Jedna z nejpovedenějších komedií s nesmrtelným Belmondem, kterého doplnila okouzlující Raquel Welch. Nezapomenutelné hlášky a vtip v každém záběru opravdu stojí za to. Zkrátka tuhle záležitost by si neměl nechat ujít nikdo, natož fanoušek Belmonda. Vřele doporučuji, neboť na mne to udělalo veliký dojem už když jsem ji viděl poprvé jako malý kluk. 90%(18.11.2010)

• Marek1991

Je pre mňa až neuveriteľné pozerať na film zo 70. rokov s tak krásnou a tam aj celkom mladou Raquel Welch, priam na nej nechávať oči a pritom by mohla byť moja babka, nádhera. Škoda, že film si ma vôbec nezískal, bolo to také pobehovanie, bláznenie sa, prišlo mi to veľmi umelé a tie scénky dosť nezmyselné. Bolo vidieť, že sa snažia ukázať poprsie Rachel čo najviac, že vyrábali exibicionistické scény, ktoré ani nemali nejaký súvis a logickú spojitosť. Príbeh a dej proste mimo mňa, navyše sa mi zdalo, že mi film rýchlo ubehol napriek tomu, ako ich občas zvyknem inak pozerať. Vtipné mi prišlo len máločo a preto ošial nad týmto filmom považujem za prehnaný.(17.3.2014)

Jó, to byly časy, kdy ještě Frantíci uměly točit filmy! Možná to není intelektuální humor (k tomu to má tak daleko jako Bruno Ferrari k mužnému svůdci), ale Belmondo je prostě Belmondo a způsob, jakým pronáší ty své hlášky, je prostě nezapomenutelný! Takže ještě než si zapálíte svou poslední cigaretu, mrkněte na to.(1.1.2010)

„A pak ji znásilnil!“ - „Čtyřikrát, z toho jsem si třikrát spletl pokoj.“ Úchvatný Bebel ve dvojroli narůžovělého Ferrari a kaskadéra tří tváří (rozverná, retardovaná a porostlá srstí), Cosmova ústřední melodie, co se diváka chytne jak měsíc abstinující klíště, mokrá "pak si ty oči ze mě zase vezměte" Raquel a salva rozpustilých gagů z vyhlášené francouzské kuchyně smíchu. Jinými slovy ta nejlepší esence Belmonda jakožto archetypu nespolehlivého svůdce. To znamená plodit ano, k výchově už raději nepustit..(13.11.2012)

• Frajer42

No tedy jako komedie nefunguje film totálně. Příběh je zde strašně přízemní, ale nedělalo mi naprosto žádný problém se bez přehnaně zvýšené hladiny nudy v krvi prokoukat až do konce. Například takový Muž z Acapulca se mi však líbil nesrovnatelně víc, protože měl něco co zde zcela chybí - humor. Což je v komedii prvek dost podstatný. Chybí-li v komedii humor, tak se těžko chytím něčeho dalšího. Nezasmál jsem se ani jednou. Asi každý považuje za vtipné něco jiného. Dávám 2* přičemž nemám nejmenší tušení za co dávám tu druhou.(13.5.2012)

• - Jean-Paul Belmondo byl svou dvojrolí nadšen, protože v ní mohl kombinovat humor a akci. Měl radost, že se může vyřádit ve svých dvou nejoblíbenějších žánrech. (Pierre)

• - Ve 49té minutě bojuje Mike (Belmondo) s tygrem, po boji má rozepnutou košili, pomačkanou a rozepnutou bundu, špinavé kalhoty z válení po zemi a rozcuchané vlasy. Pak odběhne ze scény a v následujícím střihu vybíhá z lesa se zapnutou košilí, zapnutou a vyžehlenou čistou bundou, čistými kalhotami a uhlazenými vlasy. (Ivoman)

• - Když italský režisér naposledy posílá Mika Gauchera (Jean Paul Belmondo) spadnout ze schodů, unavený Mike při chůzi spadne a roztrhne si pravou nohavici u kolene. V dalším záběru už ale má kalhoty bez díry. (MatyasF)