Harry's Law (TV seriál)

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2011 - 2012, 24 h 22 min (Minutáž: 34x43 min)

Tvůrci:

David E. Kelley

Michael Lohmann

Kathy Bates, Nate Corddry, Christopher McDonald, Brittany Snow, Beatrice Rosen, Camryn Manheim, Daisy Betts, Kirk B.R. Woller, Derek Webster, Ann Cusack, James Logan, Jordan Wall, James Eckhouse, Jay Harrington, Don McManus, Jason Alexander, John Billingsley, Mark Valley, Izabela Vidovic, Rebecca Lowman, Adam Rose, James DuMont, John Cothran Jr., Matt Servitto, Mark L. Taylor, Max Gail, Romy Rosemont, Aaron Lustig, Quinton Aaron, Teddy Sears, Amy Aquino, Aml Ameen, Melissa Tang, Brent Jennings, James Avery, William Stanford Davis, Necar Zadegan, Christian Clemenson, John Aylward, José Zúñiga, Finn Wittrock, Casey Sander, Chance Moore, Brady Smith, Candice Patton, Paul Ganus, Spencer Garrett, Josh Bednarsky, Matt Cook, Ian Reed Kesler, Neil Brown Jr., Noel Arthur, Ron Roggé, Varant Carletti, Larry Cedar, Kristin Burke, Gregg Daniel, Michael Mantell, Erica Durance, Amy Sloan, Jordana Spiro, Maya Gilbert, Daphne Duplaix, Tracie Thoms, Maria Thayer, Sam Doumit, Jennifer Aspen, Nicole Cannon, Iris Almario, Stacy Edwards, Michael Hyatt, Laura Kai Chen, James Keane, Victor McCay, Sam Lerner, Sunkrish Bala, Samantha Futerman, Nancy Grace, John Lee Ames, Mary Jon Nelson, Brad Carter, Emily Liu, Paul Schackman, David Grant Wright, Peter Mackenzie, Johnny Ray Gill, Kerry O'Malley, David Norona, Link Baker, Tom Woodruff Jr., Tom Gallop, Dave Florek, Paul Greene, Lawrence Mandley, Ava Acres, Anne Betancourt, Richard Whiten, Tim Conlon, Alex Arleo, Jeff Corbett, Deidrie Henry, Halle Charlton, Keong Sim, Scott MacDonald, Elizabeth Pan, Allan Graf, Jodi Harris, Scott Klace, Earl Billings, Sarayu Blue, Alison Martin, Vito D'Ambrosio, Michael Dempsey, Ayumi Iizuka, Tonja Kahlens, Trevor Jackson, Stephanie Escajeda, Carla Jimenez, Rodney J. Hobbs, Gonzalo Menendez, Dohn Norwood, Carole Gutierrez, Susan Leslie, Victor Varnado, A. Russell Andrews, Chris Butler, Jorge-Luis Pallo, Bob Bancroft, Jon Bernthal, Jai Rodriguez, Ryan Malgarini, Christopher Darga, Justine Lupe, Jim Jansen, Jill Remez, Irene Keng, Ivar Brogger, Rolando Molina, Christine Dunford, Fred Ochs, Frank Renzulli, Logan Fahey, Azie Tesfai, Onahoua Rodriguez, Shanica Knowles, Julie Berlin, Robert Neary, Adilah Barnes, Michael B. Silver

Brett Spiegel

Scénografie:

Charles M. Lagola

Kostýmy:

Lisa Eisler

Moc pěkný to seriálek. Některé díly umí dojmout či povzbudit. :-) A výkon Christophera McDonalda je prostě fenomenální. Těžko popisovat, to se musí vidět. :-D EDIT: Hvězda dolu za druhou řadu. Rozšířenim tý kanceláře seriál ztratil tu "útulnost" a "domáckost"... Teď je z toho jen další obyčejná právničina. Sice aktuální a proslovy před porotou jsou furt skvělý ... ale ta "roztomilost" je dávno pryč. Epizody z první série jako to s tou chudou černoškou už asi těžko překonaj...(17.9.2011)

• jakoby

Pravnicka, ktera ma ve sve kancelari jeste regaly s botama. Jinak nic noveho, moje oblibena Kathy Bates je tu takova neenergicka, starnouci , epizody vicemene nudne. Serial neprinasi nic prevratneho , ale neurazi. Serial byl puvodne psany pro muze - pravniku ale kdyz se objevila na konkurzu Kathy bylo rozhodnuto o zmene.Cetla jsem to v casopise Entertaiment today.(31.5.2011)

Přišel jsem k tomu seriálu jako slepý k houslím a povím jen jedno. První série byla dokonalá 100% Druhá je o hodně chladná což mi nějak začíná vadit. 80 %(13.5.2012)

• NinadeL

Takový hodně tradiční Kelley právnický seriál. V hlavní roli lehce potrhlá starší právnička, která ráda střílí kachny. Zajímavostí je, že v polovině 2. série Kelley zůročil svou práci na pilotu k nerealizovanému seriálu Wonder Woman a ukázalo se, proč právě on by superhrdinské věci dělat neměl.(4.5.2012)

• - V 22. díle 2. série se objevila postava Renee Raddickové (kterou hrála Lisa Nicole Carson). Tato postava byla jednou z hlavních postav v seriálu Ally McBealová (od r. 1997). Po letech se tak dozvídáme, že se z ní stala soudkyně. (Leeslie)