poster

Sharpay a její báječné dobrodružství (TV film)

 • USA

  Sharpay's Fabulous Adventure

 • Slovensko

  Šarpej a jej rozprávkové dobrodružstvá

Komedie / Drama / Dobrodružný

USA, 2011, 90 min

 • matthew.17
  ***

  Áno je "klišatý" film z produkcie Disney Channel. Áno má to skvostný happy end, áno nie je tam takmer nič čo by ste v iných filmoch ešte nevideli. ALE. Hlavnú rolu má tá najlepšia mrcha Disneyho filmov, cast je viac než sympatický či už ten zvierací alebo herecký, a ruku na srdce. Kto z nás nikdy nebol v situácii v akej je vo filme Sharpay??(11.9.2011)

 • suzanne1997
  ***

  Průměrná komedie o počátečním neúspěchu a nápravě jedné rozmazlené fifleny, která chce svou vlastní uklízečku, pokojskou a postel s nebesy. Byly okamžiky, kdy jse se smála, ale také ty, které bych jako moc zábavné nepopsala a proto je raději přeskočila, tenhle film doporučuji těm, kteří mají rádi High School Musical, ostatním bude tento film připadat jako naprostá blbost. Já osobně sama za sebe říkám, že to nebylo špatné, ale přitom mě to nijak neoslovilo.(4.3.2015)

 • filipes.lu
  odpad!

  Dovolím si dát Šarpejovi tohle hvězdné ohodnocení po 40 minutách filmu. Nevím, jestli je hlavní herečka čerstvě po lobotomii, že tenhle kšeft vůbec vzala. Není to ani vtipné, není to ani průměrné. Prostě to je a to je největší slabina filmu. Od prvních minut jsem zíral s otevřenou hubou a nechápal, kde se bere tolik afektovanosti, přehrávání a zvrhlosti. Upřímně se přiznám, že na film jsem klikl z podzření, že film bude opravdu o šarpejovi. Nakonec jsem se psů opravdu dočkal, ale bohužel těch nejmíň sympatickejch, který v psí říši jsou. Finální verdikt je ten, že by filmaři udělali líp, kdyby skutečně 90 minut natáčeli šarpeje na procházce klidným parkem. Ufff...(18.9.2011)

 • Sidder
  **

  Od tohohle filmu jsem dostal přesně to co jsem očekával. Jediné plus snad můžou být někdy efektní a přesto stále stejná hudební čísla. To jak vždycky přesně vystihovala dějovou situaci v příběhu mi lezlo na nervy. Celkově naprosto předvídatelné, stále stejné a dokonce ani má oblíbenkyně tentokrát téměř nic nezachránila. Jedna hvězda za těch pár dobrých nápadů a druhá za sexy taneček na začátku.(23.10.2011)

 • Rosaviva
  **

  High School Musical opravdu nepovažuju za nějáký filmový skvost, spíš naopak, ale když mám mizernou náladu tak mi dokáže svou blbostí zvednout náladu. A Sharpay je moje jediná oblíbená postava, má úžasný vlasy, oblečení a jako jediná tam z nich má talent a umí udělat show a Ashley Tisdale jí podle mě hraje výborně. Tohle byl jediný důvod proč jsem se na tenhle film vůbec chtěla podívat, protože když jsem poprvé četla obsah tohohle filmu, myslela jsem si, že je to jen špatný vtip a on nebyl. Vůbec nic jsem od toho nečekala a i tak jsem byla zklamaná. Ashley Tisdale podle mě hrozně přehrávala, občas měla úžasný šaty ale její vlasy většinu času působili jako paruka. A co mi přišlo nejhorší? Čekala jsem tu stejnou mrchu Sharpay jako v HSM, a dočkala jsem se jí v divné verzi jen v počátečních minutách, pak se změnila v "normální holku." Tenhle film byl tak neuvěřitelně naivní, že jsem až kroutila hlavou. Na tomhle dnešní děti vyrůstají? Že odjedou do velkého města, potkají super kluka, nastěhují se do strašného bytu, který jako mávnutím kouzelného proutku změní tak, že bych se tam i nastěhovala, jdou na konkurz, trošku se to zvrtne, ale nakonec vystrnadí hlavní hvězdu a nahradí jí oni samotní. A proboha, takováhle divadelní hra na Brodwayi? Tak to snad nemůžou myslet vážně! A ani písničky tam nebyli něják okouzlující a chytlavé. 2*(20.9.2011)

 • - Ashley Tisdaleová a Austin Butler si spolu zahráli již ve filmu Příšerky z potkroví (2009), kdy si zahrály sestřenici a bratrance. (Mr.Hudson)

 • - Je to již podruhé, co spolu Cameron Goodman a Ashley Tisdaleová spolupracovali před kamerou. Poprvé tomu bylo v seriálu The Suite Life Goes Hollywood. (Mr.Hudson)

 • - Ashley Tisdaleová během natáčení nosila blond paruku. (Mr.Hudson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace