Sharpay a její báječné dobrodružství (TV film)

Sharpay's Fabulous Adventure

Šarpej a jej rozprávkové dobrodružstvá

Komedie / Drama / Dobrodružný

USA, 2011, 90 min

• Amalberga

V prvních minutách jsem málem ohluchla kvůli ječivému hlasu Ashley Tisdale. Zápletka je neuvěřitelně hloupá, primitivní a nelogická. Sharpay neustále plácá nesmysly, které se asi očekávají od blbé rozmazlené blondýny. Mám z toho pocit, že lidé jsou zaujatí proti Hannah Montaně ve filmu, která byla o trochu lepší a na ČSFD má daleko horší hodnocení. Nechápu to.(2.6.2016)

Áno je "klišatý" film z produkcie Disney Channel. Áno má to skvostný happy end, áno nie je tam takmer nič čo by ste v iných filmoch ešte nevideli. ALE. Hlavnú rolu má tá najlepšia mrcha Disneyho filmov, cast je viac než sympatický či už ten zvierací alebo herecký, a ruku na srdce. Kto z nás nikdy nebol v situácii v akej je vo filme Sharpay??(11.9.2011)

• Ev.D.

Tohle jsem kdysi viděla v telce (samozdřejmě omylem) a je to totálně trapné. Vydržím toho dost ,ale takovej nával růžové je nad moje síly. Růžový kabátek, růžový šatičky, růžový klobouček, růžovej pejsek, růžový kravinky všude kolem. Jestli existuje fobie na růžovou tak jí asi trpím protože jinak to fakt nejde.(30.12.2012)

• Sidder

Od tohohle filmu jsem dostal přesně to co jsem očekával. Jediné plus snad můžou být někdy efektní a přesto stále stejná hudební čísla. To jak vždycky přesně vystihovala dějovou situaci v příběhu mi lezlo na nervy. Celkově naprosto předvídatelné, stále stejné a dokonce ani má oblíbenkyně tentokrát téměř nic nezachránila. Jedna hvězda za těch pár dobrých nápadů a druhá za sexy taneček na začátku.(23.10.2011)

Je to přerůžovělé, přeblondované, je tam strašně moc serepetiček, zbytečností a je to plný klišé... ale tak nějak mám Ashley pro její dravost a tu výborně zápornou roli HSM celkem ráda. Je typickým produktem DCH, ale tak proč ne? Pro mě je teda lepší koukat se na tyhle připitomělé úsměvy a záplavu patosu než nějakej debilní krvák, kde hrdina postřílí padesát záporáků šestiranným koltem...(30.12.2011)

• - O drobné cameo v tomto filmu projevila původně zájem Vanessa Anne Hudgens. Během interview 21. března 2010 na stanici MTV však Ashley Tisdaleová sdělila, že je Hudgensová příliš vytížena propagováním svých filmů a ve snímku se nakonec neobjeví. (Mr.Hudson)

• - Ashley Tisdaleová a Austin Butler si spolu zahráli již ve filmu Příšerky z potkroví (2009), kdy si zahrály sestřenici a bratrance. (Mr.Hudson)

• - Během závěrečných titulků si můžete všimnout Ryana Evanse (Sharpayina filmového bratra, kterého hraje Lucas Grabeel), ovšem pouze pokud sledujete verzi určenou pro Disney Channel. Tato scéna chybí na DVD a Blu ray verzi filmu a dokonce není zahrnuta ani v bonusech. (Mr.Hudson)