Reklama

Reklama

VOD (1)

Začínajúca herečka a speváčka Sharpay Evansová dostane po výstupe v Lava Springs ponuku, aby hrala v broadwayskom muzikáli. Prehovorí otca, aby jej kariéru v New Yorku financoval. Otecko – pravdaže – svojej milovanej dcére všetko splní, ale len s určitou podmienkou. Musí do mesiaca dokázať, že sa na Broadwayi presadí. Inak sa musí vrátiť domov a pracovať v rodinnej firme. Keď Sharpay dorazí na konkurz, zistí, že nepozvali ju, ale jej psieho miláčika Boi. Ako sa ambiciózna Sharpay vyrovná s týmto problémom, aby sa nemusela s hanbou vrátiť domov? (TV JOJ)

(více)

Recenze (29)

suzanne1997 

všechny recenze uživatele

Průměrná komedie o počátečním neúspěchu a nápravě jedné rozmazlené fifleny, která chce svou vlastní uklízečku, pokojskou a postel s nebesy. Byly okamžiky, kdy jse se smála, ale také ty, které bych jako moc zábavné nepopsala a proto je raději přeskočila, tenhle film doporučuji těm, kteří mají rádi High School Musical, ostatním bude tento film připadat jako naprostá blbost. Já osobně sama za sebe říkám, že to nebylo špatné, ale přitom mě to nijak neoslovilo. ()

matthew.17 

všechny recenze uživatele

Áno je "klišatý" film z produkcie Disney Channel. Áno má to skvostný happy end, áno nie je tam takmer nič čo by ste v iných filmoch ešte nevideli. ALE. Hlavnú rolu má tá najlepšia mrcha Disneyho filmov, cast je viac než sympatický či už ten zvierací alebo herecký, a ruku na srdce. Kto z nás nikdy nebol v situácii v akej je vo filme Sharpay?? ()

Reklama

zdenny odpad!

všechny recenze uživatele

Američani si zvykli dělat hvězdu z každé debilní krávy, která se po obchodní stránce dobře dětem prodává. Nemám nic proti byznysu a pokud si to obecenstvo žádá... Jenže, je toto opravdu to, co by chtěly americké děti vidět anebo je jim to servírováno tak trochu násilím, čímž je u nich naprosto dokonale zabíjen cit pro filmové umění (a nejen pro ně). Myslím, že ani nemá cenu tuto totální hovadinu nějak rozebírat. Díval jsem se na to jen proto, že se na to těšila má jedenáctiletá dcera. No upřete to dítěti? Každopádně mé dcery mají to štěstí, že mají otce, který jim umí nuance týkající se pubescentních filmů vysvětlit. ()

Ev.D. odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle jsem kdysi viděla v telce (samozdřejmě omylem) a je to totálně trapné. Vydržím toho dost ,ale takovej nával růžové je nad moje síly. Růžový kabátek, růžový šatičky, růžový klobouček, růžovej pejsek, růžový kravinky všude kolem. Jestli existuje fobie na růžovou tak jí asi trpím protože jinak to fakt nejde. ()

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

High School Musical opravdu nepovažuju za nějáký filmový skvost, spíš naopak, ale když mám mizernou náladu tak mi dokáže svou blbostí zvednout náladu. A Sharpay je moje jediná oblíbená postava, má úžasný vlasy, oblečení a jako jediná tam z nich má talent a umí udělat show a Ashley Tisdale jí podle mě hraje výborně. Tohle byl jediný důvod proč jsem se na tenhle film vůbec chtěla podívat, protože když jsem poprvé četla obsah tohohle filmu, myslela jsem si, že je to jen špatný vtip a on nebyl. Vůbec nic jsem od toho nečekala a i tak jsem byla zklamaná. Ashley Tisdale podle mě hrozně přehrávala, občas měla úžasný šaty ale její vlasy většinu času působili jako paruka. A co mi přišlo nejhorší? Čekala jsem tu stejnou mrchu Sharpay jako v HSM, a dočkala jsem se jí v divné verzi jen v počátečních minutách, pak se změnila v "normální holku." Tenhle film byl tak neuvěřitelně naivní, že jsem až kroutila hlavou. Na tomhle dnešní děti vyrůstají? Že odjedou do velkého města, potkají super kluka, nastěhují se do strašného bytu, který jako mávnutím kouzelného proutku změní tak, že bych se tam i nastěhovala, jdou na konkurz, trošku se to zvrtne, ale nakonec vystrnadí hlavní hvězdu a nahradí jí oni samotní. A proboha, takováhle divadelní hra na Brodwayi? Tak to snad nemůžou myslet vážně! A ani písničky tam nebyli něják okouzlující a chytlavé. 2* ()

Galerie (33)

Zajímavosti (5)

  • Ashley Tisdaleová během natáčení nosila blond paruku. (Mr.Hudson)
  • O drobné cameo v tomto filmu projevila původně zájem Vanessa Anne Hudgens. Během interview 21. března 2010 na stanici MTV však Ashley Tisdaleová sdělila, že je Hudgensová příliš vytížena propagováním svých filmů a ve snímku se nakonec neobjeví. (Mr.Hudson)
  • Je to již podruhé, co spolu Cameron Goodman a Ashley Tisdaleová spolupracovali před kamerou. Poprvé tomu bylo v seriálu The Suite Life Goes Hollywood. (Mr.Hudson)

Reklama

Reklama