Reklama

Reklama

Letité manželství Petea a Debbie je v krizi. Čtyřicítku mají na krku a oba se snaží skloubit partnerský život, kariéru a péči o děti. Čas na přemýšlení, jak si užívat život, jim moc nezbývá. Postupně se začínají bořit nejen jejich iluze, že jim mládí vydrží navěky, ale také vzájemný vztah, který je značně opotřebovaný lety společného života. Finanční stabilita dosud velmi dobře zajištěné rodiny se začíná hroutit, Peteova nezávislá nahrávací společnost se blíží bankrotu a Debbie má podezření, že ji její zaměstnanec v butiku okrádá. Soužití s dospívajícími dcerami také moc nefunguje, navíc se oba snaží o sblížení se svými komplikovanými otci. A aby toho nebylo málo, Debbie zcela nečekaně a samozřejmě neplánovaně otěhotní... (TV Nova)

(více)

Videa (43)

Trailer 1

Recenze (293)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Teda až mě bude čtyřicet let, přede mnou bude Megan Fox v bikinách a moje ženská řekne, že se o mně nebojí, protože bych nevěděl co s ní, tak seberu bágl a odlítám na Samutru rajtovat s domorodcema kolem ohně, protože takovejhle názor na mě je horší než členství v KSČM a v ODS dohromady. Ve filmu je spousty věcí, které mě přišli docela realný, ať už dialogy nebo některé scény i když třeba přerušená kuřba byl extrém, tohle mě zařídit nějakej fagan, tak jde do minuty do věčnejch lovišť za Vinnetouem. Celkově se jedná o překvapivě přijatelně procmrdlou zábavu, romantiku a reálku. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,PETE MÁ 40, A…JSME PŘIPRAVENI ZAČÍT NOVOU FÁZI NAŠICH ŽIVOTŮ S OTEVŘENÝMI SRDCI. PŘIPRAVENI VYBRAT SI RADOST A… VŠEM ODPUSTIT“....... /// (takže 40 říkáš…unavený nářadí, myšlenky bejt vdovcem….) Pronášení pravd (lží!) motajících se okolo 4cítky. Každýho to jednou čeká…(i tebe!). Starosti s dětma (ty parchanti jsou všude stejní!), slasti a strasti mámy a táty. S rodinou, s byznysem … a jestli nečekáte něco vobjevnýho (jako že 40 není konec světa), třeba se budete i bavit (vo to mi původně taky šlo….). Jenže, co když trocha tý pravdy, moralizování, humoru, oldies rockový muziky… nepřivede k orgáči cílovou (moji?) věkovou skupinu? Koho teda? Leda, že by někoho utáhli na ty kecy vo píchání, na kuřbu, na kozy…. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Graham Parker a The Rumour, Billie Joe Armstrong, Zbouchnutá… a vlastně nevím…. 2.) Holky se už na mě neusmívaj, ale říkaj mi pedofile . 3.) Thx za titule ,,Kopla“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Judd Apatow do svých filmů umí narvat hromadu dobrých herců a k tomu natáhnout stopáž klidně o půl hodiny dýl, než by musel. První bod je fajn a tvoří vlastně to, proč si jeho filmy pouštím. Druhý už je horší a tvoří vlastně důvod, proč s jeho komediemi občas mám problém. Čtyřicítka na krku je fajn. Neurážlivá, chvíli zbytečná vážná na kadenci humoru, chvíli úmorně dlouhá, ale celkově fajn. Jiný asi jeho filmy ani nemůžou být. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Jo, jo čtyřicítka. Hemoroidy, nadváha, padání vlasů, mlsné pokukování po nedosažitelných prdelkách, hašteřivá stará těsně před přechodem, prudící, pubertální fakani a trávení nekonečných nocí s lahváči u fotbalu. Ale dokud jeden nedostane do pravé ruky artritidu, dá se to prý jakž takž přežít. Fekální trapák Džud to zase nezvládl. Omezil sice prdění, blití a házení hoven na minimum, ale od trapného, místy až debilního žvanění se neoprostil, a tak tu máme jen další nudnou, sériovou řídkou stolici, která opět s plesknutím obohatí nejednu žumpu. ()

Bluntman 

všechny recenze uživatele

Judd Apatow už není "fucking geek", ale ocitá se "between labeles", přičemž tuto svou pozici reflektuje ve svém posledním, zatím nejlepším filmu. A co je hlavní, našel Amy - a nevzdal se přitom popkulturních narážek, které poprvé začlenil do vyprávění natolik důsledně, že ho ve zlomových momentech organizují a posunují dál. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (12)

  • Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)
  • Pete (Paul Rudd) naráží v jedné scéně na Davida Schwimmera, o kterém mluví jako o Rossovi ze seriálu Přátelé (od r. 1994). Paul Rudd si v Přátelích (od r. 1994) zahrál coby Mike Hannigan. (Aaron.)
  • Cameo si ve filmu střihl zpěvák kapely Green Day Billie Joe Armstrong. (pajik)

Související novinky

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni

10.03.2014

Komediální hvězda Melissy McCarthy stoupá dál. Sookie z Gilmorových děvčat se nedávno mihla ve Čtyřicítce na krku nebo Pařbě na třetí, její kariéru ale nakoply především dva velké komediální hity.…

Reklama

Reklama