Série(2) / Epizody(32)

Šest studentů Kirinské umělecké školy jde za svým snem stát se hvězdou korejského hudebního průmyslu. (Netflix)

Recenze uživatele Pethushka k tomuto seriálu (2)

Deurim hai (2011)

Od prvních dílů jsem se nadchla a nadšení mě nepustilo do poslední chvíle. Nic mi tu nechybělo..láska, zpěv, tanec, žárlivost, přátelství, zlo, nenávist, zklamání, touha po vítězství. Bavilo mě pozorovat jak se charaktery jednotlivých postav zajímavě vyvíjely. Ikdyž jsem občas byla tím vývojem zaskočena. Pochválit musím také skvělou hudbu a moderní šmrnc. Hlavní zásluhu ale mají úžasní herci, tanečníci a zpěváci. Bravó, 5*. ()

Season 2 (2012) (S02)

Dlouho mi trvalo, než jsem to celé zhlédla. Vlastně jsem to chtěla po prvních pár dílech zabalit, ale pak jsem na to začala koukat při různých činnostech a to už se dalo. K žehlení nebo ke cvičení to bylo fajn, samotné by mě to nudilo. Víc než hlavní hrdinové mě bavily vedlejší postavy. Nejvíc mě potěšilo obsazení Hyo Rin a Ailee. Hye Sung pro mě byla naprosto nezáživná a blonďák mě zpočátku silně nebral, ale jakmile ho obarvili, už mi nevadil. Takže mě z těch hlavních nakonec bavil nejvíc asi Jin Yoo Jin. Když si ale vzpomenu na Suzy, Kim Soo Hyuna a další z první série, je to nesrovnatelné. Nebylo to až tak zlé, ale znovu už to vidět nemusím. 2,5* ()