Za kačku svlíkačku (TV pořad)

Soutěžní / Erotický

Česko, 2009, 65 min

• GlaDOS

65 minut vymejvačky. 65 minut nám nějaká "sexbomba" hustí do hlav, ať zavoláme, co vyhrajeme, jak je to super,... To radši přítelkyni řekněte, že si poslechnete její den. Bude ráda že ji vyslechnete, nebude to trvat ani těch 65 (snad) a nakonec může dojít i na sex. Nebo si pusťte 65 minut porna. Všechno je lepší jak tento výplach, kde možná posledních 5 minut uvidíte prsa. A i na to nemusí dojít. Jo a ta soutěž, co tam probíhá je pěkná špína. Provoláte daleko víc, než vyhrajete. Až vám přijde mastný účet za telefon, nedivte se.(3.2.2012)

• +sfinx+

Já musím tu jednu hvězdu dát. Ne kvůli naprosto debilnímu pořadu tahajícímu prachy pomocí výhodného volání od diváků, kteří jsou buďto v jiném stavu (a ne těhotní) nebo jejichž IQ nestačí ani na to, aby pochopili, co znamená "ztište si tu televizi". Já ho dávám kvůli některým svlečnám. Jsou opravdu pěkné, ale především vydrží hodinu kecat naprosto o ničem, i přesto se to ale dá poslouchat. Když to srovnám s Red News, kde mají většinou problém, jak s textem (i přesto, že jde o minutový pořad), tak s přednesem, tak zde musím dát to hodnocení výš. Tady totiž holky působily vcelku klidně a příjemně. I když možná jsem měl jen štěstí, viděl jsem všeho všudy jeden celý díl a pár chvilek o délce reklam na jiných stanicích.(25.11.2013)

• draggo

Zrovna jsem se tam chystal zavolat - otázka za 4 litry, já věděl odpověď a jí tam nikdo nevolal. Díkybohu jsem měl vedle sebe notebook, a tak jsem si díky vlastní prozřetelnosti kromě odpovědi našel i profil samotnýho pořadu tady na čsfd. Nezbejvá mi než poděkovat uživateli dopitak za odkaz, asi mi ušetřil dost peněz :) Ale jako pořad na usnutí to špatný není, asi na úrovni EZO.TV a Volejte Věštce. :) /40% a 2*/(26.8.2012)

• frashmaker

Tohle je tak neskutečně trapný, neobohacující a sebezničující pořad, že se tomu ta jedna hvězdička musí dát. Ztroskotalé prostitutky a pornohvězdy které nemají peníze a jsou na pokraji zoufalství zde moderují rádoby intelektuální vědomostní soutěž, založenou na tahání peněz z těch nejméně inteligentních lidí, z úchylů a nebo z těch, co nevědí co s penězi. Jestliže někdo čeká na telefonu 10 minut, zalatí za to 1000kč a pak vyhraje láhev tequily, tak to nepovažuji za nic hodnotného a jakákoliv televize si tento pořad přivlastní, automaticky u mě klesne do té nejhlubší spodnosti a špíny.(24.1.2011)

• Crocuta

Kolega dobytek má ve svém komentáři naprostou pravdu - stejně jako u různých věštců a podobných popůlnočních televizních zjevů se jedná o jeden z mnoha způsobů jak naivním jedincům vytáhnout nějaký ten šesták ze šrajtofle. Nicméně některé "moderátorky" nevypadají špatně a jelikož je mezi nimi i Hanka Stecherová, známá spíše jako Daria Glower, jedna z nejvšestrannějších a nejsympatičtějších českých pornohvězd, rád jsem své původní odpadové hodnocení přehodnotil.(10.8.2012)