Za kačku svlíkačku (TV pořad)

Soutěžní / Erotický

Česko, 2009, 65 min

• Frajer42

Tlupa totálně hnusných a naprosto debilních kurev čeká až se jim dovolá nějaký nadržený a vygumovaný stréc, který si neumí na netu najít porno. Název je dost zavádějící, kdo stále používá v mobilu kredit, tak už ho po zavolání nemá. Nemyslete si, že jsem tam někdy volal. Ono, je ta cena dole malým písmem napsána. Ale nejspíš by se tam měla psát cena tak za 15 minut, protože minutu tam stejně nikdo volat nebude. Ti, kteří se údajně dovolají jsou jistě nastrčení, protože otázky jsou tak primitivní, že nelze uvěřit, že by kolem nás chodilo tolik retardů, ale on už je retard každý, kdo si myslí, že něco může vyhrát, takže to úplně tak jisté není. Co však je úplně jisté je to, jak pořad hodnotit.(30.7.2013)

• stolista

MASAKR!! Jednou večer jsme na to při mém oblíbeném neurotickém klikání ovladačem nešťastnou náhodou s manželkou narazili. No mazec. Tak pánečkové, kdo mě svlíkne, no šup, šup..no volejte, šup. Noo? Volejte, šup.. To bylo moc.. po pěti minutách sem odpadl. Polovička se vedle v obýváku ještě čtvrt hodiny tlemila indebilenci té vyvinuté silikonové slečny. Podobný případ jako EzoTv..(26.7.2012)

• Caszidy

Když při pozdním surfování po televizních kanálech na tenhle "skvost" narazíte a hned nepřepnete dále, tak Vás překvapivě pobaví neuvěřitelné hlášky "moderátorky" při vytočení nějaké karty na "kole štěstí" typu "Křížovej spoďár a Léňa sundavá kalhoty". Za kačku svlíkačku jinak pouze rozšiřuje nabídku obskurních pořadů pozdních nočních hodin na českých televizních stanicích.(13.5.2011)

• scartino

Opravdu jeden z těch nočních pořadů, u kterých se dá náramně s kamarádama pobavit. Když už nevolá žádný ožrala, který má v hlavě naprosto vymeteno, tak sympatická slečna začne vypouštět z pusy velehovna, takže o zábavu i tak máte postaráno. Avšak nemá to na Vlastíka Plamínka na EZO.TV(23.8.2012)

• frashmaker

Tohle je tak neskutečně trapný, neobohacující a sebezničující pořad, že se tomu ta jedna hvězdička musí dát. Ztroskotalé prostitutky a pornohvězdy které nemají peníze a jsou na pokraji zoufalství zde moderují rádoby intelektuální vědomostní soutěž, založenou na tahání peněz z těch nejméně inteligentních lidí, z úchylů a nebo z těch, co nevědí co s penězi. Jestliže někdo čeká na telefonu 10 minut, zalatí za to 1000kč a pak vyhraje láhev tequily, tak to nepovažuji za nic hodnotného a jakákoliv televize si tento pořad přivlastní, automaticky u mě klesne do té nejhlubší spodnosti a špíny.(24.1.2011)