Mad Love (TV seriál)

Bláznivo zamilovaní

Komedie

USA, 2011, 13x22 min

Je trochu smutné, že v dobe keď zahraničné televízie bombardujú diváka množstvom sitcomov sa neujme aj jeden z najzaujímavejších pokusov a castingovo najnabitejšia 20 minútovka poslednej doby.Ťažko povedať, kde sa stala chyba, ale Ben, Larry, Kate a Connie by si ďalšie diely zaslúžili, takto ostane len jemné sklamanie z nedotiahnutého potenciálu. Za tie príjemné chvíle strávené v jeho spoločnosti však Mad Love každopádne stál.(24.5.2011)

Je velká škoda, že kolikrát perspektivní sitcom se neujme a některé, co pravidelně vaří z vody, táhnou už na 7. sezónu. Vzpomněl jsem si na chvilku na o pár let starší, nedávno prolétnuvší na Prima Cool, seriál Back to You. Také zahrnoval několik standardních komediálních hvězd, ale jel s poměrně originální premisou, která sice čerpala ze starších děl, ale byla i dobře napsaná. Nemluvě o neobvyklém prostředí televizních zpráv. Tady máme obvyklé prostředí New Yorku, provařené z How I Met Your Mother. Ovšem kde se How I Met snaží jít zbytečně neobvyklými cestičkami, které se při opakovaném zhlédnutí omrzí, tady se jede standardní sitcomová rutina, do toho všeho s novodobými Beatrice a Benedicktem z díla Mnoho povyku pro nic od velkého Barda. Co se týče vlastního názoru, já se dobře bavil, Sarah Chalke po znechucení v již zmíněném seriálu How I Met zde hraje další verzi Elliot Reid. Jasona Biggse doufám všichni znají z "Prcičkovské" filmové série, ten tu nezklamává, ale občasný přesah s HIMYM je znát. Méně známý Tyler Labine (mně známý díky Reaperovi) skvěle zapadá do ústředního kvarteta stejně jako kouzelná Judy Greer.(4.6.2011)

Po pilotu: celkem zjevná a snad ani příliš neskrývaná kopírka HIMYM. Tento pocit navíc umocňuje "Stella" v jedné z hlavních rolí. Originalita tedy není silnou zbraní, naštěstí co se týče příběhu a vtípku, seriál zatím celkem funguje. EDIT: Po druhém díle hvězda nahoru, chemie mezi postavami funguje:)(16.2.2011)

Pět hvězd si to objektivně asi nezaslouží, ale já se u toho bavil vážně hodně a těšil jsem se na každej další díl. Ale teda: vážně nejde nezmínit HIMYM, páč Jason Biggs (Ben) je úplnej Ted; což je asi moje hlavní výtka. Nejhorší je, že má úplně stejnej hlas. Kdyby tam producent dosadil někoho jinýho (ne že by byl Jason špatnej. Naopak. Ale prostě to tu už bylo) a tu postavu scenáristi postavili nějak jinak, Mad Love se mohlo klidně uchytit. Je to hrozná škoda, potenciál tu byl. 85%(15.1.2013)

Já vím. Příběh je povědomý, zápletky jednotlivých dílů občas v hlavě naskočí a postavy vedené vypravěčem v první chvíli vyvolají pocit, že to s podobností někdo nevídaně přepálil. Jenže je tu ještě jeden aspekt - onen příjemný pocit, který jiné sitcomy á la New York rozdávají v jednom kuse. Mad Love se k nim sice nestihne přidat v celé své kráse, protože zaváhání ve sledovanosti se u potenciálních hitů těžko odpouští, ale já mám pro ně nejen díky skvělému obsazení (v čele s nezastavitelným Labinem) jenom slova chvály. Tenhle seriál si zrušení nezasloužil.(9.11.2011)