Plukovník Martin (Bruce Boxleitner) má před sebou těžký den. Kvůli napjatým vztahům mezi veřejností a vládou je poprvé v historii dovoleno skupince reportérů navštívit proslulou vojenskou základnu v Oblasti 51. Martin jako velitel základny musí dohlédnout, aby byli reportéři uchlácholeni pár technickými zázraky vojenského výzkumu a přesvědčit reportéry i veřejnost, že v Oblasti 51 žádní mimozemšťané ani jejich technologie nejsou a nikdy nebyli. Jenže to samozřejmě není pravda a mimozemský tvor, který je na základně držen a pod směsí drog nucen poslouchat rozkazy lidí už 25 let, si ke vší smůle dnešek vybere jako den úniku a neváhá při něm likvidovat každého, kdo se mu postaví do cesty. (korbitch22)

PetrPan

Famózní prča s kanálem Syfy v Oblasti 51 a strašlivým mimozemským predátorem s působivým přízviskem Lady Smrt a fyziognomií vzrostlého důchodce s chodítkem. A pozor není sám! Potkáme tu i Pacienta Nulu, nejńebezpečnějšího extraterestriala ze všech, béře na sebe totiž podobu kohokoliv se dotkne, v reále totiž vypadá jako latexová figurína bez tělesných vývodů, není se tedy čemu divit. Pak je tu ještě Malý Čert, mládě strašlivé Lady a vzhledem k tomu, že mi nepřipadají vhodné vtípky na tělesně postižené, nebudu jej k ničemu přirovnávat. Do Oblasti 51 jsou po letech zástěrek a lží konečně pozváni novináři a nejsou jen tak ledajací, investigativní blondýna, hezký to oxymoron, že?, seladon, dementní fotograf a vcelku sympatická kameramanka, ovšem s vybavením pro natáčení homevidea. A začnou se dít podivuhodné věci, v podzemí lupne, ve vojácích hrkne a na světě je další filmový průser. Zábava však zaručena! ()

JASON_X

Ryze béčková záležitost a naprosto pohodová, odlehčená zábava (k jejímuž docenění je ale zapotřebí smyslu pro nadsázku). Nebýt mizerné ruční "videofilmové" kamery, dám bez váhání čtyři. Pobaví rozkošně hloupoučký scénář, potěší odkazy na Alieny a The Thing, úsměvy na tváři vyloudí oldschooloví emzáci i roztomile oldschoolové triky jak ze Star Treku šedesátých let. V postavě J Roda pak škodolibě vítám vtipné zparodování hvězdněválkového supertrapáka Mistra Joudy. A Rachel Miner jako nekompromisní vojanda je třešničkou na dortu. Silný divácký zážitek a naprosto dokonalý materiál k důkladnému mozkovému klystýru. ()

Campbell

No dobře byla to kravina, ale musím říct že masky byly fakt prvotřídní, tentokrát žádné digitální efekty ale staromodní slizké monstrum za což jsem byl dost rád. A on byl film i celkem zábava, neustále se něco dělo takže se člověk nenudí a krve bylo taky celkem dost, bohužel horší to bylo s celkovým filmem. Tenhle film je strašně debilní a celej ten příběh byl fakt tragickej a to nemluvím o debilním chování postav. Ale i tak mi to ty masky zpříjemnily. ()

ricci.s

No to som si zase doprial pekné sústo na dobrú noc. Aj keď som vedel, že to bude blbosť, netušil som, že až taká veľká. Partia novinárov a vojakov v hangároch a vraždiaci alieni, nápad ako šitý rovno do kontajnera. Najkomickejšie boli masky, to fakt nemohli myslieť vážne. Jediné malé plus by som dal za poniektoré podarené gore-scénky, ktoré to zachraňujú od úplnej žumpy. Ináč je to zabitý a pochovaný čas! Dávam 10% a rýchlo vypínam počítač, aby som si to ešte nerozmyslel. ()

playboxguest

Náhodou zábavné béčko o ufounkovi, kterej se rozhodl vymýtit celou Areu 51 zrovna v den, kdy se do ní vydávají senzace chtiví novináři. Halda nesympatických postav, přehrávání, pár emzáčků, hlášky vystřihnuté z Blesku, situace, které vydají na nejeden žánr. U kdejakýho áčkovýho nebo indie kousku valím na toaletu, aniž bych pauzovala, tady mi to bylo skoro líto a do konce jsem si počkala. Znova už jedenapadesátku určitě nesjedu, nejspíš už by mi tak nesedla, na jedno zkouknutí to každopádně byla prčopudná fantasie připomínající přiblblé vyvražďovačky z osmdesátek. ()