Za kačku svlíkačku (TV pořad)

Soutěžní / Erotický

Česko, 2009, 65 min

• Wheelcrusher

Díval jsem se včera, protože mě přepadla mlsná... když ale v sexesu padla otázka "jak zemřel Nelson Rockefeller" a jedna z možných odpovědí byla "na infarkt při masturbaci", raději jsem přepnul na jinou stanici s obdobným pořadem, oproti ktrerému je právě tohle jako luxusní kvíz pro intelektuály. Dávám 2 hvězdičky, kvůli těm zavěšencům dole;)(13.3.2011)

• white_

když jsem se o tomhle pořadu dozvěděl, hned ten den sem bez váhání čekal do noci (tedy, do rána) abych shlídnul jeden díl.. když sem pak ve tmě mžoural ospalýma vočima, a čekal na upadnutí do mikrospánku, nedočkavě sem vyhlížel onu chvíli, až ta holka shodí další kusy oblečení .. tak sem čekal, a čekal , a čekal.. sledoval, jak doslovně škemrá o další zavolání, je naprostá nuda, a po několika minutách.. věřte nevěřte - sem to vypnul, a šel radši spát... no a když jdu radši spát, než abych se koukal na nahý holky, vypovídá to o jediný věci - ten pořad stojí pěkně za hov*o!!! =D(12.4.2011)

• gabin(a)

Kdyby to dávali později, mohl by to být zdatný konkurent vážné hudby nebo Chaplina, pro které se na ČT evidentně nenajde jiná vysílací doba než třeba 2:55 nebo 3:30. Nebo teleshoppingu na dalších stanicích. Viděla jsem jednou kousek, kde notně použitá krákorající ušmudlaná E-pětapadesátnice laškovala s podobně intelektuálně disponovaným pánem. Pořád mu nabízela, že se svlíkne, ale pán nechtěl a já jsem se mu teda ani nedivila. Jak to dopadlo, nevím, bála jsem se, že se fakt svlíkne, tak jsem přepnula:-) Ještě po přečtení komentářů: já nevím, tohle byl fakt můj úlet, že jsem to viděla, ale kdybych nemohla spát, tak si pustím třeba DVD nebo rádio, ale tohle teda fakt už nikdy. Teleshoppující Horst Náušnička je proti tomuhle Bergman! A ve svém věku je teda i čistější a úhlednější než ta umaštěná a vymaštěná děva, kterou jsem měla tu čest vidět:-)(19.1.2012)

• draggo

Zrovna jsem se tam chystal zavolat - otázka za 4 litry, já věděl odpověď a jí tam nikdo nevolal. Díkybohu jsem měl vedle sebe notebook, a tak jsem si díky vlastní prozřetelnosti kromě odpovědi našel i profil samotnýho pořadu tady na čsfd. Nezbejvá mi než poděkovat uživateli dopitak za odkaz, asi mi ušetřil dost peněz :) Ale jako pořad na usnutí to špatný není, asi na úrovni EZO.TV a Volejte Věštce. :) /40% a 2*/(26.8.2012)

• GlaDOS

65 minut vymejvačky. 65 minut nám nějaká "sexbomba" hustí do hlav, ať zavoláme, co vyhrajeme, jak je to super,... To radši přítelkyni řekněte, že si poslechnete její den. Bude ráda že ji vyslechnete, nebude to trvat ani těch 65 (snad) a nakonec může dojít i na sex. Nebo si pusťte 65 minut porna. Všechno je lepší jak tento výplach, kde možná posledních 5 minut uvidíte prsa. A i na to nemusí dojít. Jo a ta soutěž, co tam probíhá je pěkná špína. Provoláte daleko víc, než vyhrajete. Až vám přijde mastný účet za telefon, nedivte se.(3.2.2012)