Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

 • kingik
  odpad!

  Zaniklý koncept talk-show hudební televize Očko, ve kterém si na hodinku proti sobě sedl nějaký moderátor s vybraným hostem z řad celebrit. Znáte to, takové to (domácí) plkání, kdy se na šedesát minut zastavil proud hudby a na řadu přišlo mluvené slovo. V talk-show se vystřídala pěkná řádka hostů, ale nikde jsem nespatřil sebemenší náznak něčeho lepšího a výjimečného. Je s podivem, že televize, co hrne muziku od rána do večera a od večera do rána a má určitou sledovanost, má tak hnusné dekorace bez stylu s ničím, co by nudícího se diváka dokázalo vytrhnout a říct si, že to jejich studio je pěkné a je radost v něm dělat rozhovory. Není to první a ani poslední mluvený pořad, který tahle hudební televize vysílala, ale vesměs se jedná o dost podřadné výblitky, které jsou spíše určené, aby divák hodně rychle přepnul, než aby jim věnoval hodinu svého života. Za obětavost hostů tam na hodinu tvrdnout se odpad nedává, ale za namyšlenost moderátorů ano. 0%(18.12.2013)

 • Kothy
  ***

  Známý kecací pořad TV Óčko. Většinou si pozvou někoho známého. Už se bohužel nevysílá...(10.2.2013)

 • SOLOM.
  ***

  Tereza Tobiášová patří mezi nejlepší moderátorky co na očku jsou a dívám se většinou jen na díly, které moderuje ona. Občas se tu objeví docela zajímavé osobnosti a dá se o nich dozvědět ledascos zajímavého. především pak co nového připravují, kde je můžeme vidět a tak. Já rád jezdím na různé fesťáky, takže jsem občas dostal i pěknou inspiraci.(2.7.2011)

 • sskrblik
  **

  Kvalita pořadu se odvýjí pouze od toho, kdo příjde za hosta...(31.7.2011)

 • Paity
  **

  Pořad, kde se pouští hudební videoklipy. Dá se na tom něco kardinálního zkazit? Asi ani moc ne.(29.6.2012)

 • lubospoti
  **

  Svého času můj oblíbený pořad na hudební televizní stanici Óčko. Kvalita jednotliých dílů značně závisela na hostu, který byl do pořadu pozván. Postupem času mi přestával bavit nejen tento pořad, ale celé Óčko.(11.6.2013)

 • dandislav1991
  *

  Viděl jsem díl s tou pornototamto, tak asi proto tak málo hvězd.(24.7.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace