Reklama

Reklama

VOD (1)

Letité manželství Petea a Debbie je v krizi. Čtyřicítku mají na krku a oba se snaží skloubit partnerský život, kariéru a péči o děti. Čas na přemýšlení, jak si užívat život, jim moc nezbývá. Postupně se začínají bořit nejen jejich iluze, že jim mládí vydrží navěky, ale také vzájemný vztah, který je značně opotřebovaný lety společného života. Finanční stabilita dosud velmi dobře zajištěné rodiny se začíná hroutit, Peteova nezávislá nahrávací společnost se blíží bankrotu a Debbie má podezření, že ji její zaměstnanec v butiku okrádá. Soužití s dospívajícími dcerami také moc nefunguje, navíc se oba snaží o sblížení se svými komplikovanými otci. A aby toho nebylo málo, Debbie zcela nečekaně a samozřejmě neplánovaně otěhotní... (TV Nova)

(více)

Videa (43)

Trailer 2

Recenze (300)

zlabus 

všechny recenze uživatele

Kevin Smith to má od narození, Judd Apatow se k tomu dopracovává a jeho poslední filmy už začínají mít pekelně blízko k tomu, co považuju za chytré a zábavné rom/comy. I když na špičku žánru, která je právě od Smithe, by to ještě pořád chtělo hodně dobrousit a hlavně prostříhat, protože ty Apatowovské stopáže jsou opravdu skoro škodlivé. Ale i tak se koná přesně to, v co jsem pevně doufal. 75% - a všem doporučuji, aby se rozhodně nenechali odradit nízkým zdejším hodnocením. ()

castor 

všechny recenze uživatele

To, že se Judd Apatow neobává pustit do kterékoliv látky, jsme už tak nějak zvykli. Užvaněná taškařice o životě na prahu čtyřicítky naznačuje, že autor lehce stepuje u dveří serióznější látky ze života. Váhu to má, Apatow ale opakuje své předchozí „chybky“ a „chybičky“. Znovu si každý z jeho vyprávění vezme to své, každý si uvědomí nějakou tu partnerskou pravdu. Režisér svůj nejnovější klenot napěchoval celou řadou citací a narážek na okolní dění, opět mísí hrubozrnnou a romantickou linii, jenže ten nespočet povedených gagů a situací (debata na toaletě, hlodavci na hotelu, závislost na dortících, dospívající dcerky a řada dalších, na které už si ani nevzpomínám) obepínají i ty méně povedené a hlavně naprosto zbytečně ukecané pasáže (z těch 135 minut se zase mělo výrazněji ukrajovat). Neříkám, že stejně jako u soužití ústředního páru zmizela jiskra i u Apatowova pera (myslím psací pero), ale „jen“ ty tři hvězdy dát nakonec musím!! Herci každopádně na jedničku, o tom žádná.. ()

Reklama

Mertax 

všechny recenze uživatele

Po Zohanovi nejnevtipnější, nejužvaněnější a nejhorší komedie ze všech, ve kterých se kdy Apatow angažoval, a to režisérsky, scenáristicky nebo producentsky. Dialogovou šeď nezachránily ani popkulturní narážky (Lost) a různá camea slavných persón - např. Billie Joe Armstrong, Graham Parker či hokejisti z Philadelphia Flyers a Meganina prsa k tomu. 138 minut je na film o krizi středního věku přespříliš. [Unrated verze] ()

javak810i 

všechny recenze uživatele

Podprůměrná komedie o problémech středního věku a zlomové "čtyřicítky". Místy vtipná, občas celkem výstižná, ale většinu času spíše trapná a stupidní (rodina se topí dluzích, přesto maj dvě auta za několik mega a jejich domácnost je jako chodící reklama na Apple, yeah - 'Murica bitch). To všechno navíc v krutě dlouhé stopáži. Každopádně trochu to zachraňuje celkem ucházející konec a sexy Megan Fox, která se nám zas po delší době trochu víc ukázala na plátně. Za ni dávám i 3. hvězdičku. ()

Makky 

všechny recenze uživatele

Kríza stredného veku lezúca na mozog a s ňou súvisiace všetky možné peripetie. Táto rodinná komédia sa zameriava najmä na vzťahy a problémy bežnej rodiny. Ponúka množstvo výborných momentov, humorných scén a umných dialógov tak, že každý si dokáže z toho niečo vziať. Mne tie dve hoďky prišli veľmi príjemné. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (17)

  • Vo filme si zahrala aj štvorica hokejistov z NHL - Scott Hartnel, Matt Carle, James Van Riemsdyk a Ian Laperie, ktorý podával protézu Megan Fox (Desi). (Shakers)
  • Cameo si ve filmu střihl zpěvák kapely Green Day Billie Joe Armstrong. (pajik)
  • Leslie Mann (Debbie) mala v dobe uvedenia filmu skutočne 40 rokov. (ludovit14)

Související novinky

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni

11.03.2014

Komediální hvězda Melissy McCarthy stoupá dál. Sookie z Gilmorových děvčat se nedávno mihla ve Čtyřicítce na krku nebo Pařbě na třetí, její kariéru ale nakoply především dva velké komediální hity.… (více)

Reklama

Reklama