poster

Silvestr 1979 - Hrajeme si jako děti (TV pořad)

Komedie / Hudební

Československo, 1979, 153 min

 • otík
  ***

  Poslední velký galavečer Československé televize, ve kterém se sešlo velké množství herců, filmařů, zpěváků i zaměstnanců televize, aby pod vedením Vladimíra Menšíka a poněkud nesvé Božidary Turzonovové byli svědky scének, písniček a estrádních vystoupení. Bohužel úroveň scének je už poněkud horší, pěvecké a především taneční kreace jsou děsně sterilní a závěrečný výběr písní roku 1979 také není kdoví co. Ale i tak jde o to lepší, co se na Silvestra dalo, dá a bude dát sledovat.(10.7.2012)

 • Roman.Ticka
  ****

  Kromě srandy typu Holzman, Kopecký, Filipovský, Sobota, Šimek, v pospolitosti se zpěváky aj. umělci, čemuž vévodil mistr bavič Menšík, bylo hodně tance, zpěvu a všeho veselého co k pořádnému Silvestru a jeho důstojné oslavě patří. Socialistický člověk Menšík v závěru zdůraznil důležité události "dneška" jako stavba metra, dálnice, které se opravdu stavěly a ne tunelovaly, děkoval za poctivou práci lidí různých profesí, včetně důchodců a pochválil celý republikový šlapající kolos bez afér, bez zlodějin na státním a tudíž osobním majetku a jiných v současnosti téměř běžných pojmů a skutečností, které tak nějak splynuly s našimi životy. Pak že prej za komančů bylo líp! Bylo nebo nebylo?!(28.12.2014)

 • Martin741
  *****

  Ako mnohi uzivatelia vyrastali na filmoch Van Damma, Stallona, Schwarzeneggera, ja nie. Ja som vyrastal na tychto silvestrovskych normalizacnych TV poradoch, ktore davala byvala federalna televizia pocas normalizacie mimoriadne casto. TV poradu suverenne kraluje Mensik, ten sa snad narodil pre tieto roly, aby ludi bavil pocas neutesenych a sivych normalizacnych rokov, kedy sa veci takmer vobec nehybali. Nadhera, s laskou spominam na tieto relacie. 100 %(16.7.2013)

 • Skuby47
  *****

  To, co dokázal osobitý a strhující Vladimír Menšík, herci a zpěváci jak na jevišti, tak v publiku a to bez světelných a kouřových efektů, jen tím, že tam byli a bavili se navzájem k potěše televizních diváků, to je obdivuhodné. Jsem ráda, že se k těmto pořadům televize vrací, jenom je škoda, že až po půlnoci. Současné silvestrovské pořady si vzaly za cíl diváky na Silvestra unudit a uspat, což se jim v mém případě skvěle daří.(7.1.2012)

 • Disk
  ***

  Pořád jde o obstojnou zábavu, u které se lze slušně pobavit, aniž by se divák zmítal v křečích (i za cenu občasných dobových bizárů typu Baletu Československé televize). Jedinou viditelnou vadou byla spolumoderátorka Božidara Turzonovová, která Vladimíru Menšíkovi vůbec nestačila a do programu se vůbec nehodila, což bylo viditelné hlavně na konci, kdy ji Menšík ani nenechal domluvit její přání televizním divákům.(1.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace