Sharpay a její báječné dobrodružství (TV film)

Sharpay's Fabulous Adventure

Šarpej a jej rozprávkové dobrodružstvá

Komedie / Drama / Dobrodružný

USA, 2011, 90 min

• Ev.D.

Tohle jsem kdysi viděla v telce (samozdřejmě omylem) a je to totálně trapné. Vydržím toho dost ,ale takovej nával růžové je nad moje síly. Růžový kabátek, růžový šatičky, růžový klobouček, růžovej pejsek, růžový kravinky všude kolem. Jestli existuje fobie na růžovou tak jí asi trpím protože jinak to fakt nejde.(30.12.2012)

Je to přerůžovělé, přeblondované, je tam strašně moc serepetiček, zbytečností a je to plný klišé... ale tak nějak mám Ashley pro její dravost a tu výborně zápornou roli HSM celkem ráda. Je typickým produktem DCH, ale tak proč ne? Pro mě je teda lepší koukat se na tyhle připitomělé úsměvy a záplavu patosu než nějakej debilní krvák, kde hrdina postřílí padesát záporáků šestiranným koltem...(30.12.2011)

Áno je "klišatý" film z produkcie Disney Channel. Áno má to skvostný happy end, áno nie je tam takmer nič čo by ste v iných filmoch ešte nevideli. ALE. Hlavnú rolu má tá najlepšia mrcha Disneyho filmov, cast je viac než sympatický či už ten zvierací alebo herecký, a ruku na srdce. Kto z nás nikdy nebol v situácii v akej je vo filme Sharpay??(11.9.2011)

• Rosaviva

High School Musical opravdu nepovažuju za nějáký filmový skvost, spíš naopak, ale když mám mizernou náladu tak mi dokáže svou blbostí zvednout náladu. A Sharpay je moje jediná oblíbená postava, má úžasný vlasy, oblečení a jako jediná tam z nich má talent a umí udělat show a Ashley Tisdale jí podle mě hraje výborně. Tohle byl jediný důvod proč jsem se na tenhle film vůbec chtěla podívat, protože když jsem poprvé četla obsah tohohle filmu, myslela jsem si, že je to jen špatný vtip a on nebyl. Vůbec nic jsem od toho nečekala a i tak jsem byla zklamaná. Ashley Tisdale podle mě hrozně přehrávala, občas měla úžasný šaty ale její vlasy většinu času působili jako paruka. A co mi přišlo nejhorší? Čekala jsem tu stejnou mrchu Sharpay jako v HSM, a dočkala jsem se jí v divné verzi jen v počátečních minutách, pak se změnila v "normální holku." Tenhle film byl tak neuvěřitelně naivní, že jsem až kroutila hlavou. Na tomhle dnešní děti vyrůstají? Že odjedou do velkého města, potkají super kluka, nastěhují se do strašného bytu, který jako mávnutím kouzelného proutku změní tak, že bych se tam i nastěhovala, jdou na konkurz, trošku se to zvrtne, ale nakonec vystrnadí hlavní hvězdu a nahradí jí oni samotní. A proboha, takováhle divadelní hra na Brodwayi? Tak to snad nemůžou myslet vážně! A ani písničky tam nebyli něják okouzlující a chytlavé. 2*(20.9.2011)

• zdenny

Američani si zvykli dělat hvězdu z každé debilní krávy, která se po obchodní stránce dobře dětem prodává. Nemám nic proti byznysu a pokud si to obecenstvo žádá... Jenže, je toto opravdu to, co by chtěly americké děti vidět anebo je jim to servírováno tak trochu násilím, čímž je u nich naprosto dokonale zabíjen cit pro filmové umění (a nejen pro ně). Myslím, že ani nemá cenu tuto totální hovadinu nějak rozebírat. Díval jsem se na to jen proto, že se na to těšila má jedenáctiletá dcera. No upřete to dítěti? Každopádně mé dcery mají to štěstí, že mají otce, který jim umí nuance týkající se pubescentních filmů vysvětlit.(5.10.2011)

• - Je to již podruhé, co spolu Cameron Goodman a Ashley Tisdaleová spolupracovali před kamerou. Poprvé tomu bylo v seriálu The Suite Life Goes Hollywood. (Mr.Hudson)

• - Ashley Tisdaleová a Austin Butler si spolu zahráli již ve filmu Příšerky z potkroví (2009), kdy si zahrály sestřenici a bratrance. (Mr.Hudson)

• - O drobné cameo v tomto filmu projevila původně zájem Vanessa Anne Hudgens. Během interview 21. března 2010 na stanici MTV však Ashley Tisdaleová sdělila, že je Hudgensová příliš vytížena propagováním svých filmů a ve snímku se nakonec neobjeví. (Mr.Hudson)