showxman

Extrémně nekorektní hardcore, který není pro každého. Obrovská škoda je, že na WKUK neexistují (vyjma prvního dílu) ani anglické titulky. ()

Wotan

Po prvním díle jsem byl docela nadšenej. Fekálního humoru tam moc nebylo a rapující Hitler společně s velice poučnou písničkou jak si pořídit novýho taťku neměl chybu. S dalšími díly šla ale kvalita rapidně dolů. Snad kromě parodie na Brity jsem se nezasmál. Možná tam bylo ještě pár dobrých scének, ale víc jich mě už nenapadá. Viděl jsem první sérii takže hodnocení (poměr kvalita/kvantita) se vztahuje k ní. ()

Splasher

(Po 2 řadě) První řada mi přišla o dost kvalitnější. Je to i logické, protože tvůrci (hlavně Moore) čerpali z již prověřeného materiálu (z živého vystupování). Bavilo mě poslouchat i komentář tvůrců k jednotlivým dílům a jejich sebereflexi. ___ Zajímavé i z hlediska aktuální aféry Jana Böhmermanna a debatě o svobodě projevu (hanobení Erdogana v Neo Magazine Royale), kde Böhmermann použil metodu z jednoho skeče WKUK: "Its illegal to say ...". ()

• Pořad hned po první sezóně změnil svou domovskou stanici z Fuse TV na IFC. (ČSFD)
  • Trevor Moore v žádném díle neřekne ani jednou slova "fuck" nebo "shit", narozdíl od jeho kolegů, kteří jimi nešetří. (ČSFD)
  • Žena zpívající podpůrné vokály ve skladbě skeče "Triumph of the Ill" je mladší sestra Trevora Moora. (ČSFD)