DJ Divák (TV pořad)

Hudební

Česko, 2005, 120 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

• MM_Ramone

„Dj divák“ je interaktívna relácia českej hudobnej televízie Óčko, v ktorej si môžete vybrať ľubovolný videoklip. Pokiaľ sa vami zvolená skladba nachádza v ich rozsiahlom archíve, tak ju pustia do vysielania. Relácia sa vysiela naživo každý pracovný deň od 14:00 hod. Požiadať o zahratie skladby je možné prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo SMS. Občas moderátori vyrážajú aj priamo do terénu, takže ak budete mať na nich šťastie, môžete si nechať zahrať klip od vašeho obľúbeného interpreta priamo z ulice. *(11.2.2011)

• Kothy

Známý pořad TV Óčko. Zavoláte si nebo pošlete SMS a oni vám zahrají song na přání a ještě obdržíte malý dárek. Dřív jsem to hodně sledoval, teď už tolik ne.(21.2.2013)

Moc nechápu co to tady dělá, ale budiž. Na Očko se moc často nedívám, ale tenhle pořad si pamatuju. Nemám ani páru jak něco podobného ohodnotit, takže dám průměr - některé písničky se mi líbí - jiné ne!(23.5.2011)

• Herr_Flick

Co všechno se té CSFD jenom neobjeví... V porovnání s jinými za 20%(19.8.2011)

• sskrblik

Většinou nějaký šampón nebo načančaná barbienka se pokouší o vtip a pustí klip za peníze. Není jednodušší si to pustit na internetu? Hold marketing je marketing.(31.7.2011)

• Snathoras

Jako malý se špatným vkusem na hudbu jsem to sledoval každý den a občas docela vážně uvažoval, že bych si nechal nějakou písničku zahrát...jak já byl hloupý(5.4.2013)

• h.madlenka

Nikdy jsem úplně nepochopila smysl toho, že mi tam nějaký hrozně happy moderátor (možná) pustí písničku, když si ji můžu mnohem rychleji (a jistěji) pustit sama...(24.10.2011)