• Roumen
  ***

  Jakožto odpůrce HIMYM jsem ohledně tohohle typu seriálů poněkud chladný, avšak Friends with benefits přináší v poslední době poměrně oblíbené, diskutované (i praktikované) ústřední téma a kromě blonďaté hřívy hlavního hrdiny ani neurazí. Odpočinkový seriál na všední podvečer, po třech dílech slušné 3*.(23.8.2011)

 • bobrux
  **

  Nejsem si zcela jistý, školy na to nemám, ale neměl by komediální seriál diváka bavit? Ono když se půl dílu nezáživně tlachá o ničem, tak to pár vtipných momentů nezachrání. Možná by to prázdno dokázaly z šedi vytáhnout postavy, ale jejich nezajímavost a plochost jen umocňuje nudu (Sara v podání Danneel Harris budiž výjimkou potvrzující pravidlo).(5.9.2011)

 • novoten
  **

  Když není žádná postava vyloženě sympatická, je něco špatně. A když se za vztahový sitcom vydává něco, kde mají téměř všechny hlavní charaktery každou epizodu sex s někým jiným než minule, je toho špatně trochu víc. Friends with Benefits vykrádají zápletkami i stylem humoru Přátele, HIMYM i třeba Happy Endings a nepřidají k tomu ani špetku originality. Celou sérii (která zaslouženě zůstane sérií jedinou) jsem tak byl ochoten přetrpět jen kvůli kráse Danneel Ackles a Jessicy Lucas.(29.10.2011)

 • Košoun
  ****

  (Po třech prvních epizodách) Sitcomy na téma "parta přátel" mají jeden velký problém: Jsou stále srovnávány s úspěšnými seriály Přátelé a HIMYM, které co si budeme povídat mají kolísavou kvalitu, kterou jí odpouštíme jen proto, že to už je "klasika". Friends With Benefits, i když nejsou v ničem originální, působí svěže a jsou více odvážní. Postavy jsou napsány dobře, zatím nemám problém ani s hereckou stránkou. Sympatie však zatím nechám stranou, u hlavního Bena si nějak nejsem jistý, jestli Ryan Hansen (který exceloval ve Veronice Mars) byl správnou volbou nebo spíš jestli jeho účes byl správnou volbou :). Ale tak i tak, tenhle seriál je pohodovým sitcomem (i když nečekejte nekonenčné výbuchy smíchu, spíš vytvralý dlouhý úsměv), který se dá rozhodn doporučit.(19.8.2011)

 • IQ Tiqe
  **

  Po 2 dílech: Slabý odvar Přátel, HIMYM apod typu sitcomu o přátelích, kteří se scházejí s řeší všelijaké problémy, zejména pak vztahy. Zatím mám averzi k Benovi, nesedí mi. Pokud jde o humor, tak je to průměr, lehce pod úrovní letošního Happy Endings. Po 9 dílech: Koukatelný seriál, pokud potřebujete zabít čas. (ačkoliv 7. díl mě dokonce párkrát rozesmál)(6.8.2011)