• alambert
  ***

  Ze začátku jsem byl úplně nadšený a zhruba do půlky umíral smíchy. Bylo tam sice i pár vysloveně smrtících hlášek, ale hlavně se mi líbilo, že to bylo plné takových promyšlených a jemných vtípků a detailů. Právě to se ale pak bohužel vytratilo. Zbyl jen prvoplánový humor a přibyla spousta ještě prvoplánovějšího sentimentu. Škoda, dost mi to zkazilo dojem, přesto to ale rozhodně není zlý film.(3.5.2014)

 • kolodej1
  **

  film, který se chce vézt na vlně úspěchu Lásky nebeské, zcela zjevně, akorát výsledek se nepovedl. Začátek je ještě velmi nadějný, film jiskří humorem, je to svěží, střihy mezi jednotlivými příběhy poskytují potřebnou dynamiku. Bohužel, úvodní čerstvost a humor poměrně rychle upadá, místo toho stále více dominuje sentiment a kýč. Vše pak završí zcela zoufalé finále, které je takovou koláží absurdních náhod, zcela nevěrohodného chování a té nejhloupější romantiky. Velmi nevyvážený film, který se z pětihvězdičkových výšin propadne postupně až do odpadu. Napadlo mi, že někteří autoři používají více příběhových linií i proto, že nemají prostě dostatečně silný příběh, který by sám o sobě vystačil na celovečerní film. Mám pocit, že zrovna tohle je takový případ. Slabých 50%(8.5.2014)

 • Martin741
  **

  Priserna francuzska konina. A nudna. 30 %(3.5.2014)

 • MacGuffin
  ***

  Jedno oddání s mouchami, škaredá autonehoda a pracovní přeložení na konec světa, to jsou jen tři z mnoha problémů, které se zůčastněným v téhle, občas hořké episodní komedii přihodí a vedou k různým rozchodům, ale i novým láskám..., Přes deset nominací na italského ´´oskara´´ David, vyšel film nakonec naprázdno. Je to za tři a půl šternu. H. - Claudia Gerini (Elisa); Flavio Insinna (Don Lorenzo); Silvio Orlando (Luca); Nancy Brilli (Caterina); Gianmarco Tognazzi (Corrado); Alessandro Gassman (Davide); Claudio Bisio (Sergio); Fabio De Luigi (Paolo); Christiana Capotondi (Giulia)(23.4.2013)

 • DannyBoy80
  ***

  Oddychovka o vztazích a ex milencíach a ex přítelích. Někdy se i zasmějete. Nic moc od toho nelze čekat, ale pokud zrovna máte chuť na něco nenáročného a zároveň né uplně blbého, tak je to ok.(4.5.2014)