s těmi dnešními estrádami díky (archivu České televize) za ty (Boži)dary !! ;) ()

Reklama

Martin741 

všechny recenze uživatele

Ako mnohi uzivatelia vyrastali na filmoch Van Damma, Stallona, Schwarzeneggera, ja nie. Ja som vyrastal na tychto silvestrovskych normalizacnych TV poradoch, ktore davala byvala federalna televizia pocas normalizacie mimoriadne casto. TV poradu suverenne kraluje Mensik, ten sa snad narodil pre tieto roly, aby ludi bavil pocas neutesenych a sivych normalizacnych rokov, kedy sa veci takmer vobec nehybali. Nadhera, s laskou spominam na tieto relacie. 100 % ()

ondrula 

všechny recenze uživatele

V podstatě extrémně smutná "strhující zábava" v podání bolševiků. Menšík dělal, co mohl, ale nudný humor Satinskýho s Lasicou nebo taneční vystoupení Jiřího Korna (který u toho jako vždy mečel jak poráženej kozel), či rádobyvtipné žvásty nějakých dědků tuto show spolehlivě pohřbily. Nedokážu zcela objektivně zhodnotit taneční a pěvecké výkony skupin typu Ein Kesselbuntes, protože jsem na to neměl a přeskakoval je; podíval jsem se akorát na Korna, kterýho nenávidím tak moc, že jsem ho prostě musel z nějaký mosochistický pohnutky vidět. Postupně když večer pokročil, čím dál ožralejší Menšík už zcela rezignoval na svoje komediální nadání a začal vyprávět anekdoty a stal se z něj bavič Novotný. Poměrně zajímavý byl pohled do publika, který bylo nabitý normalizačními celebritami a tyto se na povel z režie poslušně smály. Opět jsem se po letech utvrdil v názoru, že žánr "silvestrovský večer" je tou nejpokleslejší formou zábavy, kterou může TV nabídnout, akorát že nynější estrády jsou asi ještě trapnější a smutnější než ty bolševický (ačkoliv jistý si tím nejsem, naposledy jsem to viděl asi před 15 lety). ()

Disk 

všechny recenze uživatele

Pořád jde o obstojnou zábavu, u které se lze slušně pobavit, aniž by se divák zmítal v křečích (i za cenu občasných dobových bizárů typu Baletu Československé televize). Jedinou viditelnou vadou byla spolumoderátorka Božidara Turzonovová, která Vladimíru Menšíkovi vůbec nestačila a do programu se vůbec nehodila, což bylo viditelné hlavně na konci, kdy ji Menšík ani nenechal domluvit její přání televizním divákům. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama