Molly pracuje se svým otcem jako soukromé očko, ale jednoho dne jí agent FBI Armon nabídne práci pro FBI. Brzy má dojít k soudu s jedním mafiánem a dcera jeho účetního by u sebe měla mít zcela klíčové důkazy. Alex ale důkazy zatím nikomu nedala a FBI se bojí o její život. Molly by tedy měla za úkol Alex ochránit a najít potřebné účetní knihy. Molly práci přijme jen proto, že je její otec gambler. Molly se bude vydávat za dívku jménem Brook. Aby se z Molly stala Brook, musí projít změnou vzhledu, která z ní udělá kočku. Brook je členkou sesterského spolku, jehož členkou je i Alex. Spolek vede Sasha, která je trochu starší než ostatní a Brook nemá ráda. Sasha je falešná. Brook se snaží sblížit s Alex, která není tak povrchní jako zbytek holek ve spolku. Trochu jiná je i Becky, spolubydlící Brook. Brook se hned první den seznamuje s mladíkem Nicholasem, který s ní sdílí vášeň pro motorky. Brook má být hloupá a povrchní, ale Molly se občas ve svojí roli ztratí a projeví se její skutečný charakter, který Nicholase okouzlí. Nicholas nakonec pozve Brook na rande, ale ona nejprve odmítá. Podle Armona se ale Nicholas celkem často pohybuje v blízkosti Alex, takže po Molly chce, aby Brook na rande s Nicholasem šla. Rande dopadne skvěle a dvojice se políbí. Brook si stále ještě nezamilovaly všechny holky ve spolku, ale to Brook napraví tím, že zajistí prodej všech maňásků jejího sesterstva. Maňásky si totiž nikdo kupovat nechtěl, ale Brook nafotila poměr jednoho profesora s dívkou z jiného spolku a profesor za fotky rád zaplatil tím, že koupil všechny maňásky. Z Brook se stala hrdinka, ale to nesla těžce Sasha, která se rozhodla Brook pomstít. Sasha nejprve za Brook pokorně přišla s nabídkou míru a dala jí náramek, který ji donutila nosit na důkaz jejich přátelství. Druhého dne ale vyšlo najevo, že ten náramek patří dívce jménem Cotton. Celou dobu někdo v domě kradl a Sasha zajistila, aby se všechny ukradené předměty našly právě u Brook. Z hrdinky se tak stal vyhnanec. Brook si to ale nenechala líbit a zjistila o Sashe, že se ve skutečnosti jmenuje zcela jinak a že celou dobu dívkám lhala. Brook si se Sashou promluvila a zjistila, že je kleptomanka, což je vlastně nemoc. Brook pak pomohla Sashe, aby ji dívky přijaly, i když je kleptomanka. Jen chvíli poté Brook zjistila, že se Alex schází s profesorem Tallowayem, což sdělila Armonovi. Armon ji ale nenechal jít po této stopě, podle něj je Nicholas někým jiným, než tvrdí. Brook je na Nicholase naštvaná, takže ho na nejbližším večírku spoutá a praští. Když Nicholas ztratí vědomí, vydá se Brook za Alex, která z večírku odjela autem, a někdo ji sledoval. Brook najde Alexino auto u profesora Tallowaye. Brook v domě někdo přepadne, ale nezabije. Ten muž pak odjíždí a Alex má nejspíš v autě. Brook nachází Tallowaye zraněného a volá o pomoc. Brook zjistila, že Talloway pracuje pro FBI, a díky tomu jí došlo, že Armon ne. Armon se jí přiznal a souhlasí, že jí vrátí Alex živou, pokud mu Brook dodá účetní knihy, která Armon chce. Armon pracuje pro mafiána, kterého mají ty knihy usvědčit... (TV Prima)

Jara.Cimrman.jr

"Vypadá to, jakoby na její hlavě spáchalo smutné zvíře sebevraždu." Udělat z holky ulice Kappa sestru není snadná záležitost, ale zrovna její vizuální a mentální proměna patřila k tomu lepšímu v tomto snímku. Ta detektivní rovina mě totiž zase tak moc nebavila, ale naštěstí to docela zachránilo růžové komando, které hází kleptomany, bulimiky a epileptiky do jednoho zdravotního pytle. Jsem na tyto snímky zkrátka moc starý, moc chlap a příliš malý milovník růžových pistolí. ()

MMR

Zdálo se to jenom mě, nebo je v tomto filmu Miley strašně nesympatická? Mě připadá, že nevyrostla až tak do krásy, jak bych čekal. Jinak film ohraný, dá se říct, že předvídatelný s klišovitými prvky. Nic jiného se od toho ovšem čekat nedalo, takže bych na to správně nadávat neměl. Měl bych hledat něco pozitivního, ale nevím, zda něco dokážu najít... ()

kingik

Nadaná studentka v utajení s proklatě dobrou dedukcí, která se jí bude hodit. Ještě než se Miley Cyrus definitivně zbláznila, zanechala po sobě nedomrlý mix teen dívčí komedie s krimi zápletkou. Jestli je v něm Miley kočka, jak pravý český distribuční název, to nedokážu posoudit, protože mě vzhledově už nikdy neupoutá, nicméně za šeredu, jak ji známe z dneška, zde není. Představuje soukromou detektivku z Dallasu specializující se na nevěry. Pracuje ve dvojici se svým tátou, bývalým poldou a honí záletníky i po střechách, jak je vidno v otvírací sekvenci, kdy číhá na záletného senátora. Ona sama se poté ocitne v hledáčku FBI, pro jejichž vyšetřovací účely se dívka jako je ona náramně hodí. Molly dostane na starost delikátně náročný úkol. V utajení se má na univerzitě v New Orleans vetřít do dívčího spolku, jehož členkou je jistá studentka, která ve složitém případu stíhaného mafiána, může sehrát klíčovou roli, neboť je dcerou korunního svědka, jenž má proti mafiánovi svědčit. A milá Molly ji má za finanční odměnu sledovat. a zajistit důležité důkazy. Z Molly je rázem Brooke, která se při své inteligenci musí přizpůsobit nafintěným blbkám a kravkám z dívčího spolku. Je úplně jedno, jak moc je přesný můj popis dějové zápletky, protože film je to tak nepřehledně natočený, až se v něm divák začne mírně řečeno ztrácet a nic zapamatovatelného si z filmu neodnese. Scenáristé se nedokázali rozhodnout, čemu dají ve filmu větší přednost, jestli slabší krimi nebo (nevtipné) teen komedii. Nevychází to moc příznivě ani v jednom, a to scénář měl na starost jeden nadějný začátečník (Steven Pearl) a druhý, který je již dávno ostříleným scenáristou (Allan Loeb), ale asi se kluci moc předem nedomluvili, protože žánry se v jejich scénáři moc dobře neprolnuly, a ačkoliv koexistence odlehčené krimi a naivní komedie pro náctileté je více než vděčná a nejednou prověřená, tak tady se pytel nápadů neroztrhl a žánry si nejednou neefektivně zkřížily cestu, i přes určité náznaky originality. Miley Cyrus měla v tom zmatku co zachraňovat a ukázala se jako absolutní tahoun, když projevila snahu o komiku, ale co naplat, když scénář psaný na koleni ji nepředepsal víc, než jen usmívat se, kulit oči, culit se a mít dedukční schopnosti hodné Sherlocka. Určitou hravou a vypointovanou nápaditost vidím v záměnách identit, kdy na škole nebude jedinou, která je pod falešnou identitou. Kdo všechno není tím, za koho se vydává, je nejzábavnějším nápadem z celého filmu. Víc kvalitního ve filmu k nalezení není. Chybí vtip i tempo. Mladé a pohledné herečky (Megan Park, Alexis Knapp) odháněly nudu, jak jen to šlo, ale slabě pospojovaný film z podprůměru nešlo vytáhnout. Tom Vaughan nepatří k hvězdným režisérům a k ani příliš výrazným. Jeho režie doslova slabě a chaoticky pospojovala v nekvalitně vedeném střihu zubožený scénář, ze kterého Miley Cyrus svým sympatickým hereckým projevem vymačkala, co se dalo. Obsah předem vymačkaného citronu se však mačká blbě. 40% ()

IQ Tiqe

Sympatická role holky-detektivky, která se dostává v přestrojení na vysokou do spolku slepic, pro méně sympatickou Miley Cyrus, která mi připomínala Amandu Bynes z jedné podobné komedie, pro jejíž pochopení stačí IQ60. Dějová linie přísně vzato neni úplně marná, ale žánrová klišé jsou na každém rohu. V rámci žánru koukatelný průměr, ale je to film, který si pustí jen ten, kdo ví, co od něj může čekat. # [viděno: monitor, 5.1, EN sub]# příběh 5 | hudba 6 | humor 2 | akce 3 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4 ()

nash.

Slečna Drsňák potkává Královnu ročníku, aby předstíraly Jump Street. Jde sice o spojení, které nedosahuje kvalit ani jednoho ze jmenovaných filmů, přesto jako nenáročná jednohubka pro pobavení funguje. Tedy pokud dokážete nepřemýšlet o logice příběhu a některých jeho zvratech. Občas pobaví hláškou, občas nějakým vtípkem utahujícím si z dutohlavých krasavic. Zřejmě poslední šance vidět Miley Cyrus, než se sama sobě vymkla z kontroly. ()

Arsenal83

Tie tupiny okolo amerických blbých internátnych bratstiev a sesterstiev sú fakt nepochopiteľné a zrejme to tam dobre funguje, pretože sa to objavuje pomaly v každej teenagerskej komédii. Napriek duchom nízkemu scenáru sa však na toto pozerať dalo aspoň kvôli pár vtipným situáciám. To boli totiž ešte časy, keď Miley Cyrus bola tesne pred prerodom z Hannah Montana na oblizovačku kladiva v Evinom rúchu. ()

Kamca_

Dost jsem váhala, jestli dát 60 nebo 75%, ale nakonec se k tomu lepšímu hodnocení přikloním. Film sice neoplývá nějákou inteligentností, ale mě dostal. Miley to zahrála výborně. Nenudila jsem se ani vteřinu. Ostatní herci mi taky sedli. Určitě jsem tento film neviděla naposledy. ()

Marek1991

Pubertiacka detektívka. Kedysi boli v móde pubertiacke filmy, ktoré sa brali veľmi vážne, postupne ich nahradili filmy, ktoré ich parodovali, ale obsahom boli rovnaké, dnes k nim pridávajú ešte nejaký bonus, detektívny príbeh ním bol tu. Miley Cyrus sa mi páči, medzi tými ostatnými herečkami bola najkrajšia, len jej hlas je skôr mužský a vystupovanie jej neverím, čo je trocha problém. Skok na budovu, zmena vizáže, spolok Kapa Kapa Zeta, branie Božieho mena nadarmo, opravovanie profesora pričom všetci na ňu neveriacky pozerali, prihlúple dievčatá, chlapec, ktorý si opravuje motorku si ju pre jej neobvyklosť obľúbil, dievčatá umývajúce autá a veľa iných momentov ma presvedčili, že je to len povrchné klišéovité dielo plné trápností a naivít, ktoré až na celkom pohodový záver, má veľa spoločného s lacnou detektívkou podobnou pubertiackym filmom z ktorých je mnoho týchto momentov, tiež to má veľa dočinenia s propagáciou špionáže u mladšej generácie. Akčná komédia to rozhodne nebola, skôr akčný trapas, scenáristicky, hudobne, vlastne po mnohých stránkach len obyčajný podpriemer. ()

kaylin

No, nebudu lhát. Miley Cyrus určitě nebude moje oblíbená mladá hvězdička. Její výraz je příjemný jak zlomené žebro a obecně její vystupování mi nesedí. Myslím herecké vystupování. Co si dělá ve volném čase, je mi jedno. Její herectví je typu protivný sprostý holky, což zrovna není cesta k něčemu, co by z ní udělalo hvězdu. Trochu ji ale chápu. Chce se vymanit ze stínu "Hannah Montana". Akorát si myslím, že podobnými filmy se jí to nepovede. Akorát zapadává do obyčejného průměru hereček, které vizuálně sice ujdou, ale nějaké velké herecké umění nepředvádějí. Myslí si však, že jim to bohatě stačí, protože jejich výplatní pásky vypadají lépe, než moje celkové příjmy za rok v daňovém přiznání. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/so-undercover-2012-30.html ()

ABLABLABLA

"Ak ti chcem zavolat dostanem správu? To je kravina." Docela ráda bych řekla, že jsem se zasmála... ale ono prd. Celý film dohromady obsahoval tak dvě lehce ucházející hlášky, herecké výkony no.. prostě je to béčková komedie s béčkovými herci. Kappamobil a batmobil... P.S. Jediné zajímavé, co mi film přinesl bylo, že jsem nevěděla, že zpráva se ve slovenštině píše správa :D ()

Reesam

Miley je jako herečka skvělá, i jako zpěvačka, ale do role drsné holky, co to umí se zbraněmi se mi vážně nehodí. Přišlo mi, že role jí nesedla. Příběh tuctový, velká parta namyšlených holek, hezký kluk, láska, zvrat a udobření. Teenegerovský film. Ale jako nouze v nudném večeru asi fajn. Na pobavení stačí :). ()

Aljak

Akčná teenage detektívka s Miley v hlavnej roli? :) Vôbec som nevedel, čo od tohto vlastne čakať, ale na prekvapenie to nedopadlo vôbec zle - práve naopak, zápletka bola vynikajúca a aj rôzne nečakané zvraty v deji. Ale ak niekto nemá rád filmy z prostredia univerzitných sesterstiev, tak zrejme moc nadšený nebude. Mne sa to ale v podstate dosť pozdávalo - výborný scenár, aj spracovanie, dokonca aj Miley Cyrus v hlavnej úlohe zažiarila (ale aj ďalší herci v tomto filme), celkovo to bolo celkom vydarené - zároveň vtipné, aj dramatické. Takže keď to tak zhrniem, So Undercover bolo pre mňa dosť milé prekvapenie. ()

zbyshek

21 Jump Street, akorát v ženském podání, kde Miley Cyrus nahradila Tatuma a Hilla. Toto provedení postrádalo všechny aspekty, které se mi líbili na mužské verzi. Přeci jen ale ještě v době, kdy se film točil, byla Cyrus vcelku pohledná a sympatická. Proto nehodím So Undercover do odpadu, ale přidám jednu hvězdu za Miley. ()

peiton odpad!

Odvážna MYLEY CYRUS a navyše hrajúcou sa na strašne vážnu špionku?!!Snímka ktorá si nezaslúži moju pozornosť od začiatku,pretože je na môj vkus zbytočnou a smiešnou.Núti ma k zrýchlenému režimu na ovládači.Nemilosrdne a nekompromisne tentokrát bez hviezdy.Koluje historka,že LADY GAGA je príšera.A MILEY CYRUS je v tomto tu,potom čo!Idem si rýchle pustiť nejaký intelektuálny film,aby som dorovnala stratu mozgových buniek. ()