Mad Love (TV seriál)

Bláznivo zamilovaní

Komedie

USA, 2011, 13x22 min

Je trochu smutné, že v dobe keď zahraničné televízie bombardujú diváka množstvom sitcomov sa neujme aj jeden z najzaujímavejších pokusov a castingovo najnabitejšia 20 minútovka poslednej doby.Ťažko povedať, kde sa stala chyba, ale Ben, Larry, Kate a Connie by si ďalšie diely zaslúžili, takto ostane len jemné sklamanie z nedotiahnutého potenciálu. Za tie príjemné chvíle strávené v jeho spoločnosti však Mad Love každopádne stál.(24.5.2011)

• Lacike

Hodnotenie po troch dieloch: Vdaka tomu, ze to vykrada HIMYN to mal u mna serial od zaciatku nahnute, ale na druhej strane som sa tesil kvôli skvelemu obsadeniu ustrednej štvorky. Vysledok je ale jedna velka slabota, ktora proste vobec nefunguje a ani raz som sa poriadne nezasmial. Darmo, ze hercov mam rad, ale ich postavy ma vobec nezaujali.(9.9.2011)

• McClane

Hodnocení pilotu: Je jasný, že ne každý seriál může být odlišný, než cokoliv jiného, co tu kdy bylo, ale tohle je moc. HIMYM z toho křičí na sto honů a ačkoli v současnosti (šestá série) HIMYM hodně upadá, pořád vede o parník nad Mad Love. 30%. P.S. Stále čekáme na první komentář, kde nebude zminěno HIMYM:DDD(1.3.2011)

Já vím. Příběh je povědomý, zápletky jednotlivých dílů občas v hlavě naskočí a postavy vedené vypravěčem v první chvíli vyvolají pocit, že to s podobností někdo nevídaně přepálil. Jenže je tu ještě jeden aspekt - onen příjemný pocit, který jiné sitcomy á la New York rozdávají v jednom kuse. Mad Love se k nim sice nestihne přidat v celé své kráse, protože zaváhání ve sledovanosti se u potenciálních hitů těžko odpouští, ale já mám pro ně nejen díky skvělému obsazení (v čele s nezastavitelným Labinem) jenom slova chvály. Tenhle seriál si zrušení nezasloužil.(9.11.2011)

Hodně mě mrzí, že seriál po 13 dílech utnuli nedokončený. Atmosférou a humorem mi připomíná kombinaci Přátel a HIMYM (dokud HIMYM stál za to), a přitom je aspoň pro mě sympatičtější než HIMYM. Poslední dobou je nouze o 20minutové sitcomy, při kterých se zasmějete víc než párkrát, a tohle je jeden z nich. Čtveřice hrdinů k sobě pasuje, Sarah mám rád z jiných seriálů, Jasna znám jen z Prciček a sem zapadá, Judy je pro sitcom jak stvořená a Tylera vidím poprvé v životě, ale taky hraje výborně. Paradoxně poslední 2 jmenovaní jsou hlavními tahouny zábavy. Seriál má spád, humor je postavený na zlomyslnosti, až cynismu a kromě toho, že neobsahuje nic, co by mě rozčilovalo, tak mě baví. 80%.(3.7.2011)