Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(32)

Šest studentů Kirinské umělecké školy jde za svým snem stát se hvězdou korejského hudebního průmyslu. (Netflix)

Recenze (22)

Tyckin 

všechny recenze uživatele

Ač nejsem fanda k-popu, seriál jsem si celkem užil. Začněme ale negativy. Předně úvodní zápletka působí značně absurdně. Co se týče vývoje děje, zde by opravdu scénář snesl trochu více propracovanosti, mnohé události posunující děj vyznívají stejně jako hlavní zápletka dost krkolomně a nereálně. Rovněž Suzy mne herecky vůbec nepřesvědčila, což je u hlavní role celkem zásadní nedostatek. Ač to částečně byl režisérský záměr, působila na mne příliš strnule a bez výrazu i ve scénách, kde již měla nějaké ty emoce projevit, zejména v těch dojemných momentech to bylo nejpatrnější. Z účinkujících děvčat nejlepší dojem (mimo učitelky) dělá jednoznačně IU, v té se herecké kvality opravdu nezapřou což později předvedla např. ve Scarlet Heart. A ač to bude od chlapa znít trošku divně, celkově mne herecky mnohem více zaujali místní pánové, většina z nich předvádí výborný výkon, zejména učitelská dvojka (Kang a „rybí čumák“) nemá chybu :-) Pokud jde o seriál jako takový, jedná se o pohodový zážitek kde se mísí humor, soutěživost, nezbytná romantika i drama a celé se to hezky prolíná s všudypřítomným tancem a písničkami což potěší zejména fandy k-popu, a ač mezi ně nepatřím, mnohé skladby i taneční scény rozhodně mají své kouzlo a užíval jsem si je. 85% ()

skretik 

všechny recenze uživatele

Prekvapivo som bola schopná to celé pozerať, dopozerať, dokonca som popreskakovala ´všeho-všudy´ len cca 10-15 min z celej série (čo normálne u doramy skáčem celé epizódy, keď sa nič nedeje a človek s pokojom vie, že o nič nepríde). Veľmi príjemná hudba, herecké výkony a fakt ma potešil otvorený koniec :). ()

Reklama

Radek.SCH 

všechny recenze uživatele

Na dvou věcech je postavena korejská kinematografie: romantika a melodrama (dobře, sem tam nějaká ta kriminálka). Neříkám, že to Korejcům zrovna nějak extra dobře jde, ale očividně se v tom vyžívají a žere to doslova každý od 38. rovnoběžky po Pusan. A když točíte v podstatě to samé pořád dokola, jednou se v tom musíte zlepšit. Tak se občas i nějaké to k-dorama dostane i ke mně, jakožto k ne zrovna seriálovému divákovi (ale když ono není v létě co dělat). Dream High spojil oba žánry dohormady, přidal k tomu trochu komedie, ale hlavně fůru k-popu a Modern dance (či co to bylo) a výsledek je překvapivě dobrá 16-ti hodinová podívaná, kterou zblafnete na jeden zátah. Opět se tu sice dostavuje syndrom korejských filmů - první půlka parádní, druhá horší, jen opakující předešlé, se spoustou recyklovaných záběrů, plné POTOKŮ slz (často neopodstatněných). Ale dobrý pocit ze začátku přebije vše ostatní. Takže pokud vám nevadí křečovitá romantika (stejný trojúhelník jako v Twilight, Hunger Games, Vampire Diaries nebo You're Beautiful) s hrdinkou, která 16 dílů řeší "koho z těch dvou," pak nakonec budete spokojení s parádními tanečními scénami, slušným popíkem, dobrými vtipy a učitelem, co vypadá jako vrah. Doporučuju.- 80 % ()

Ivuse 

všechny recenze uživatele

Jedná se o jeden parádní kousek, který si jistě ještě někdy znovu zopakuji. :) Seriál mě chytl hned od začátku a držel mě až do samého konce. Hudbu miluju a sama do ní fušuju :D takže jsem prostě nadšená. Tanec, hudba, zpěv.... jedna velká nádhera. Suzy, Taecyon, Woo Young, UI a Kim Soo Hyun všechny je zbožňuju, takže žádná výtka, což platí naprosto přesně i na učitele. Uhm Ki Joona jsem tady viděla poprvé v kladné roli a naprosto mě překvapila, to byla prostě roztomilost sama. :) (jo a JYP je borec, ať dělá cokoliv :D ). Palce jsem ovšem držela tomu druhému, kterého jsem milovala už od prvních záběrů. Krásné písně, krásná choreografie, po shlédnutí jsem byla tak nadšená, že jsem si s chutí stáhla i Dream High 2 a málem jsem to nerozdýchala (jedna velká stupidita a naprosté zklamání). ()

Georgiana 

všechny recenze uživatele

Začalo to jako perfektní oddychovka, která se už od prvních minut sledovala jedna báseň, kdy jsem zbaštila hned několik dílů za sebou, takový podmanivý příběh zaobalený do příjemné nadsázky.. /Hlavní hrdinku byste zpočátku sice nejraději profackovali, ale později poznáte, co se za její tvrdou slupkou skrývá, tak jako to poznali hlavní hrdinové :). A místo na hozenou botu si zavzpomínáte nad tím, jak škrondala v krabičkách od kapesníků../. Bohužel >_< kolem 10. dílu ta story hodně spadla, v souvislosti s hlavním hrdinou (známe ty korejské problémy..), s cílem příběh zdramatizovat, mě to však nechalo úplně chladnou a do 13. dílu jsem přemýšlela proč to takhle zpackali.., nicméně pak nastal jiný zlom a příběh mě opětovně začal zajímat, uf! Takže z toho nakonec vybruslili poměrně obstojně. Ve stručnosti je to takový balík "vše v jednom" zahrnujicí tanec, zpěv, lásku, smutek, hon za úspěchem atd. Tak pokuď chcete vypnout a ne filozofovat, tak toto by mohlo obstát. /Pozor na české titulky, ty raději ne../ ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama